مدد جباری: استراماچونی از من دلجویی کرد
۹۳۱۸۳۹
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۲
۸۸۲۵
قهر استراماچونی از تمرین عصر چهارشنبه استقلال باعث شد تا نگاه‌ها دوباره به سمت سرمربی ایتالیایی بچرخد.

ایران ورزشی: قهر استراماچونی از تمرین عصر چهارشنبه استقلال باعث شد تا نگاه‌ها دوباره به سمت سرمربی ایتالیایی بچرخد. استراماچونی که قبل از آن ماجرا به دفعات از استقلال قهر و حتی تهدید به کناره‌گیری از سمتش کرده بود این بار به دلیل دیر رسیدن البسه تمرینی‌اش محل تمرین استقلال در ورزشگاه انقلاب را ترک کرد و رفت.

تصمیمی که حتی باعث دلخوری بسیاری از بازیکنان شد و در این میان بازیکنان قدیمی‌تر استقلال نیز از رفتار سرمربی خود گله کردند. مدد جباری که یک طرف ماجرای قهر استراماچونی از تمرین استقلال بود و شاید برخی او را در اتفاقات رخ داده، مقصر می‌دانند پیرامون آن ماجرا به سؤال‌های ایران ورزشی پاسخ می‌دهد.

آقا مدد ماجرای قهر استراماچونی چه بود؟ می‌گفتند اگر شما البسه‌‌اش را زودتر به محل تمرین آورده بودید آن اتفاقات رخ نمی‌داد. به نوعی شما مقصر اعلام شده‌اید!

همه من را می‌شناسند. سال‌ها است در استقلال کار تدارکات را انجام می‌دهم و یک دستیار هم کنار من هست که کمک می‌کند. در این سال‌ها سعی کرده‌ام همیشه مسئولیت‌هایم را به نحو احسن انجام بدهم چون حساسیت‌ها در باشگاه استقلال را می‌شناسم.

ماجرای آن روز تقصیر من نبود چون محل تمرین ما به دلایل فنی چند بار تغییر کرد و من هم نمی‌توانستم البسه استراماچونی را در همان زمان محدود از زمین تهرانسر به مجموعه ورزشی انقلاب بفرستم. حتی از همکارم خواستم خیلی زود ماشین کرایه کند، حتی پول بیشتر بدهد تا البسه آقای استراماچونی از تهرانسر به مجموعه ورزشی انقلاب برسد که تا آمدیم کار را انجام بدهیم، آقای استراماچونی از تمرین رفتند.

یعنی استراماچونی حاضر نشد دقایقی صبر کند؟

نمی‌دانم چرا این کار را کردند چون زمان زیادی طول نمی‌کشید که لباس ایشان برسد. به هر حال تصمیمی بود که گرفت و آن ماجرا اتفاق افتاد.

به نظر می‌رسد استراماچونی از جای دیگری ناراحت بوده که چنین رفتاری انجام داده؟!

فردای آن روز من و آقای استراماچونی با هم روبه‌رو شدیم که ایشان از من دلجویی کرد و دست روی سرم کشید. من هم ناراحتی از ایشان ندارم چون خودم را موظف می‌دانم که امور محوله را انجام دهم. دوست نداشتم استراماچونی احساس کند که ما کارمان را خوب انجام نمی‌دهیم یا به نوعی میهمان‌نواز نیستیم. ما هم میهمان‌نوازیم و هم سعی کردیم نظم قابل قبولی در امور تدارکات ایجاد کنیم تا خللی در انجام تمرینات ایجاد نشود. به هر حال باشگاه استقلال هم مشکلاتی دارد که در حال رفع شدن است. امیدوارم که هر چه زودتر هر مشکلی هست از بین برود.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1398/09/02
واقعا باید بعضیا یاد بگیرن خدایش خیلی باکلاسه مرگ بر دشمنان تاجی
پاسخ ها
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
جنتلمنه که مثل بچه هاهرروزقهرمیکنه..چقدربدبختین شما شش دق لالیا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
رسول تو چرا می سوزی آدم خوبه واقع بین باشه
من استقلالی زمان برانکو واقعا قبولش داشتم و مربی باکلاس و با دانشی بود و تیم تونم همون تیمه تازه این فصل بازیکن های جدیدم گرفته پس مطمئنما دلیلش مربی بی کلاس و بی دانش تونه مثل مربی های چند فصل اخیر استقلال
طرفداری خوبه ولی نه متعصبانه
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/09/02
خدا قوت تاجی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خداقوت
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/09/02
آیا داشتن چنددست لباس برای سرمربی پاشگاه بگیرد خیلی است !
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج