باند مسلح قاچاق موادمخدر در میناب، منهدم شد
۹۳۲۴۶۳
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
۱۷۰۶۸
باند حرفه ای ومسلح قاچاق موادمخدر در راستای اجرای طرح اقتدار پلیس درمیناب منهدم و ۶۳۴ کیلوگرم تریاک دراین راستا کشف شد.

ایرنا: باند حرفه ای ومسلح قاچاق موادمخدر در راستای اجرای طرح اقتدار پلیس درمیناب منهدم و ۶۳۴ کیلوگرم تریاک دراین راستا کشف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: روز گذشته پلیس مبارزه با موادمخدر میناب با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان از جابه جایی محموله بزرگ مواد مخدر از منطقه هشتبندی به مرکز میناب مطلع شدند.

سردار غلامرضا جعفری عصر یکشنبه درهمین زمینه افزود: ماموران با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، بعد از ظهر روز گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در محور گردنه سرنی در تردد بودند، شناسایی و تحت نظر قراردادند.

وی بیان داشت: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین در اطراف خودرو سنگر گرفته و اقدام به تیراندازی کردند که پس از روبه رو شدن با آتش پرحجم پلیس، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: در این راستا با اقدام سریع ماموران ۲ تن از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از ۲خودرو توقیف شده ۶۳۴کیلوگرم تریاک ویک تیغه خشاب کلاش به همراه ۲۳ تیر جنگی کشف شد.
سردار جعفری اذعان داشت: تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق مواد مخدر ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق، حضور فعال دارد و در راه مبارزه با موادمخدر از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج