راز مو‌های زنانه در دره‌یِ جاده هراز
۹۳۲۵۳۴
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲
۲۲۹۸۳
مردی که سعی داشت با دروغ گویی هایش راز جنایت خانوادگی را پنهان کند به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش اعتراف کرد.

روزنامه خراسان: مرد جوان که همسرش را کشته و با دروغ گویی راز جنایت خانوادگی را پنهان نگه داشته بود در دادگاه از خود دفاع می‌کند. این در حالی است که غیر از چند تار مو، اثری از جسد به دست نیامده است.

راز ناپدید شدن زن جوان

صبح یکم دی سال ۹۷ مرد جوانی به نام احمد به پلیس آگاهی تهران رفت و از ناپدید شدن خواهر ۳۰ ساله‌اش به نام آرزو خبر داد. وی گفت:خواهرم پنج سال قبل با مرد مورد علاقه اش به نام محسن ازدواج کرد. آن‌ها صاحب یک فرزند خردسال هستند ۱۰ روز قبل وقتی با خواهرم تماس گرفتم، اما پاسخم را نداد، نگران شدم بالاخره شوهر خواهرم جواب تلفن را داد و گفت با همسر و فرزندش به سفر ترکیه رفته اند و پس از بازگشت به کشور با من تماس می‌گیرند.

این مرد گفت: من که از حرف‌های شوهر خواهرم تعجب کرده بودم یک هفته منتظر ماندم، اما خبری از خواهرم نشد. من که نگران شده بودم به خانه خواهرم رفتم و متوجه شدم خواهرم در خانه نیست. خواهر احمد می‌گفت، آرزو به سفر رفته و او از خواهرزاده ام نگهداری می‌کند. من نگران حال خواهرم هستم و می‌ترسم بلایی سر او آمده باشد.

اعتراف به قتل

به دنبال اظهارات مرد جوان، بازپرس پرونده دستور داد تا شوهر این زن گمشده بازداشت شود. محسن بعد از دستگیری تحت بازجویی قرار گرفت. این مرد که سعی داشت با دروغ گویی هایش راز جنایت خانوادگی را پنهان کند به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش اعتراف کرد.

بیماری وسواس

مرد همسرکش گفت: آرزو به بیماری وسواس مبتلا بود و به همین دلیل مدام با هم درگیر بودیم. اوایل، زندگی بهتری داشتیم، اما با به دنیا آمدن فرزندمان اوضاع آرزو بدتر شد. او بدبین و مدام به من مشکوک بود به همین دلیل هر بار از سر کار به خانه بر می‌گشتم به بهانه‌ای با من درگیر می‌شد.

روز قتل

وی در تشریح جزئیات قتل گفت: آخرین بار دعوا میان ما بالا گرفت و آرزو در حالی که گریه می‌کرد با دست هایش گلوی خودش را فشار داد. من هم که کنترل اعصابم را از دست داده بودم، دستانم را دور گردنش حلقه کردم و فشار دادم تا این که بی هوش شد.

وقتی به خودم آمدم که آرزو مرده بود. وی ادامه داد: من ترسیده بودم و نمی‌دانستم با جسد چه کار کنم. فرزندم خواب بود که او را روی صندلی ماشین گذاشتم و جسد همسرم را در کف ماشین خواباندم. من جسد را به جاده هراز بردم و در دره‌ای در حوالی امامزاده هاشم رها کردم.

جسد گمشده

به دنبال اعتراف‌های این مرد، تلاش برای به دست آمدن بقایای جسد زن جوان آغاز شد، اما پلیس هیچ اثری از جسد زن جوان به دست نیاورد. بعد از چند روز جست وجو پلیس سرانجام در دره‌ای در حوالی امامزاده هاشم مقداری مو کشف کرد که به یک سنگ بزرگ چسبیده بود.

مو‌های کشف شده به پزشکی قانونی منتقل شد و آزمایش DNA مشخص کرد مو‌ها متعلق به آرزو بوده است.

در حالی که بقایای جسد کشف نشده بود و تصور می‌رود جسد را حیوانات وحشی خورده اند، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا محسن از خود دفاع کند.

این در حالی است که اولیای دم برای محسن حکم قصاص خواسته اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1398/09/04
خدا لعنتت کنه خوک کثیف خدا لعنتت کنه
Korea, Republic of
11:44 - 1398/09/04
من اگر جای اولیای دم باشم این مرد رو فقط اعدام می کنم
ولی باز تفاضل دیه اس که ممکنه باعث باشه این گرگ وحشی آزاد بشه تف به ذات کثافت تون
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/09/04
بیشرف
جانی وحشی دختر مردم را کشته اونوقت به همه میگه رفتیم ترکیه
اگه وسواس داشت میبردی دکتر درمان میشد دروغگو احمق ادم چطور دلش میاد خودشو خفه کنه که میگی آرزو دستشو گذاشت تو گلوش خواست خودشو خفه کنه ؟؟؟
اینقدر وحشی بودی که بعد اینکه اون بیچاره را کشتی انداختی تو یه دره که غذای حیوانات وحشی مثل خودت شده عوضی حق تو اعدامه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
کم نیستن از این مردها همشون یک دلیل دارند
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/09/04
خدا از هر چی مرد بدو بی همه چیز نگذره روانیهای به درد نخور یکیش هم شوهر کثافت منه داره عدابم میده با آزارهای که میده زندگیمو جهنم کرده خدا از همه مردها بد جنس سرزمینمون نگدره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
الهی آمین والله من هم مرد هستم خانمم رو آنقدر دوست دارم که حاضر م براش بمیرم اون بزگترین و بهترین و باهوش ترین و زیبا ترین و با حیاترین زن دنیاست وقتی خودمان کاری میکنیم که زنها به ما حساس میشوند همینه دیگه
کریمی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
منهم.یک.مرد.هستم..سیو‌پنچ.ساله.با.خانمم‌زدگی.مکنم.دراین.مدت‌هتا.یک‌دوروق.مسلهتی.هم.به‌خانمم.نکفتم.چبرسد.که........
Iran, Islamic Republic of
03:37 - 1398/09/05
سلام،سمیر. شوهرشمابه دنبال جلب توجه شما هست. خواهش میکنم یه مدت احترامش بذاروباهاش مهربونی بکن وازش تعریف بکن قول بهت میدم که چنان اوضاع خوب بشه،،،،فقط۳روز امتحان بکن
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
زبان خوش مار را از سوراخ بیرون میکشه
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1398/09/05
کثافت وحشی بایدخانوادش خفش کنن بعد بندازش جلو سگهای وحشی تا چیزی ازجسدش نمانه
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1398/09/06
آدم ازدواج میکنه که مهر و علاقش رو با شریک زندگیش سهیم بشه، ولی تو ایران میبینیم که بعضیا بلای جونشون میشن.
برای شریک زندگیمون، امنیت و آرامش رو فراهم کنیم و لذت ببریم
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1398/09/06
خدا کنه ..جامعه پاک شه از وجود این مردها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج