اختلاف ویلموتس و فدراسیون از زبان رسانه بلژیکی
۹۳۲۹۰۷
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
۴۰۱۴ 
یک رسانه بلژیکی به اختلافات بین فدراسیون فوتبال و ویلموتس واکنش نشان داد.

خبرگزاری فارس: بعد از باخت بحث برانگیز تیم ملی کشورمان مقابل عراق در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر حاشیه‌های بسیار چه پیش از بازی و چه بعد از بازی برای مربی بلژیکی پیش آمد و در نهایت مشخص شد که ویلموتس به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش با مشکلاتی با فدراسیون روبه‌رو شده است.

وی با انتشار توضیحاتی در صفحه توییتر شخصی خود پرده از مشکلات و شرایط غیرقابل تحمل فوتبال ایران برداشت که با واکنش فدراسیون فوتبال مواجه شد.

سایت و رسانه lavenir در بخش ورزشی خود با انتشار توییتر های ویلموتس و سپس پاسخ فدراسیون فوتبال به وی اعلام کرد که امکان قطع همکاری ویلموتس با تیم ملی ایران وجود دارد.علاوه بر این مشکلات مربوط به پرداخت حقوق به دلیل تحریم‌های بانکی بین‌المللی علیه ایران نیز در این مطلب مشاهده می‌شود.

در ادامه این سایت از برانکو 65 ساله به عنوان جایگزین احتمالی ویلموتس نام برد.

نکته جالب این مطلب به بخش و پاراگرافی برمی‌گردد که در آن عنوان شده فوتبال ایران با بحران مالی مواجه است و نه تنها ویلموتس نتوانسته در موعد مقرر مطالبات خود را دریافت کند بلکه برانکو که گزینه هدایت تیم ملی ایران است به دلیل عدم تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس تهدید به شکایت از این تیم به فیفا کرده است.

اختلاف ویلموتس و فدراسیون از زبان رسانه بلژیکی

در پایان مطلب اشاره شده که برانکو طی 3 مرحله حضور در فوتبال ایران چه در تیم ملی و باشگاه پرسپولیس شناخت خوبی از فوتبال ایرانی‌ها دارد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج