ترابیان: درد پرسپولیس و تیم ملی مشترک است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۳۳۰۲۳
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
۲۹۶۶
پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی ایران با تاکید بر اینکه درد این دو مشترک است، گفت: جدایی سرمربی دو تیم و مطالعه دقیق نکردن در مورد انتخاب فرد جانشین مشکلات مشترکی را ایجاد کرده است.

خبرگزاری مهر: رضا ترابیان در خصوص شکست پرسپولیس برابر نفت مسجد سلیمان و حواشی این اتفاق گفت: اگر بخواهیم به پرسپولیس ریشه ای نگاه کنیم باید بپذیریم که رفتن برانکو هم پرسپولیس و هم به خود او ضربه بدی زد. او شرایط پرسپولیس را کاملا می شناخت. چندین سال با این تیم زندگی کرده بود و به طور کامل با فوتبال ایران آشنا بود. اما جدایی او به هر دلیلی که بود به پرسپولیس ضربه بدی زد.

وی ادامه داد: آوردن یک مربی خارجی باید با برنامه ریزی باشد. آنالیز خوبی از آن مربی داشته باشیم و بدانیم که او بر تیم های دیگر چه نقشی داشته است. آیا موفق بوده یا نتوانسته عملکرد چندان مناسبی داشته باشد. به همین خاطر باید برای آوردن یک مربی خارجی تمام نکات رعایت شده باشد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: اتفاقی که این روزها برای پرسپولیس افتاده مثل شرایط تیم ملی است. با رفتن کی روش شرایط تیم ملی هم تغییر کرد و الان پرسپولیس هم همان وضعیت را تجربه می کند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا کالدرون نمی تواند با بازیکنانی که با برانکو موفق بودند نتیجه خوبی کسب کند، گفت: شرایط پرسپولیس این روزها خوب نیست. پرسپولیس بی رمق و بی انگیزه است و هنوز کالدرون نتوانسته خود را این تیم تطبیق دهد. آن شادابی گذشته در پرسپولیس وجود ندارد.

این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: البته شاید با گذر زمان این اتفاق رخ دهد. درست همانند تیم ملی که با رفتن کی روش نشاط هم از تیم ملی رفت. ما در مقابل بحرین و عراق بازی را واگذار کردیم. از سالهای پیش هیچ وقت دوست نداشتیم که مقابل این دو تیم و عربستان بازی را واگذار کنیم اما متاسفانه با آمدن ویلموتس این اتفاق در حال رخ داده است.

ترابیان ادامه داد: کالدرون هنوز نتوانسته تفکرات خود را به تیم القا کند. در استقلال هم در ابتدای فصل استراماچونی عملکرد خوبی نداشت اما حالا استقلال یک تیم خوب و هجومی شده است و من اعتقاد دارم اگر مسائل حاشیه ای مانع استقلال نشود این تیم با اقتدار به صدر جدول خواهد رسید.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که برخی ها خواستار برکناری کالدرون هستند، تصریح کرد: برکناری صحیح نیست، فوتبال ما شبیه به کشورهای عربی شده و هر مربی ای که چند بازی نتیجه نمی گیرد همه خواستار برکناری او هستند. باید به کالدرون زمان دهیم تا بتواند خود را با فوتبال ایران وفق بدهد اما اگر قرار است او را برکنار کنیم باید از مدتها قبل با یک مربی صحبت کرده، شرایط را برای او فراهم کنیم. در غیر این صورت هر مربی ای به پرسپولیس بیاید باز هم نمی تواند نتایج خوبی کسب کند.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی ها اعتقاد دارند بازیکنان برای کالدرون بازی نمی کنند، گفت: ۱۸ سال به طور حرفه ای فوتبال بازی کردم. قاطعانه می گویم بازیکنان ایرانی چنین رفتاری ندارند و هرگز از این بی اخلاقی ها در فوتبالیست ایرانی وجود ندارد.

ترابیان افزود: از هواداران پرسپولیس می خواهم صبور باشند. آنها به پرسپولیس علاقه زیادی دارند اما بعضی اوقات شرایطی پیش می آید که تیم نتیجه نمی گیرد. بنابراین باید آنها صبور باشند و تحمل شان زیاد باشد. هواداران پرسپولیس باید بدانند استقلال هم نتوانست در ابتدای فصل نتیجه بگیرد اما هواداران این تیم حمایت کردند و حالا مزد حمایتشان را با پیروزی های پیاپی می بینند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: برانکو با پرسپولیس موفق بود زیرا ۴ سال با این تیم زندگی کرد. بنابراین باید به کالدرون هم فرصت دهیم تا او بتواند تفکراتش را به بازیکنان القا و بازیکنان، این تفکرات را در زمین پیاده کنند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/09/05
ایناروبرای هواداردمدمی مزاج بگوکه فکرمیکنه فوتبال یکسرداره وپرسپولیس بایدفقط بردبیاره.حمایت ازتیم کجابودوقتی بازی روزتعطیل بزور5-6هزارهوادارمیره ورزشگاه.اونوقت مدیران باشگاه اعتراض دارن که بازیهای تیم درروزهای غیرتعطیل بیشتره.هوادارشده دنباله رومثلالیدری که اگه بهش باج بدن بازیکن ومربی رومیبره به عرش واگه نه که میاندازه به فرش.اکثرماهوادارای فیک هستیم اقای ترابیان حمایت کیلویی چند؟همون برانکوی نامردبدترین ضربه روبه تیم زدحتماهمه یادشونه بعدلیگ گذشته به باشگاه هم لیست دادوهم برنامه اماقبل بازی برگشت لیگ قهرمانان باالاهلی که حریف پرسپولیس بودتوافق کرده بود.اینومصاحبه خوده کثیفش باسایت اون تیم گفت.دست همه روتوپوست گردوگذاشت وبهترین روزهای پیش فصلوحروم کردچون یموفقط باقری تمرین میدادکه بعده سالهادستیاربودن فقط بلده سره بازیکنافریادبزنه وهلشون بده.حالام تاتقی به توقی میخوره برانکوروعلم میکنن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر