کونته: شانس زیادی برای صعود نداریم
۹۳۳۲۹۸
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
۳۱۱۸ 
آنتونیو کونته ترجیح می‌دهد آمادگی تیم خودش پیش از بازی حساس با اسلاویاپراگ را مورد اشاره قرار دهد.

خبرگزاری تسنیم: آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اسلاویاپراگ در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ادعا کرد نرآتزوری وضعیت خوبی دارد.

سرمربی تیم فوتبال اینتر در این باره گفت: ما از اهمیت این دیدار باخبر بوده و می‌دانیم چه مسابقه بزرگی پیش رو داریم. برای رشد کردن باید در چنین بازی‌هایی به میدان رفت. پیروزی در این دیدار ضروری است؛ حتی اگر بازگشت در اروپا با بازگشت در سری A متفاوت باشد.

کونته: شانس زیادی برای صعود نداریم

نتیجه برای ما مهم است اما 95 درصد از اوقات به عملکرد بستگی دارد. انتظار یک مسابقه پرهیجان را دارم. شانس زیادی برای صعود نداریم اما نسبت به دور رفت، حالا بلوغ و آمادگی بیشتری حس می‌کنیم و قدم‌های مهمی برداشته‌ایم.در لیگ قهرمانان اروپا شما همیشه با تیم‌های بزرگ که ذهنیت برنده دارند، بازی می‌کنید. بارسلونا، دورتموند و اسلاویا در لیگ‌های خودشان تیم‌های بزرگ و سطح بالایی به شمار می‌آیند اما ما تازه در حال رشد هستیم.

او در پایان افزود: صحبت در مورد بازار زمستان در این مقطع به نظر درست نمی‌رسد و این وظیفه باشگاه است. باید در مورد بازیکنانی که در اختیار داریم، صحبت کنیم و من از بازیکنانم ممنونم که باعث شده‌اند ما به اینجا برسیم. اینجا بازیکنانی داریم که به موفقیت در آینده باور دارند.

به همه بازیکنان اینتر اعتماد دارم و ورود بورخا والرو در دیدار مقابل تورینو به میدان مصداق این موضوع است. من دلیلی نمی‌بینم به خاطر غیبت برخی بازیکنان، سبک بازی اینتر تغییر کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج