ادعاهای‌ عجیب عامل‌ قتل‌ عام‌ِ خانوادگی‌ تهران
۹۳۳۳۴۲
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۵
۲۳۶۷۲
پدر عصبانی که در جنایتی هولناک دست به قتل دو دختر و پدر و مادرزنش زده بود اعترافاتش را در صحن دادگاه پس گرفت.

روزنامه خراسان: پدر عصبانی که در جنایتی هولناک دست به قتل دو دختر و پدر و مادرزنش زده بود اعترافاتش را در صحن دادگاه پس گرفت.

رسیدگی به این پرونده درتماس مرد جوانی در نخستین ساعات بامدادی ۲۴ مهر سال گذشته با کلانتری ۱۳۲ نبرد که از قتل عام خانوادگی برادرش خبر داده بود، کلید زده شد.

ماموران با حضور در محل جنایت مشاهده کردند که مرد ۴۷ ساله‌‎ای به نام سیروس که از چهار سال قبل با همسرش اختلاف داشته در اقدامی هولناک دست به قتل دو دختر ۱۷ و ۱۹ ساله به نام‌های ساناز و سولماز و پدر و مادرزن ۷۹ و ۷۰ ساله اش زده است.

ادعاهای‌ عجیب عامل‌ قتل‌ عام‌ِ خانوادگی‌ تهران

سیروس انگیزه اش را اختلاف با همسرش بیان کرد و افزود: چهار سال قبل از همسرم طلاق گرفتم، اما به خاطر فرزندانمان با هم زندگی می‌کردیم. اختلافاتمان زیاد شده بود و همسرم همیشه تا صبح با گوشی موبایلش سرگرم بود و روز‌های آخر نیز به خانه نمی‌آمد و جواب تلفنم را نمی‌داد.

وی افزود: من که عصبانی بودم ادعا کردم می‌خواهم به شهر‌های شمالی بروم و از پدر و مادرزنم خواستم در نبود همسرم به خانه مان بیایند تا از بچه‌ها مراقبت کنند. در ابتدا به همه اعضای داخل خانه شیرموز مسموم دادم و شب وقتی همگی در خواب سنگین بودند، آن‌ها را به قتل رساندم و تا صبح بالای سربچه هایم بودم و اشک می‌ریختم که در نهایت تصمیم به خودکشی گرفتم که برادرم سر رسید و مرا نجات داد.

سلامت روانی

با اعتراف‌های تکان دهنده مرد بوکسور، وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کردند وی به اختلال روانی خاصی مبتلا نیست و سابقه اختلال روانی نیز ندارد.

با تایید سلامت روانی حسن، پرونده وی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و روز گذشته پای میز محاکمه ایستاد.

درخواست قصاص

در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک قاضی مستشار برگزار شد، همسر سابق متهم در جایگاه ویژه ایستاد و به خاطر قتل دو دختر و مادرش دیه خواست، اما برای قتل پدرش درخواست قصاص را مطرح کرد.

وی گفت: همسرم با قساوت قلبی دست به این جنایت زد و به همین دلیل برای او قصاص می‌خواهم.

وی در پاسخ به سوال قاضی که از او پرسید بعد از طلاق از همسرش باردیگر رجوع کرده و به عقد موقت وی در آمده بودی؟ گفت:نه. بعد از طلاق از همسرم او مدام با من تماس می‌گرفت، اما من جواب تلفن هایش را نمی‌دادم و صیغه او نشده بودم. سپس برادر وی و دو خواهر دیگرش یک به یک در جایگاه ویژه ایستادند و برای قتل مادرشان دیه و برای قتل پدرشان حکم قصاص خواستند.

سناریوی جدید

سیروس روبه روی قضات دادگاه ایستاد و گفت: زن سابقم کلید خانه مان را داشت و به آن جا رفت و آمد می‌کرد. شب وقتی از خواب بیدار شدم، متوجه شدم دو دخترم و پدر و مادر همسرم کشته شده اند. من از دیدن جسد خونین آن‌ها شوکه شده بودم و می‌خواستم همان لحظه بمیرم. به همین دلیل دست به خودکشی زدم. قرص خوردم و رگ دستم را زدم، اما زنده ماندم. وقتی پلیس مرا بازداشت کرد چهار قتل را گردن گرفتم تا زودتر قصاص شوم و پیش فرزندانم بروم.

قاضی اعترافات اولیه وی را خواند و گفت: در پلیس آگاهی گفته بودی، چون مادرزنم گفته همسر و دو دخترت با مرد‌های بیگانه رابطه برقرار کرده‌اند دست به چنین جنایتی زدی. قبول داری؟ که متهم پاسخ داد: نه من اصلا قتل‌ها را قبول ندارم و نمی‌دانم چه کسی دست به این جنایت خونین زده است.

بنا به این گزارش، با پایان دفاعیات این متهم و وکیل مدافع وی قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:40 - 1398/09/06
دروغ میگه مثل. سسسسگ.بلانسبت همه خوبان وفادار .
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1398/09/06
همسر سابق متهم در جایگاه ویژه ایستاد و به خاطر قتل دو دختر و مادرش دیه خواست، اما برای قتل پدرش درخواست قصاص را مطرح کرد. سپس برادر وی و دو خواهر دیگرش یک به یک در جایگاه ویژه ایستادند و برای قتل مادرشان دیه و برای قتل پدرشان حکم قصاص خواستند.

دقت دارید؟ حالا که قانون مجازات اینجوریه، یارو باید برای قتل اناث دیه بده و برای قتل ذکور قصاص بشه. بهترین کار را با این جانی کردند. هم مالش و هم جانش را باید بگیرند. در این یک مورد تدبیر به خرج دادند.
United States
07:07 - 1398/09/06
دقت کردید به درخواست فرزندان مقتولین؟به ازای خون مادر و دختران درخواست دیه کردند و به ازای خون مدر قصاص!.می دونید چرا؟چون دیه زن نصف مرده و اگر به ازای دخترها یا مادرشون درخواست قصاص میکردن باید مابه التفاوت دیه زن و مرد رو به خانواده قاتل پرداخت میکردند!!مرده شور این قانون و این کشور رو ببرن .واقعا روز به روز بیشتر از هنه جیز داره حالم بهم میخوره
Iran, Islamic Republic of
07:30 - 1398/09/06
دروغ میگه عوضی !!! آخ یه مادر چطور میاد پدر، مادر ودو دخترخودشو بکشه!!! تعجب میکنم این چطور تاحالا از عذاب وجدان نمرده .!!!یکی نیست بگه بدبخت تلاش چی میکنی واسه بی گناهی وآزادی.!!! یجوری کلک خودتو بکن گورتم گم کن!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
این کثافت اول به برادرش زنگ زده و گفته که چه غلطی کرده و حالا میخواد خودش رو بکشه و این کار رو کرده که برادره بیاد و نجاتش بده خوک کثیف اگر قصد خودکشی داشت میتونست یه یاد داشت بذاره و جون کثیف خودش رو هم بگیره ولی دقیقا میخواسته برادره بیاد و از مرگ نجاتش بده و حالا هم تو زندان نشسته یه راه دیگه برای فرار از مجازات پیدا کرده
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1398/09/06
عوضش امنیت ددریم اینم امنیت حتی توخونه مون امنیت نداریم‌کحادنیااینجوراین کشورامام زمان میگن هر۴نفر۱نفرروانی ازبیکاری فقرنجومی
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1398/09/06
چرا برا افراد جانی و خلاف کار فقط از اسامی مستعار ایرانی استفاده میکنید.چه دشمنی با گذشته ی این مردم دارید?
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
قانونه
توی تلویزیون هم یادمه توی سریالها اسم خلافکارا و قاچاقچیها همیشه اینا بود: خسرو خان. بهرام خان. سیاوش. کامران ..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
چرا داروهات رو سر ساعت نمیخوری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
کاربر محمد
واقعا گل گفتی، چرا برای مجرم اسم مستعار عربی نمیزارن، چه همش اسم ایرانی برای مجرم میزارن، واقعا نهایت بی احترامی به فرهنگ و تاریخ ایرانه.
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1398/09/06
وقتی نجفی اول اعتراف میکنه بعد پشیمون میشه و قضات حرفش را قبول میکنن چرا همه اینکار نکنند
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1398/09/06
بجای اینکار زنتو میکشتی چکار بچه هات داشتی عوضی
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1398/09/06
احمق نادان
خوب یادش دادن چی بگه تو دادگاه
عجبببببب وکیلهای باهوش وکاربلدی داریم خدایش با اینکه طرف خودش اعتراف کرده که هر چهار نفر را کشته
الان میگه نه من نکشتم نمیدونم کی کشته انهارا !!!!!!!
بی وجدانها به خاطر پول چه کارهایی میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
بازم. الناز واقعی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
الناز. همه. جا هستی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
اعدامش کنید ولی نه در ملع ام
کرمانشاه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
آره یازندانیهای دیگه یادش دادن چی بگه یا وکیلش البته وکلای ایران بی وجدان هستن ازاین بابت شکی نیست!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
بازم الناز دروغین
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/09/08
تهرانیا کافیه یه قتل تو مشهد و شمال اتفاق بیفته خودشون جر میدن کورن اینهمه قتل خانوادگی تو تهران و نمیبینن اون از مثلا ورزشکارشون اینم از این
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج