مردم نگران پیامک احضار درباره حوادث اخیر نباشند
۹۳۳۴۵۸
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
۱۳۷۷۰ 
«الهیار ملکشاهی»، رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره دیدار فراکسیون ولایی با رئیس قوه قضاییه گفت: در این دیدار پیرامون موضوعات مختلفی صحبت شد. حدود چهل نفر از نمایندگان حضور داشتند و هر چهل نفر صحبت و نظرات خود را بیان کردند. اینکه رئیس قوه قضاییه وقت گذاشت و همه نمایندگان صحبت کردند، قابل تقدیر است.

خبرگزاری برنا: «الهیار ملکشاهی»، رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره دیدار فراکسیون ولایی با رئیس قوه قضاییه گفت: در این دیدار پیرامون موضوعات مختلفی صحبت شد. حدود چهل نفر از نمایندگان حضور داشتند و هر چهل نفر صحبت و نظرات خود را بیان کردند. اینکه رئیس قوه قضاییه وقت گذاشت و همه نمایندگان صحبت کردند، قابل تقدیر است.

او ادامه داد: یکی از موضوعات مهمی که در جلسه مطرح شد، تغییر قیمت بنزین و اغتشاشات اخیر بود. نمایندگان درخصوص اصل مصوبه صحبتی نداشتند و صحبت بر نحوه اجرای این مصوبه بود. موضوع دیگر که در جلسه مورد بحث قرار گرفت، کمک قوه قضاییه به دولت برای نظارت بر بازار بود تا اثر این افزایش قیمت، تاثیری بر اقلام دیگر نداشته باشد.

ملکشاهی اظهار کرد: یکی از نمایندگان درباره واریز سود حاصل از این افزایش به حساب مردم نکاتی را مطرح و درخواست این بود، مجلس مجوزی داشته باشد تا نظارت و کنترل داشته باشد. طرح دو فوریتی مجلس برای کنترل درامد حاصل از بنزین که یک فوریتش تصویب شد تا یک ماه آینده تبدیل به قانون می شود و مجلس به شکل قانونی بر این امر نظارت می کند.

او گفت: سخنگوی قوه قضاییه به زودی درباره تعداد بازداشتی ها و کشته شدگان صحبت می کند.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره اینکه برخی مردم پیامکی با عنوان حضور در اغتشاشات دریافت کردند در حالیکه در منزل خود بوده اند، توضیح داد: مرجع پیامک باید مطمئن باشد اگر مرجع پیامک نیروی انتظامی یا دستگاه قضا بوده بروند و توضیح دهند که ما دخیل نبوده‌ایم‌. حتما توضیحات آنها پذیرفته خواهد شد اما اگر پیامک بی هویتی است، لازم به توجه نیست. خیلی از افرادی که در دادسراها احضار می شوند بعد از پاره ای توضیحات معلوم می شود که گناهی ندارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/09/06
پروند ه الکی درست نکنن واسه ملت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
تا افراد شناسائی نشوند و تحقیقات کامل نشود پرونده الکی برای کسی ساخته نمیشوو
United Arab Emirates
12:06 - 1398/09/06
یارو فروشنده از خدا هم نمیترسه یعنی خداترس نیست قوه قضاییه چکار کنه نمیشه همه رو زندانی کرد که
United Arab Emirates
12:06 - 1398/09/06
یارو فروشنده از خدا هم نمیترسه یعنی خداترس نیست قوه قضاییه چکار کنه نمیشه همه رو زندانی کرد که
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1398/09/06
اين يعني خط و نشون كشيدن ريز بجاي اينكه بگويد با ارسال كنندگان اين پيامك ها برخورد قانوني ميكنيم ميگويد توجه اي نكنيد.مگر كشور قانون ندارد كه گروهي پيامك بدهند اتهام بزنند بعد سيستم قضا بگويد توجه نكنيد! بدون برخورد؟
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1398/09/06
همه ی ملت دوست دارند کاملا فیلمهای مر بوط به اعتراضات و بقولا اغتشاشات را کامل ببینند نشان دهید چون یه عده میگن آتش زدن بانکها خرابی ها کار و سیاست دولت بوده که به اعتراضها پایان دهد ممنونم
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1398/09/06
یعنی واسه هشتاددرصدازمردم ناراضی ازوضعیت موجودپیامک فرستادین.
United States
23:05 - 1398/09/07
اقا ما گرونی نمیخواهیم. اعتراص حق ماست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج