جلالی: بازیکنان توقع‌شان از خودشان بالا رفته
۹۳۳۷۶۳
۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
۲۷۵۴
گل‌گهر سیرجان که برای اولین‌بار به لیگ برتر صعود کرده، شروع خوبی در این رقابت‌ها نداشت.

ایران ورزشی: گل‌گهر سیرجان که برای اولین‌بار به لیگ برتر صعود کرده، شروع خوبی در این رقابت‌ها نداشت. این تیم خیلی سعی می‌کرد امتیازات خوبی کسب کند تا از پایین جدول جدا شود اما تا الان هیچ بردی کسب نکرده و یکی از تیم‌های در خطر سقوط لقب گرفته.

این اتفاقات باعث شد کادر فنی گل‌گهر تغییر کند و مجید جلالی هدایت این تیم سیرجانی را بر عهده بگیرد. گل‌گهر با جلالی تا الان بازی‌های خوبی انجام داد و حالا به‌دنبال کسب اولین پیروزی است؛ آن هم مقابل فولاد خوزستان. مجید جلالی سرمربی گل‌گهر سیرجان که مقابل تیم سابقش قرار می‌گیرد، در مورد وضعیت تیمش، بازی با فولاد و... صحبت‌های جالبی دارد.

اوضاع گل‌گهر سیرجان این روزها چطور است؟

خدا را شکر بچه‌های آسیب‌دیده اغلب رسیدند و کلاً وضعیت باثبات‌تری پیدا کردیم. هم از نظر تمرینی شکل مشخصی پیدا کردیم و هم اینکه نظم خوبی بر تیم حاکم است. شرایط بدنی هم به‌مراتب بهتر از قبل شده و در حوزه‌های تاکتیکی بچه‌ها خیلی بامسئولیت‌تر و با انگیزه‌تر کار می‌کنند. در حوزه ذهنی و روانی هم قابل قیاس با 2، 3 هفته پیش نیستند. الان خود بازیکنان انتظار و توقع‌شان خیلی از خودشان بالا رفته و این را می‌شود از بازی‌هایشان به‌راحتی متوجه شد.

ظاهراً در شروع کارتان در گل‌گهر تعدادی از بازیکنان به‌خاطر فشار تمرینات اعتراض داشتند اما الان عادت کرده‌اند و دیگر از اعتراض خبری نیست.

- نمی‌دانم قبلاً تمرینات چطور بوده اما الان خیلی فشار و حجم تمرین و حتی دفعات تمرین را تنظیم می‌کنیم و بچه‌ها وضعیت بهتری نسبت به گذشته دارند. دیروز (چهارشنبه) از بچه‌ها تست گرفتیم که به نسبت ماه پیش پیشرفت خیلی خوبی داشتند.

چه تست‌هایی گرفتید؟

تست آمادگی و چربی که نسبت به یک ماه قبل واقعاً خیلی بهتر شدند.

پس با این پیشرفت و روحیه خوبی که تیم دارد، می‌توان امیدوار به ماندن گل‌گهر در لیگ برتر بود.

ان‌شاءالله این اتفاق می‌افتد.

در این مورد قولی هم به باشگاه دادید؟

فوتبال به‌صورت قولی نیست و تحلیلی است. چیزی که تحلیل کردیم این است که روزبه‌روز بهتر خواهیم شد. ما حتی از هواداران می‌خواهیم برای این بهتر شدن کمک‌مان کنند و در سیرجان همراه‌مان باشند. امیدوارم هواداران ما را تنها نگذارند و در همه بازی‌ها به ورزشگاه بیایند تا به تیم روحیه بدهند. الان به عواملی که به تیم کمک می‌کنند، خیلی نیاز داریم و ما باید از این ظرفیت استفاده کنیم. تیم این روزها شرایط خوبی دارد و بازی‌های قابل قبولی هم انجام می‌دهد. ما در مشهد حتی می‌توانستیم شهرخودرو را ببریم اما شانس با ما یار نبود.

این هفته مقابل فولاد خوزستان بازی دارید. این بازی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

ما برای کسب امتیاز به اهواز می‌رویم. بچه‌ها هم مسئولیت‌های خود را به‌خوبی می‌دانند که امیدواریم بتوانیم از این بازی با دست پر برگردیم.

فولاد خوزستان هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن شکست خورد و بدون شک این هفته به‌دنبال جبران آن باخت است. این مسأله کار را برای گل‌گهر سخت نمی‌کند؟

ما زیاد مجاز نیستیم به این مسأله توجه کنیم و بیشتر روی کار خودمان متمرکز هستیم.

رویارویی با تیم سابق‌تان چطور است؟

در فوتبال معمولاً این اتفاق زیاد می‌افتد که روبه‌روی تیم سابق‌مان قرار می‌گیریم و این مسأله دیگر چیز خاصی نیست.

درست است اما شما زمان زیادی در فولاد بودید.

بله، به هر حال دورانی که در فولاد بودم جزو دورانی است که فکر می‌کنم خدمات خیلی خوبی برای فولاد مهیا شد.

تقابل با جواد نکونام چطور است؟

نظر خاصی ندارم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج