ابلاغ جهانگیری درباره انتخابات اسفندماه
۹۳۴۴۶۷
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
۱۱۷۹۳ 
معاون اول رئیس جمهور با صدور بخشنامه‌ای وظایف دستگاه‌های اجرایی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندکاه را ابلاغ کرد.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت: اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور در راستای برگزاری سالم و مطلوب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اسفندماه سال جاری بخشنامه‌ای را خطاب به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، موسسات دولتی، نهاد‌های انقلاب اسلامی و استانداری‌های سراسر کشور صادر کرد.

متن کامل این بخشنامه به شرح زیر است؛

بسمه تعالی

با صلوات بر محمد و آل محمد

بخشنامه به کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، موسسات دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی و استانداری‌های سراسر کشور

به منظور برگزاری سالم و مطلوب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در اسفند ماه سال جاری و با توجه به اینکه در قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری تکالیف زیر بر عهده دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته است، مقتضی است کلیه دستگاه‌های مذکور در مواد یاد شده وظایف مزبور را کاملا به انجام رسانند:

- ماده (11) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی:

کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ادارات و نهادهای قانونی و موسسات دولتی و وابسته به دولت و شهرداری‌ها و موسسات عمومی موظفند حسب درخواست وزارت کشور، استانداران، فرمانداران، بخشداران، کارکنان و سایر امکانات خود را تا خاتمه انتخابات در اختیار آنان قرار دهند. بدیهی است مدت همکاری کارکنان مذکور جزء ایام ماموریت نامبردگان محسوب خواهد شد.

تبصره 1- در جهت اعمال نظارت بر انتخابات، کلیه نهادها و ارگان‌های فوق‌الذکر موظفند حسب درخواست شورای نگهبان و هیات‌های منصوب از جانب آن، کارکنان خود را در اختیار آنان قرار دهند و همچنین وزارت کشور، استانداران، فرمانداران و بخشداران موظفند امکانات لازم خود را در اختیار آنان قرار دهند.

تبصره 2- حق مأموریت کارکنان مذکور از محل اعتبارات سازمان متبوع آنان تأمین و پرداخت می‌گردد.

- ماده (77) آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری:
کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای قانونی، موسسات دولتی و وابسته به دولت و شهرداری‌ها و موسسات عمومی مکلفند حسب درخواست وزارت کشور، استانداران، فرمانداران، بخشداران و هیئت‌های نظارت شورای نگهبان، کارکنان و سایر امکانات خود را تا خاتمه انتخابات در اختیار آنان قرار دهند. مدت همکاری کارکنان مذکور جزء ایام خدمت اداری آنان محسوب می‌شود. حق مأموریت روزانه و اضافه کار کارکنان یاد شده از محل اعتبارات سازمان متبوع آنان تأمین و با تایید مجری یا ناظر ذیربط پرداخت می‌گردد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1398/09/10
اونموقع که بنزین رو یکشبه سه برابر کردین کجا بودی
Iran, Islamic Republic of
03:02 - 1398/09/10
من که دیگه توی انتخابات شرکت نخاهم کرد
Turkey
07:49 - 1398/09/10
این حق ماموریت حرام است. کسانی که بخاطر حق ماموریت حق مظلوم را گرفته و حق الناس خواهد شد. مواظب باشید که آه مظلوم گرفتارتان نکند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج