اولین تماس‌های یونایتد با ستاره ناراضی بارسا
۹۳۴۸۱۹
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
۴۱۰۱ 
باشگاه منچستریونایتد مذاکرات با مدیر برنامه های آرتورو ویدال را شروع کرده است.

ورزش سه: آرتورو ویدال فصل جاری نیز بیشتر روی نیمکت بوده تا داخل زمین. شایعات زیادی در هفته های اخیر منتشر شده مبنی بر اینکه او قصد جدایی از بارسا را دارد.

ویدال فصل جاری تنها 4 بازی در ترکیب ثابت بوده است. سه بازی در لالیگا و یکی در لیگ قهرمانان و تنها در دو تای آنها 90 دقیقه کامل را در زمین حضور داشت. با این حال او با زدن 4 گل، پشت سر مسی و سوارز 10 گله و گریزمان 5 گله، چهارمین گلزن برتر آبی اناری هاست.

اولین تماس‌های یونایتد با ستاره ناراضی بارسا

او که از شرایطش در بارسا راضی نیست، چند روز پیش هشدار داد که ممکن است همین زمستان به تیمی دیگر برود:«بازی های زیادی را در میدان نبوده ام و این ناراحت کننده است. من در زمان حال زندگی می کنم و اگر در انتقالات زمستانی پیش رو و یا تابستانی سال بعد احساس کنم که بازیکن مهمی برای بارسا نیستم، به جدایی فکر خواهم کرد و به تیمی می روم که بازهم احساس مهم بودن کنم.»

گفته می شود که منچستریونایتد یکی از تیم هایی است که به صورت جدی شرایط خرید ویدال را دنبال می کند. باشگاه انگلیسی تماس هایی با فرناندو فلیچویچ وکیل این بازیکن داشته است. اد وودوارد نایب رئیس منچستریونایتد رابطه خوبی با وکیل ویدال دارد چرا که در زمان انتقال الکسیس سانچز به اینتر نیز با او جلساتی انجام داده بود. حالا شیاطین سرخ در نظر دارند که در ترکیب تیمشان تغییر بدهند و به همین خاطر احتمال جذب ویدال در نقل و انتقالات زمستانی با قیمتی در حدود 15 میلیون یورو زیاد است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج