راکیتیچ: می‌خواهم در بارسا بازی کنم، وگرنه می‌روم
۹۳۴۹۹۴
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
۴۰۲۱ 
ایوان راکیتیچ می‌‌گوید می‌خواهد در زمین بازی کند و اگر نتواند به اندازه کافی برای بارسا به زمین برود ممکن است این تیم را ترک کند.

ورزش سه: ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسلونا می‌گوید قصد ماندگار شدن در بارسلونا را دارد ولی ماندن او یک شرط دارد و آن شرط این است که به صورت مرتب به میدان رفته و بازی کند. راکیتیچ به این ترتیب تلویحا اعلام می‌کند که در صورتی که برای بارسا به اندازه کافی به میدان نرود ممکن است این تیم را ترک کند.

راکیتیچ در بازی دیشب بارسلونا در مقابل اتلتیکو مادرید که با پیروزی 1-0 بلوگرانا به پایان رسید، تنها برای دومین بار در فصل جاری از ابتدا به عنوان بازیکن فیکس به میدان رفته بود. او که از سال 2014 در نوکمپ به سر می‌برد بعد از بازی گفت دوست دارد در بارسا بماند ولی به شرط اینکه به صورت مرتب برای این تیم بازی کند.

راکیتیچ در پایان بازی در این باره گفت:" من وضعیت فعلی را درک نمی‌کنم چون من می‌خواهم بازی کنم. اگر بتوانم بازی کنم برای من هیچ جایی بهتر از بارسلونا نیست. می‌خواهم هر روز از زندگی و فوتبال لذت ببرم و اگر بتوانم اینجا در بارسلونا به این هدف برسم، برایم خیلی بهتر خواهد بود".

هافبک کروات بارسلونا در ادامه گفت:" من اگر بتوانم بازی کنم هیچ جایی بهتر از اینجا نیست. من می‌خواهم کارم را به بهترین نحو انجام بدهم و ازآن لذت ببرم چون هنوز هم می‌توانم کمک زیادی به تیم بکنم. هم‌تیمی‌های من در بارسا به من اعتماد دارند و اگر مربی من را به میدان بفرستد می‌فهمم که او هم به من اعتماد داشته".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج