لمپارد: نخواستم جان تری را به چلسی بیاورم
۹۳۵۸۶۷
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
۴۳۹۰
فرانک لمپارد سرمربی چلسی می‌گوید زمانی که هدایت این تیم را بدست گرفته هرگز درباره اضافه کردن جان تری به کادر فنی چلسی صحبت نکرده چرا که دوست قدیمی‌اش راه دیگری انتخاب کرده بوده.

ورزش سه: درحالیکه چلسی امشب در خانه خود استمفوردبریج میزبان استون‌ویلا است که جان تری، ستاره سابق چلسی و همبازی سابق فرانک لمپارد را به عنوان دستیار سرمربی روی نیمکت خود دارد، فرانک لمپارد می‌گوید زمانی که در ابتدای فصل جاری به عنوان سرمربی چلسی انتخاب شده با مدیریت باشگاه درباره اضافه کردن دوست سابقش جان تری به کادر فنی صحبتی نکرده چون تری پیش از آن راه خود را انتخاب کرده بوده.

جان تری امشب در حالی به عنوان دستیار سرمربی استون ویلا به خانه باشگاه دوران کودکی و جوانی‌اش چلسی برمی‌گردد که خواهان شکست دادن آبی‌های لندن است. در آستانه این بازی از لمپارد سرمربی چلسی پرسیده شد که آیا زمانی که هدایت باشگاه را به دست گرفته قصد اضافه کردن جان تری به کادر فنی‌اش را نداشته ؟ پاسخی که لمپارد به آن پاسخ منفی داد.

لمپارد در این باره گفت:" من نمی‌توانم آینده را حدس بزنم ولی آن موقع در این باره هیچ صحبتی نشد. آن موقع به نظرم می‌آمد که جان در استون‌ویلا خیلی خوب جا افتاده. من وقتی سرمربی دربی شدم جان مسیر خود را شروع کرده بود و تابستان آن سال به لیگ برتر صعود کرده بود. جان آنجا خیلی راحت بود و من هم تیم خودم را داشتم".

سرمربی چلسی در ادامه گفت:" من معتقدم هر کس مسیر خاص خودش را دارد. من از اینکه جان مسیر خودش را انتخاب کرده تعجب نکردم. او در کنار دین در یک باشگاه خیلی خوب کار می‌کند و با توجه به اینکه سال آخر فوتبالی‌اش را هم در آن باشگاه بازی کرده با استون‌ویلا ارتباط خوبی دارد".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج