۱۳۸۹۶ نفر، داوطلب نمایندگی مجلس شدند
۹۳۶۸۲۵
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
۱۴۰۵۷
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در آخرین روز تعداد ثبت نام شدگان در انتخابات مجلس یازدهم را در کل کشور ۱۳۸۹۶ نفر اعلام کرد.

ایسنا: سیداسماعیل موسوی،  سخنگوی ستاد انتخابات کشور در پایان مهلت قانونی آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس در جمع خبرنگاران حاضر در وزارت کشور گفت: ۱۳۸۹۶ نفر تاکنون ثبت‌نام کردند که از این میان ۱۶۰۵ نفر زن و ۱۲۲۹۱ نفر مرد هستند.

وی افزود: نسبت به دوره قبلی بیش از ۱۵ درصد افزایش ثبت‌نام داشته ایم و نسبت ثبت‌نام زنان به مردان ۱۲ درصد به ۸۸ درصد است.

13896 نفر،‌ داوطلب نمایندگی مجلس شدند

موسوی تاکید کرد: ۶۰۱ نفر معادل ۴ درصد تحصیلات حوزوی دارند، ۱۴ درصد دکترا، ۷۷ درصد کارشناسی ارشد و مابقی لیسانس و کمتر از آن را دارایند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور تاکید کرد: ۳۷ درصد داوطلبان زیر ۴۰ سال دارند، ۲۶ درصد ایثارگرند، ۴ درصد سابقه نمایندگی مجلس دارند و ۲۳ درصد نیز حداقل یکبار پیش از این در انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: استان تهران با ۳۱۳۸ نفر، اصفهان با ۱۰۹۹ نفر، خراسان رضوی با ۹۸۰ نفر، خوزستان با ۸۰۰ نفر و استان فارس با ۷۳۹ نفر بیشترین داوطلبان را داشته‌اند.

موسوی با اشاره ثبت‌نام داوطلبان انتخابات خبرگان اظهار کرد: تا امروز ٥٧ نفر ثبت نام کردند که ٣١ نفر از تهران، ١٧ نفر از قم، ۲‌ نفر از فارس، ٢ نفر از خراسان رضوی و ۲ نفر از خراسان شمالی ثبت‌نام کردند.
.
وی تأکید کرد: ٥‌ نفر نیز خارج از کشور اقدام به ثبت‌نام کردند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1398/09/16
یک پرسش، حالا اینها میخواهند مملکت را بسازند ؟ یا بچاپند ؟ اگر بخواهند بسازند رای میدیم، ولی نه، اگر بخواهند بچاپند رای نمیدیم، حالا از کجا بدونیم که میخواهند بسازند یا بچاپند، چون ساخته ها چاپیدند و بس، پس ...‌.....
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1398/09/17
اگرچه اصولگرایان راستگو تر از اصلاح طلبان هستند ولکن درنهایت به نفع گروه خودشان وارد عمل می شوند و این روش درست و اسلامی نمی باشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج