رونالدینیو:گواردیولا می‌تواند فاتح لیگ قهرمانان شود
۹۳۷۲۶۲
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹
۵۳۰۹
رونالدینیو، ستاره سابق بارسلونا معتقد است منچسترسیتی می تواند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود.

ورزش سه: منچسترسیتی در سال های اخیر و از زمان ورود پپ گواردیولا حتی در رسیدن به مرحله نیمه نهایی نیز ناکام بوده و به نظر می رسد امسال که آنها تقریبا شانسی برای فتح لیگ برتر ندارند، همه تمرکز گواردیولا روی موفقیت در این رقابت ها باشد. رونالدینیو که در بدو ورود گواردیولا به رختکن بارسلونا از این تیم جدا شد، معتقد است امسال سیتی می تواند مدعی فتح لیگ قهرمانان لقب گیرد.

رونالدینیو در این رابطه به خبرگزاری رویترز گفت: "لیگ قهرمانان رقابت هایی بسیار دشوار است، اما پپ گواردیولا نیز مربی بسیار خوبی بوده و تیم بزرگی در اختیار دارد و آنها می توانند تا هر مقطعی از این رقابت ها صعود کنند.

رونالدینیو: گواردیولا می‌تواند فاتح لیگ قهرمانان شود

من بازی های این فصل منچسنرسیتی را به طور کامل تماشا نکرده ام، اما معمولا خلاصه بازی ها را از اینترنت می بینم و آنچه تا به حال از سیتی دیده ام نشان می دهد این تیم مثل همیشه قدرت زیادی دارد و می تواند امسال در لیگ قهرمانان به موفقیت دست یابد.

فوتبال ممکن است از زمان من تغییر کرده باشد اما هنوز هم بازی های زیبایی انجام می شود. سبک بازی یک تیم چه بر اساس تاکتیک های تیمی و چه بر اساس توانایی های فردی باشد، می تواند تماشایی باشد و این انتخاب به مربیان بستگی دارد و هر سبک نیز متفاوت است."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج