چاقوی عروس ۱۸ ساله زیر گلویِ طعمه‌ها!
۹۳۷۲۹۷
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۸
۲۴۶۹۳
عروس ۱۸ ساله با چاقوکشی در پایتخت به زورگیری‌های وحشت آفرین از زنان و مردان مسافر دست می‌زد.

روزنامه خراسان: تازه داماد و عروس مرموز که برای افیون خود نیاز به پول‌های بادآورده داشتند چاره‌ای جز تبهکاری ندیدند.

دستور ایست

عقربه‌ها ساعت ۷ صبح شنبه ۱۶ آذر امسال را نشان می‌داد که ماموران گشت کلانتری ۱۴۲ کن در بولوار کن به رفتار‌های زن و مرد جوانی که سوار بر خودروی پراید سفید رنگ بودند، مشکوک شدند و دستور ایست به آن‌ها دادند. مرد جوان که پشت فرمان خودرو بود بدون توجه به دستور ایست پلیس، پا روی پدال گاز خودرویش گذاشت و همین کافی بود تا تعقیب و گریز پلیسی آغاز شود و ماموران گشت کلانتری پس از تعقیب و گریز طولانی موفق به توقیف خودروی زوج جوان شدند و قبل از این که راننده و زن جوان با پای پیاده فرار کنند در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

نخستین طعمه

زوج جوان ابتدا خود را بی گناه می‌دانستند و ادعا می‌کردند ترسیده بودند که فرار کردند، اما وقتی ماموران به بازرسی خودرو پرداختند تعداد زیادی کیف زنانه، کوله پشتی و گوشی‌های موبایل سرقتی به دست آوردند و مشخص شد این دزدان از سارقان حرفه‌ای هستند.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت که ناگهان یکی از گوشی‌های موبایل سرقتی به صدا در آمد و ماموران در جواب دادن به تماس پی بردند که گوشی موبایل شب گذشته از زن جوانی در منطقه فردیس کرج به سرقت رفته است و سپس زن جوان برای شناسایی دزدان خشن به کلانتری دعوت شد.

زن ۳۰ ساله وقتی زوج جوان را دید ترس در چهره اش نمایان شد و گفت: شب گذشته منتظر تاکسی بودم که مرد جوان با خودروی پرایدش جلوی پایم توقف کرد و، چون یک زن در صندلی عقب بود فکر کردم که مسافرکش است و به همین دلیل سوار بر خودرو در صندلی جلو شدم. هنوز دقایقی نگذشته بود که زن جوان که در صندلی عقب بود از پشت یک چاقو زیر گلویم گذاشت و خواست تا ساکت باشم و گوشی موبایل، پول و وسایلم را گرفت و سپس در یک خیابان تاریک و خلوت مرا از خودرو بیرون انداختند و نتوانستم شماره پلاک خودرویشان را بردارم.

وی افزود: از دیشب هرچه زنگ زدم کسی گوشی موبایلم را جواب نمی‌داد تا این که در آخرین تماس مامور پلیس جوابم را داد و متوجه شدم آن‌ها دستگیر شدند.

زورگیری از پسر دانشجو

ماموران در ادامه تحقیقات، یک لپ تاپ و مدارک یک پسر جوان را به دست آوردند که در تماس با صاحب کارت ملی موفق به شناسایی جوان دانشجو شدند.

پسر جوان با حضور در اداره پلیس و پس از شناسایی زوج جوان گفت: دانشجوی دانشگاه قم هستم و قصد رفتن به این شهر را داشتم که سوار بر خودروی پراید سفید رنگ که زن جوان در صندلی عقب بود شدم و در مسیر بودم که ناگهان زن جوان چاقویی زیر گلویم گذاشت و تهدید به مرگم کرد.

وی افزود: شوکه شده بودم و نمی‌توانستم هیچ مقاومتی کنم به همین دلیل لپ تاپ، گوشی موبایل و کیف پولم را در اختیارشان قرار دادم و سپس آن‌ها مرا در یک جاده خاکی در مسیر تهران به قم از خودرو به بیرون انداختند و فرار کردند.

سرقت خودرو

تیم پلیسی در گام بعدی مدارک یک خودرو را پیدا کردند که در تماس با صاحب خودرو مشخص شد این زوج ۲۰ روز قبل اقدام به سرقت پیکان وانت کرده و پس از دزدیدن وسایل داخل خودرو و گذشت دو روز، خودرو را در کنار خیابان رها کرده اند.

ماموران در بررسی پی بردند که این زن ۱۸ ساله و مرد ۲۴ ساله هر دو اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارند و به انواع ۱۰ سرقت اعتراف کردند.

اعترافات زن جوان

محدثه ۱۸ ساله که اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارد، ادعا می‌کند تحت تاثیر مواد مخدر و نیاز به پول دست به سرقت زده است.

زن جوان که راهی جز اعتراف ندارد، گفت: از چندی قبل اعتیاد به مواد مخدر شیشه پیدا کردم و از روی کنجکاوی بود که سراغ این مواد رفتم و بعد از مدتی با مهرداد آشنا شدم که او نیز مثل من اعتیاد به مواد مخدر داشت.

وی افزود:، چون هر دو اعتیاد داشتیم و برای تامین هزینه‌های اعتیاد و زندگی مان پول لازم بودیم تصمیم به سرقت گرفتیم و در ابتدا نقشه سرقت را طراحی کردیم و من به عنوان مسافر در صندلی عقب می‌نشستم و وقتی سوژه مان که فرقی نمی‌کرد زن باشد یا مرد، سوار خودرو می‌شد در یک فرصت مناسب چاقویی را که همراهم بود زیر گلویش می‌گذاشتم و با تهدید ازاو زورگیری می‌کردیم.

زن جوان ادامه داد: همیشه قبل از اجرای نقشه مان مواد مخدر شیشه مصرف می‌کردیم و همین باعث می‌شد که به دنبال هیجان برویم و هیچ وقت از کاری که می‌کردم نمی‌ترسیدم و شجاع بودم و از مردان هم زورگیری می‌کردم.
محدثه گفت: در این مدت هر پولی به دست می‌آوردیم هزینه اعتیادمان می‌کردیم و وقتی پلیس را دیدیم پا به فرار گذاشتیم، اما نتوانستیم فرار کنیم و دستگیر شدیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:30 - 1398/09/18
اصلا امنیت کشور ما رو هیچ جای دنیا نداره هااااا.....
مسئولین محترم شاهکار مملکت داری تون رو تحویل بگیرین
توونستید صادر هم بفرمایید
پاسخ ها
رویا چ
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
در عوض امنیت داریم ،، اعدامشون کنید برن پی کارشون کثافطا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
هيچ جاي دنيا مسافر كش شخصي ندارند درست مثل اينكه هيچ جاي دنيا هم عوارض خروج از كشور ندارند ! و اين از بركاتِ .......... است !
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1398/09/18
هر دم از این باغ میرسد نوبری ...
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1398/09/18
نتیجه فقر و بیکاری جوونها راهی خیابون میشن بعدش هم اعتیاد و دزدی عاقبت این چنینی
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1398/09/18
حقشان اعدام است ...بزای پاگسازی جامعه از این انگلها اعدام تنها راهش است .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
باید مشکلات ریشه یابی کنند فقر و بیکاری ازبین بره وگرنه اعدام کارساز نیست ده نفر اعدام کنند صدنفر بجاش هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
قاضی باهوش فقیره پول نداره کار نداره باید اونارا اعدام کرد نه اینارا
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1398/09/18
فقر که باشه انتظار همین است
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1398/09/19
اوه چه تیتری
فکر کردم این عروس تنهایی سرقت میکرده
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1398/09/20
مقصر خودشونن تا مقتول کاری نکنه قاتل قتل انجام نمیده
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1398/09/20
اون پسر دانشجو تو دانشگاه چی یاد دادن بهش که نمیفهمه سوار هر ماشینی نشه؟ انگار فقط دختر بازی و قلیان و قمار یاد میگیرن حیف صندلی دانشگاه
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1398/09/20
تا مردی نخواد هیچکی نمیتونه ازش زورگیری کنه
Germany
19:20 - 1398/09/20
اخه دختر 18 ساله یعنی خانواده نداشته هم رابطه داشته هم سرقت هم معتاد بوده این جونهابی ایران ماست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج