غفوری: چه کاره‌اید که برای مردم تصمیم می‌گیرید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۳۷۶۰۷
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶
۱۳۸۶۱
کاپیتان آبی ها پس از پایان بازی برابر پیکان در میان خبرنگاران ایستاد و سوالات آنها پاسخ داد.

ورزش سه: کاپیتان آبی ها پس از پایان بازی برابر پیکان در میان خبرنگاران ایستاد و سوالات آنها پاسخ داد.

وریا غفوری در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: الان بهترین موقع است تا من افتضاح مدیریتی تیم را به شما توضیح بدهم. در این مدت همه ما خیلی اذیت شدیم. آقای استراماچونی بارها با ما جلسه گذاشت و حتی کار به جایی رسیده بود که او فکر می کرد که شاید مسخره اش می کنند. آنقدر به حرف های او گوش نکردند که کار به اینجا رسید

کاپیتان استقلالی ها در این باره ادامه داد: الان مشکل در این باره چه بوده؟ اگر مشکل تحریم است که روز اول به او بگویید ما تحریم هستیم و مشکلاتی اینچنینی داریم. حتی اگر بگویند مشکل مالی بوده که باید پول این مربی را پرداخت می کردند. هیچ جوری نمی شود این افتضاح را پوشاند و آنها قطعا باید بیایند و الان پاسخگو باشند.

غفوری: مدیر استقلال تعطیل است

او در صحبت هایش به وزارت ورزش هم گفت: چگونه است که می گویید این هواداران صاحبان اصلی تیم هستند اما هفت هشت ماه که در ورزشگاه ها می گویند فتحی حیا کن رها کن سر می دهند چگونه حرف های هواداران استقلال را نمی شنوید. اصبلا شما چه کاره هستید که برای مردم تصمیم گیری می کنید. اگر این طور هم هست که باید برای این مردم تصمیم درست بگیرید. ما چه کار باید بکنیم. آمدیم و زجر کشیدیم و در بدترین شرایط تیم را آوردیم بالا، مگر می شود در بهترین شرایط مربی تیم را بگیرند.

غفوری درباره حضور وی در جلسه هیات مدیره که شب گذشته برگزار شد و او این حرف ها به آنها هم گفت یا خیر ادامه داد: شب گذشته همه دوستان آمدند خیلی شیک و اتو کشیده با پالتو آمدند و خیلی حق به جانب صحبت کردند. دقیقا مانند همه پرونده هایی که به فیفا می رود و ما می بازیم اینجا هم می گفتند که ما برنده هستیم. ایشان تخلف کرده و باید بگردد اما نمی دانم چرا همیشه ما محکوم می شویم و باید دو سه برابر پولی که باید بدهیم هزینه می کنیم. دیشب هم حرف های مدیران تیم دقیقا همین طور بود.

او درباره حرکت سرمربی ایتالیایی تیم گفت: ما از استراماچونی راضی هستیم و تنها از یک حرکت او دلخوریم و آن هم اینکه درست حق با او بود اما او می توانست کمی برای این هواداران ارزش قائل می شد و نیم فصل می رفت. او که شرایط کشور ما را می دانست. وضع اقتصادی خراب است و این هواداران با جیب های خالی می آیند ما را تشویق می کنند و ورزشگاه را آبی می کنند. او باید برای هواداران استقلال ارزش قائل می شد. من فکر می کنم او شرایط را درک نکرد.

وریا درباره توافق فرهاد مجیدی با مدیران این تیم هم گفت: من نمی دانم. این را هم باید به هواداران بگویم که خیلی ها به ما امروز پیغام دادند که بازی نکنیم. من می خواهیم به آنها بگویم که این اسم استقلال است که از هر نامی بزرگتر است. هیچ کسی بزرگتر از استقلال نیست. هیچ چاره ای جز جنگیدن برای استقلال نداریم. باید با ناملایمات و بی مهری ها بجنگیم. با سوء مدیریت ها باید بجنگیم.

او ادامه داد: فقط توی زمین تیم ما یکدست است؛ بیرون از زمین کمکی به ما نمی شود. پول استراماچونی را تحریم بودید و نمی توانستید بدهید، پول بازیکنان را چرا ندادید؟ تحریم بودید؟ نمی توانید به بازیکنان هم پول بدهید. فقط بهانه. فقط بهانه. این سوء مدیریت است. آقای وزیر باید پاسخگو باشد. هواداری که شش ماه، هشت ماه داد زد که مدیرعامل تیم خوب نیست، باید پاسخگوی آنها باشد.

سپس از وریا پرسیده شد که او مربی تیم در بازی امروز بوده است که او این موضوع را رد کرد.

خبرنگار دیگری از وریا در رابطه با تعویض و اینکه او تعویض را وتو کرد پرسید که او در پاسخ به این سوال اینگونه توضیح داد: نه بگذارید تعویض را من توضیح بدهم. میلیچ به من گفت که پایم درد می کند. بگویید یکی آماده شود. موقعی که می خواست تعویض انجام شود، گفت من می توانم بازی کنم و مشکل خاصی نبود. من همین را گفتم. نه من سرمربی بودم و نه کاره ای هستم. کسانی که باید تصمیم بگیرند برای تیم باید تصمیم بگیرند و سریع تکلیف تیم را مشخص کنند.

او در رابطه با ترکیب بازی گفت: ترکیب مثل بازی های قبل بود که آقای استراماچونی بودند؛ فقط دیاباته نبود و آقای رضاوند بازی کردند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1398/09/18
کلا مدیریت کشور بادروغ وباری بهر جهت اداره می‌شود، دامن‌گیر تیم فوتبال استقلال هم شده،
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1398/09/18
این تازه اولش است به دلیل مشکلات تحریم بقیه مربیان خارجی در تمام رشته ها ایران را ترک خواهند کرد
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1398/09/18
مرگ بر سلطانی فر مرگ بر فتحی
به هر دوشون تبریک میگم که بازم این تیمو زمین زدن
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1398/09/18
اگر مدیر استقلال تعطیل هست چطور سر قرار داد قبل از فصل که میلیاردی امضا کردی حرفی از تعطبلی مدیر نزدی ؟


الان هم پیگیر طلب بازیکنان هستی تا سرمربي
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1398/09/18
کاش همه مثل تو با تعصب و با غیرت بودند
درود بر شرفت
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1398/09/18
واقعا به باشگاه علاقه مند هستید و راست میگین نصف مبلغ قراردادتون رو ببخشید تا بدن به مربی تا برگرده نه فقط شما بلکه پرسپولیسی ها هم همینطور !!!!! بسم‌الله این گوی و این میدان!!!!!
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1398/09/18
تیمی گه بازیکنانش را وریا ارنج کنه،معلومه،کیسه ایی ها انقدر تاج کبیر نگید. هر چه بگندد نمکش میزنن ،وای به روزی که بگندد نمک!!!!! خدایا بر سر ما مردم ازران زمین چی اومده که اقای وریا شده زبون ملت!!!! اقای که اسم تودش را هم نه بلده بنویسه و نه معنیش را میدونه!!!! اقای وریا که ادعات گوش فلک را کر کرده،چهار کلاس سواد داری!!!!؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1398/09/18
علیرغم احترامی که برای وریا قائلم، باید بگویم: یک مشت زر مفت! همین.
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1398/09/18
یک مرد واقعی استقلالی
فقط داش وریاست
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1398/09/18
تو دیگه خفه شو مارمولک ریاکار
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1398/09/18
بزرگترین مشکل استقلال اینه که هیچی و هیچکس جای خودش نیست . همین وریا درسته بازیکن خوبیه اما بازی را رها کرده و چسبیده به حاشیه . آقا وریا تو 8 میلیارد پول گرفتی با ی ماشین 5 میلیاردی و با فرافکنی ذهن هواداران را منحرف میکنی . تو که برای استقللال تو سرت میزنی و دم از تعصب میزنی اگر پولت را دیر بگیری هیاهو میکنی . خواهشا با مردم صادق باشید و از آب گلالود ماهی نگیرید . انشاالله ابرها کنار میره و مردم ماه را میبینن و حقایق برملا میشه اونوقته که نمیتونید تو چشم مردم نگاه کنید
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/09/18
شما بازیکنان میدونید که مردم ایران خیلی احساساتی هستن و تا تقی به توقی میخوره سوار موج احساسات میشید و خودتون را معصوم و عاشق و متعصب نشون میدید و بقیه را خائن و دشمن استقلال . امیدوارم دست تک تک کسانی که باعث ایجاد اینهمه مشکل برای تسنقلتل شدن رو بشه و مسببین تمام این مشکلات مجازات بشن
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1398/09/18
آفای غفوری اونایی که عملا ثابت کردن عاشق واقعی استقلال هستن جوانان و بازیکنان قدیمی و بخصوص دهه شصتیها بودن که نه تنها پول نمیگرفتن بلکه از جیبشون خرج تیم میکردن نه امثال شماها که فقط شعار میدید ولی در عمل صفر
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1398/09/18
هرفصل ملیاردی پول میگیرید و ماشین و خونه و عروسی لاکچری . اما همش دم از مردم فقیر میزنید اما نمیدونید بی پولی و فقر یعنی چی . پولی که شما میگرید از همون صندوق بیت المالی هست که کارگر ایرانی داره پول میگیره اما فرقش اینه که شما برای ی فصل 5 میلیارد میگیرید اما کارگر برای یکسال 20 میلیون .پس ساکت باشید و با تمام توان بفکر بازی کردن باشید. دایما برای مردم شعر حلوا حلوا میخونید تا دهن مردم شیرین بشه
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1398/09/18
همین شما کیسه کشا با لابی هاتون بودید که باسیایت برانکو رو فراری دادید حالا همون چاقو دسته خودشو برید،چیزی که عوض داره گله وگریه نداره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر