۹۳۸۶۳۵
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
۹۰۹۸
شاگرد سابق امیر قلعه نویی از انگیزه زیادی برای تقابل با سپاهان و نمایش موفق برابر این تیم برخوردار است.

ورزش سه: شاگرد سابق امیر قلعه نویی از انگیزه زیادی برای تقابل با سپاهان و نمایش موفق برابر این تیم برخوردار است.

محمد ستاری، مدافع چپ پیکان که در این فصل در کنار فراز امامعلی در سمت چپ این تیم نمایش موفقی از خود به جا گذاشته و در بازی با استقلال نیز توانستند با عملکردی مثبت این تیم را به موفقیت برسانند، اکنون خود را مهیای دیدار حساس برابر سپاهان می‌کنند.

نکته مثبت برای پیکان اما غیبت ستاره جوان و ملی‌پوش سپاهان به دلیل اخراج در بازی قبلی است. اتفاقی که باعث خواهد شد این تیم از سمت چپ اهداف خود برای دستیابی به نتیجه برابر حریف را دنبال کنند. محمد ستاری که در ذوب آهن زیر نظر امیر قلعه نویی فعالیت می‌کرد، اکنون با انگیزه بالاتر برای نمایش توانایی خود به دنبال کسب نتیجه از این بازی و ارتقای جایگاه این تیم در پایان نیم فصل است.

فراز امامعلی نیز که این روزها به اوج آمادگی خود رسیده، درکنار این بازیکن در سمت چپ به دنبال این خواهند بود تا با دستورات تاکتیکی فرکی، حملات تیم را علیه طلایی پوشان در اصفهان دنبال کنند و باید دید به نتیجه لازم خواهند رسید یا خیر.

پیکان این روزها با آمادگی ستاره‌هایی همچون ستاری، امامعلی، جلال الدین علی محمدی، واسعی و مغانلو به تیمی تهاجمی و خطرناک برابر رقبا تبدیل شده‌اند و دستیابی به 20 گل طی 13 بازی نشان دهنده همین موضوع است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج