آماری جالب از جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۳۸۸۸۹
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
۷۴۱۷
آمار جالبی سایت فیفا در شروع رقابت‌های جام‌جهانی باشگاه‌ها منتشر کرده است.

خبرورزشی: سایت فیفا به مناسبت شروع جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹ آماری جالب از این رقابت‌ها منتشر کرده است که در ادامه مرور می‌کنیم.

۱۶۰) سانتی‌متر قدِ سباستین جووینکو هافبک تکنیکی ایتالیایی تیم الهلال عربستان است که باعث می‌شود این بازیکن کوتاه‌قامت‌ترین بازیکن حاضر در رقابت‌های جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹ باشد. لقب هافبک سابق تیم ملی ایتالیا و یوونتوس «مورچه اتمی» است. قدِ او ۳۵ سانتی‌متر (یک فوت و ۲ اینچ) از جوئل ماتیپ مدافع کامرونی لیورپول کوتاه‌تر است.

آماری جالب از جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹

۱۳۳) بازی ملی در پرونده ژاوی سرمربی فعلی تیم السد قطر و ستاره سابق بارسلونا ثبت شده. در حالی مهندسِ سابق تیم ملی اسپانیا این تعداد بازی ملی دارد که ۶ مربی دیگر حاضر در جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹ روی هم رفته ۲۷ بازی ملی دارند. فلیکس تاگاوا سرمربی تیم اینگن‌اسپورت برای تیم ملی تاهینی ۲۲ بازی انجام داده، آنتونیو محمد ۴ مرتبه در ترکیب تیم ملی آرژانتین قرار گرفته و معین الشعبانی هم یک بازی ملی برای تونس دارد. در حالی که ژرژ ژسوس پرتغالی، یورگن کلوپ آلمانی و رزوان لوچسکو رومانیایی هیچ‌گاه برای تیم ملی کشورشان بازی به میدان نرفته‌اند.

آماری جالب از جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹

۱۰۲) سال اختلاف سنی حیرت‌انگیز بین باشگاه‌های لیورپول انگلیس و اینگن‌اسپورت نیوکالدونیا است. لیورپول پیرترین باشگاه حاضر در جام‌جهانی باشگاه‌ها است که ۱۲۷ سال قدمت دارد و در سال ۱۸۹۲ تأسیس شده. فلامنگو برزیل پس از آن‌ها قرار دارد که ۱۰۸ سال فعالیت فوتبالی دارد و در زمان تأسیس یعنی در سال ۱۸۹۵ باشگاه قایقراین بود. اسپرانس تونس ژانویه که تأسیسش به سال ۱۹۱۹ برمی‌گردد، امسال ۱۰۰ ساله شد و ماه آینده ۱۰۱ سالگی‌اش را جشن خواهد گرفت. مونتری مکزیک ۷۴ ساله است و در سال ۱۹۴۵ تأسیس شده است. الهلال عربستان که سال ۱۹۵۷ تأسیسش در سال ۱۹۵۷ بوده، چندی پیش ۶۲ ساله شد. باشگاه السد قطر هم سال ۱۹۶۹ تأسیس شده و نیم‌قرن عمر کرده است. باشگاه اینگن‌اسپورت نیوکالدونیا هم ۲۵ سال سن دارد. البته این باشگاه از سال ۱۹۹۷ فعالیت حرفه‌ای‌اش را شروع کرد.

آماری جالب از جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹

۶۵) سال، سنِ ژرژ ژسوس سرمربی پرتغالی تیم فلامنگو است که نشان می‌دهد او از دومین سرمربی مسن جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹، ۱۳ سال بیشتر دارد. معین الشعبانی سرمربی تیم اسپرانس با ۳۸ سال سن جوان‌ترین مربی تورنمنت است و پس از او ژاوی سرمربی معروف السد قرار می‌گیرد که ۳۹ سال سن دارد. ژسوس تا ژانویه گذشته هم سرمربی تیم الهلال عربستان بود.

آماری جالب از جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹

۳۹) گل آمار شگفت‌انگیز گلزنی بغداد بونجاح مهاجم الجزایری السد قطر در رقابت‌های لیگ ستارگان قطر در فصل گذشته بوده که باعث شده این تیم با قهرمانی جایگاهی در جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹ به‌دست آورد. او با آمار ۱,۷۷ گل زده در هر بازی بهترین عملکرد را در تورنمنتی که باعث راهیابی تیمش به جام‌جهانی باشگاه‌ها شده، ثبت کرده است. اکرم عفیف هم‌تیمی او هم ۲۶ گل در ۲۲ بازی زده که میانگین ۱.۱۸ گل زده در هر بازی را نشان می‌دهد. پس از آن‌ها، بافتیمبی گومیس از الهلال عربستان با ۱۱ گل زده در ۱۴ بازی که میانگین ۰.۷۹ گل زده در هر بازی را نشان می‌دهد، گابی‌گل از فلامنگو برزیل با ۹ گل زده در ۱۲ بازی که میانگین ۰.۷۵ گل در هر بازی را ثبت کرده، نیکولاس سانچس با ۵ گل زده در ۷ بازی و میانگین ۰.۷۱ گل زده در هر دیدار و برتراند کای با ۴ گل زده در ۶ بازی و میانگین ۰.۶۷ گل در هر دیدار، قرار گرفته‌اند.

آماری جالب از جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹

۳۸) سال تیم فلامنگو برزیل هیچ جامی در کوپا لیبرتادورس نبرده بود، تا اینکه موفق شدند امسال با برتری برابر ریورپلاته آرژانتین دومین قهرمانی‌شان پس از سال ۱۹۸۱ را جشن بگیرند. فلامنگو تنها تیمی نیست که حسرت طولانی قهرمانی در رقابت‌های بین‌المللی را داشت. تیم الهلال عربستان هم پس از اینکه اوراوا ردز دیاموندز ژاپن را شکست داد، پس از ۱۹ سال قهرمانِ رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شد.

۵) گل اختلاف بهترین برد تیم‌های حاضر در جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹ را به ثبت رسانده است. در کوپا لیبرتادورس، فلامنگو موفق شد حریفش سن‌خوسه بولیوی را ۶ بر یک شکست دهد. در لیگ قهرمانان کونکاکاف، مونتری هم موفق شد ۵ بر یک برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی آمریکا پیروز شود. بردهای قاطع بعدی متعلق به لیورپول است که در لیگ قهرمانان اروپا دو پیروزی ۴ بر صفر برابر ستاره‌سرخ صربستان و بارسلونا اسپانیا داشت.

آماری جالب از جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹

۳) قهرمانی که گام به جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹ می‌گذارند، در فینال‌هایی پیروز شده‌اند که پای دیگر آن تیمی از کشور خودشان بوده است. لیورپول، مونتری و اینگن‌اسپورت به ترتیب تاتنهام، تیگرس و مگنتا را شکست دادند که آن‌ها هم تیم‌هایی از انگلیس، مکزیک و نیوکالدونیا بودند. این اتفاق در جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۳ هم رخ داده بود، زمانی که بایرن‌مونیخ، مونتری و اوکلندسیتی با پیروزی برابر دورتموند، سانتوس لاگونا و وایتاکریونایتد از آلمان، مکزیک و نیوزیلند قهرمان شدند به این رقابت‌ها رسیدند. سال ۲۰۱۶ هم نمونه دیگری از این اتفاق رخ داد. رئال‌مادرید، آمِریکا و اوکلندسیتی با شکست اتلتیکومادرید، تیگرس و تیم‌ولینگتون از اسپانیا، مکزیک و نیوزیلند قهرمان قاره‌شان شدند تا به جام‌جهانی باشگاه‌ها راه پیدا کنند.

۲) مسابقه، تنها دیداری بوده که ۷ شرکت‌کننده جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹ در ۵ دوره اخیر در آن حاضر بوده‌اند که این به لطف حضور اسپرانس تونس در دوره گذشته اتفاق افتاده است. لیورپول انگلیس و السد قطر تنها حضورشان را در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۱۱ تجربه کرده‌اند و مونتری هم برای آخرین مرتبه سال ۲۰۱۳ در رقابت‌ها حاضر بود. الهلال عربستان، فلامنگو برزیل و اینگن‌اسپورت نیوکالدونیا پیش از این هیچ‌گاه در جام‌جهانی باشگاه‌ها شرکت نکرده بودند.

۰) باخت برابر نام اسپرانس تونس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آفریقا در فصل گذشته ثبت شد. این تیم ۱۱ برد و ۴ تساوی در تورنمنتی که قهرمان شد، داشت. اینگن‌اسپورت نیوکالدونیا هم در لیگ قهرمانان اقیانوسیه باخت نداشت. این تیم ۵ بازی را برد و در یک دیدار به تساوی رسید. بیشترین شکست را لیورپول انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا داشت که ۴ مرتبه باخت را تجربه کرد. ۳ شکست در مرحله گروهی که همگی خارج‌از‌خانه بودند و باختی در نوکمپ که با درخشش لیونل مسی برابر بارسلونا متحمل شدند. که البته آن باخت را در آنفیلد با ۴ گل تلافی کردند.

آماری جالب از جام‌جهانی باشگاه‌های ۲۰۱۹

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1398/09/23
خب لیورپول میاد جام ببره خونه و این چیزارو اصلا نگاه نمیکنه خخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر