احتمال محرومیت استقلال از آسیا
۹۳۹۵۲۱
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
۱۴۸۵۵
باشگاه شهرخودرو شکوائیه خود در خصوص عملی نشدن تعهدات استقلال به رحمتی را برای ارسال به AFC و FIFA آماده کرده تا خطر حذف استقلال از آسیا دوباره محتمل شود.

ورزش سه: به دنبال عدم انجام تعهدات باشگاه استقلال تهران نسبت به مالیات مهدی رحمتی که وی را در آستانه اردوی خارجی شهرخودرو ممنوع الخروج کرده، مدیر حقوق باشگاه خراسانی خبر از تنظیم شکایت‌نامه‌ای داد که در صورت ادامه بدقولی استقلال تا پایان وقت اداری فردا رسما به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا ارسال خواهد شد.

دکتر محمدرضا بختیاری در همین رابطه به خبرنگار ورزش سه گفت: در تاریخ 28/11/93 کمیته انضباطی طی دادنامه شماره 734 باشگاه استقلال را برای مالیات سه فصل حضور سید مهدی رحمتی محکوم کرده که مبلغ آن حدود 761 میلیون تومان بوده که اکنون به علاوه تمام جرایم و تاخیرات عدم پرداختش، مبلغ یک میلیارد و ششصد و خرده‌ای شده است.

وی افزود: طبق رای کمیته انضباطی باشگاه استقلال مکلف بوده این مبلغ را پرداخت کند اما باشگاه استقلال با توجه به عرقی که سید مهدی رحمتی به این تیم داشته در تاریخ 2/8/98 با مهدی رحمتی توافقی می‌کنند که باشگاه استقلال متعهد می‌شود که تا 1/11/97 رای کمیته انضباطی را به صورت کامل اجرا کند و اگر اجرا نکرد مهدی می‌تواند به همه جا شکایت کند.

مدیر حقوقی شهرخودرو همچنین به نامه رحمتی به سازمان لیگ در تاریخ 23/6/98 اشاره کرده و گفت: طبق این نامه به سازمان لیگ اعلام می‌شود که باشگاه استقلال به تعهدش عمل نکرده و بنابراین رحمتی درخواست می‌کند که سازمان لیگ به ماجرا ورود کرده و طبق رای کمیته انضباطی باشگاه استقلال را ملزم به پرداخت کند.

وی همچنین خبر از شکایت مهدی به کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا در سال97 خبر داده و گفت: مهدی سال97 شکایت به AFC می‌کند که کنفدراسیون نیز پیرو آن در تاریخ 7/6/98 نامه‌ای را خطاب به فدراسیون فوتبال و رونوشت به رئیس کمیته انصباطی، دبیر فدراسیون و باشگاه استقلال می‌زند؛ مبنی بر اینکه ما بارها و بارها به استقلال نامه زدیم و درخواست کردیم که تعهداتش را انجام بدهد ولی انجام نداده است و آنها را به رعایت مقررات انضباطی دعوت می کند.

بختیاری با گلایه از فدراسیون فوتبال تصریح کرد: متاسفانه با توجه به اسناد و مدارک موجود، پیش از صدور مجوز حرفه‌ای برای استقلال و بلامانع شدن حضورش در لیگ قهرمانان، رحمتی فدراسیون و سازمان لیگ را از استنکاف باشگاه از انجام تعهدات آگاه کرده بود بنابراین فدراسیون فوتبال با علم و آگاهی به مدیونی استقلال به رحمتی در خصوص مالیات‌ها و بدهی باقیمانده از آخرین فصل حضور سید در استقلال و با علم به مفاد نامه AFC مبادرت به صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال و بلامانع اعلام کردن حضورش در آسیا می‌کند که تخلفی بزرگ است.

وی از متضرر شدن باشگاه شهرخودرو از خلف وعده استقلال ابراز ناراحتی کرده و گفت: باشگاه شهرخودرو و سید مهدی رحمتی به همین منظور شکواییه خود را در ارتباط با موارد مذکور به علاوه تمامی اسناد و مدارک موجود جهت ارائه به AFC و کمیته تعیین وضعیت FIFA آماده کرده و چنانچه فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال تا پایان وقت اداری فردا نسبت به رفع مشکل موجود اقدام نکنند شکواییه خود را علیرغم میل قلبی ارائه می‌کنند و با توجه به قوانین رایج باشگاه استقلال از حضور در آسیا محروم خواهد شد.

مدیر حقوقی شهرخودرو از پیگیری حق این باشگاه نیز خبر داد و تاکید کرد: چنانچه اقدام باشگاه استقلال سبب لغو اردوی از پیش تعیین شده باشگاه شهرخودرو در امارات شود حق باشگاه شهرخودرو نیز در مطالبه کلیه خسارات متحمله محفوظ است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1398/09/24
وقتی دوست و دشمن، دست به دست هم میدن!
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/09/24
خدا زنده نگه بداره بابا استقلال اقای سلطانی فزیره کی میزار همچین اتفاقی بیوفته
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1398/09/24
ای جووونم، بزن نامه رو دهن تیم حکومتی کیسه رو سرویس کنید
پاسخ ها
ح_ ن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
دوست عزیز. مواظب باش زیادی به ادبیات بی احترامی می کنی !!،زبادعجله نکن، شمانمی خواهبددرک کنید. پرس پولیس یا پیروزی بدون استقلال هیچیه
ح_ ن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
پرس پولیس ی ها هم دوست دارند،استقلال ستاره سوموبگیره، !!!خودشون که نتونستن کاری برای کشور جهت قهرمانی دراسیاانجام بدن ،
United Arab Emirates
16:31 - 1398/09/24
هرکاری بکنین مامیریم برا ستاره سوم حشن درسیرجون عشقه تاح
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/09/24
این استقلالیا میگن بابا مسعود خودش باید تودربی هتریک کنه تا ما دوسش داشته باشیم....
پروژه تضعیف پرسپولیس کلیدخو د
United Arab Emirates
16:34 - 1398/09/24
بابامسعودشون که نمرده میده تومه بهترمیدونی اقاسید ولی واقعاجعل وحقه بازی وکثافت کاری توخون وذات کیسه کشاس تیمذحکومتی دزد
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۴
خخخخخخخخخخخخخخخخخ کلیپ شم همه پر شد بابا مسعود مال شماست آقازادشم که همه جا جار زد چرا زیر بار نمی رید
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/09/24
احتمالاًفرداخلیل زاده میگه سوءتفاهمه
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1398/09/24
بفرمایید این هم یک سناریوی جدید،علیه استقلال،، چرااین همه شتاب ؟؟چیزی که خیلی هامنتطرچنین فرصتی بودن ،،اقای سلطانی فرالان بهترین زمانه که حال هواداران استقلال رابگیری!!
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/09/28
داداش فقط یه کم زودتر انجامش بدین و بندازین بیرون این آشغالارو که بوی گندشون کل آسیا و گرفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج