رضایت سرمربی یوونتوس از مثلث سه نفره هجومی
۹۳۹۶۲۱
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
۳۴۶۱
مائوریتسیو ساری، سرمربی یوونتوس مدعی شد استفاده از سه مهاجم نامدار گزینه ای همیشگی نیست.

ورزش سه: مائوریتسیو ساری، سرمربی یوونتوس مدعی شد استفاده از سه مهاجم نامدار گزینه ای همیشگی نیست.

یوونتوس امروز نیز بطور همزمان از کریستیانو رونالدو، گونسالو ایگواین و پائولو دیبالا در ترکیب استفاده کرده و موفق شد 1-3 اودینزه را مغلوب کند. مائوریتسو ساری مدعی شد بازیکنان هجومی اش خواسته های او را در زمین پیاده کرده و عملکرد خوبی ارائه دادند.

رضایت سرمربی یوونتوس از مثلث سه نفره هجومی

مائوریتسو ساری گفت: "این اولین بار است که ما موفق شدیم بعد از بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا، هجومی بازی کنیم و ما 60 دقیقه نمایش سطح بالایی ارائه دادیم. در حال حاضر سه مهاجم ما از وضعیت خوبی برخوردار هستند و ما امروز با حریفی روبرو شدیم که علاقه ای به تملک نداشت و آنها واقعا به دنبال توپ های بلند بودند.

من تصور می کردم این وضعیتی است که ما می توانیم از پس آن برآییم و به محض اینکه اودینزه شروع به حرکت بیشتر کرد، ما نیز تلاش خود را افزایش دادیم. برای یوونتوس استفاده همزمان از دیبالا، رونالدو و ایگواین گزینه خوبی است، اما ما نمی توانیم همیشه از آن استفاده کنیم.

مهاجمان ما همچنین برای کمک به دفاع و تحت فشار قرار دادن رقیب در 60 دقیقه اول تلاش کردند. در امور هجومی نیز آنها خواسته های من که شامل تغییر شرایط بود را عملی کردند. در بازی هایی که رقبا 50 درصد مالکیت را در اختیار دارند شرایط پیچیده تر می شود. حریف ما امروز بسیار سازمان یافته و متمرکز بود."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج