درخشش بوفون در شب رکوردشکنی
۹۳۹۶۸۸
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۶
۴۵۵۹ 
جان لوییجی بوفون، دروازه بان ایتالیایی یوونتوس امروز به رکورد تعداد بازی برای این تیم در سری آ دست یافت.

ورزش سه: جان لوییجی بوفون، دروازه بان ایتالیایی یوونتوس امروز به رکورد تعداد بازی برای این تیم در سری آ دست یافت.

یوونتوس امروز و در دیداری تماشایی موفق شد در خانه خود و با نتیحه 1-3 مقابل اودینزه به برتری دست یافته و با یک بازی بیشتر نسبت به اینتر، دوباره صدرنشین سری آ شود. اما ساعاتی قبل از آغاز این دیدار بود که یوونتوس اعلام کرد به دلیل مصدومیت وویژیک شزنی لهستانی، جیجی بوفون در دیدار امروز مقابل اودینزه در ترکیب ثابت بیانکونری قرار خواهد گرفت.

درخشش بوفون در شب رکوردشکنی

بدین ترتیب و با حضور در ترکیب یوونتوس در بازی امروز، بوفون به رکورد 478 بازی برای بیانکونری در سری آ دست یافته و از این حیث در رتبه نخست با الساندرو دلپیرو برابری کرد و به نظر می رسد در هفته های اتی می تواند به تنهایی در صدر باسابقه ترین بازیکنان یوونتوس در تاریخ لیگ ایتالیا قرار گیرد.

اگرچه دروازه بوفون در دقیقه 94 و در ثانیه های پایانی بازی مقابل اودینزه یک بار باز شد، اما این سنگربان کهنه کار در اواسط نیمه دوم و یک بار به کمک مریح دمیرال، دو عکس العمل درخشان داشت تا یک بار دیگر خود را به منتقدانش ثابت کرده و آمادگی اش در این سن را نیز به رخ هواداران فوتبال بکشد. همچنین امشب جان لوئیجی بوفون به رکورد 700 بازی در بازی ‌های لیگ رسید: 515 بازی برای یوونتوس- 168 بازی برای پارما- 17 بازی برای پاری سن ژرمن.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج