تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۳۹۸۲۲
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
۱۱۹۸۷
ممکن است شما از قبل با عکس‌هایی که چندین تصویر را در یک تصویر مخفی می‌کند، آشنا باشید. اما آیا می‌دانید آنچه که شما برای اولین بار در چنین تصاویری می‌بینید، می‌تواند مطالب زیادی را در مورد شخصیت شما بیان کند. در ادامه با برترین‌ها همراه باشید تا به شما مجموعه‌ای از این تصاویر را نشان دهیم که می‌توانند شما را در شناخت بهتر شخصیت خودتان یاری دهند.

برترین‌ها: شاید از قبل با عکس‌هایی که چندین تصویر را در یک تصویر مخفی می‌کنند، آشنا باشید. اما آیا می‌دانید آنچه که شما برای اولین بار در چنین تصاویری می‌بینید، می‌تواند مطالب زیادی را در مورد شخصیت شما بیان کند. در ادامه با برترین‌ها همراه باشید تا به شما مجموعه‌ای از این تصاویر را نشان دهیم که می‌توانند شما را در شناخت بهتر شخصیت خودتان یاری دهند.

۱. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

قورباغه

اکثر مردم بلافاصله قورباغه را می‌بینند. اگر این در مورد شما نیز صدق می‌کند، شما شخصیتی رک و بی پرده دارید. شما سعی می‌کنید با دیگران صادق و روراست باشید، حالا هر چیزی که باشد. دیگران نیز شما را فردی قابل اطمینان و معتمد و با اعتماد به نفس در نظر می‌گیرند. هیچ پیام پنهانی در سخنان شما وجود ندارد، به همین دلیل مردم می‌توانند به نظر و توصیه شما اعتماد کنند.

اسب

افراد زیادی نیستند که بتوانند در این تصویر اسب را در نگاه اول تشخیص دهند. اگر هنوز هم نمی‌توانید اسب را ببینید، سعی کنید سر خود را به سمت چپ کج کنید. کسانی که اول تصویر اسب توجهشان را به خود جلب می‌کند، افرادی متفکر هستند. اگر شما هم یکی از آن‌ها هستید، پس شما هم یک ذهن تحلیل گرا دارید. شما آن چیزی که به نظر می‌رسد، نیستید. یک رویکرد انتقادی به زندگی دارید و ترجیح می‌دهید نتیجه گیری‌های خود را در مورد یک وضعیت داشته باشید.


۲. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

سه خرس

اگر اولین چیزی که نظر شما را جلب کرد، سه خرس خاکستری بزرگ بود، پس شما یک ذهن و تفکر تحلیلی دارید. شما یک روش منطقی و گام به گام برای حل مشکلات را ترجیح می‌دهید و سعی می‌کنید مسئله را به بخش‌هایی جداگانه تقسیم کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا مشکل اصلی را درک کرده و آن را به صورت کارآمد حل کنید.

کوهستان

اگر ابتدا کوه‌ها را دیدید و سپس تشخیص دادید که آن‌ها مانند خرس به نظر می‌رسند، پس سبک تفکر شما حسی است. شما اغلب به احساس درونی خود اعتماد می‌کنید و این موضوع اغلب شما را سربلند می‌کند. شما از تجربه خود برای حل سریع و کارآمد مشکلات استفاده می‌کنید. می‌توانید در موقعیت‌های مختلف متوجه الگو‌های متداول شوید و آن‌ها به شما در یافتن راه حل‌های لازم کمک می‌کند.


۳. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

دو سنجاب روی شاخه درخت

در این تصویر، اکثر مردم بلافاصله متوجه یک جفت سنجاب می‌شوند که روی یک شاخه درخت نشسته اند. این‌ها همان افرادی هستند که به طور کلی به قضایا نگاه می‌کنند. اگر شما هم یکی از آن‌ها هستید توانایی هایتان به شما کمک می‌کند تا موقعیت‌ها را از همان نگاه اول به درستی ارزیابی کنید و به این ترتیب مشکلات بعدی را به صورت کارآمد حل کنید.

صورت یک زن

افراد بسیار اندکی هستند که می‌توانند چهره زن را ببینند چه رسد به اینکه در نگاه اول متوجه آن شوند. اگر هنوز ندیده اید، پس سر خود را به سمت چپ خم کنید. یک سنجاب به لب زن و دیگری به چشم او تبدیل می‌شود. با این حال، اگر صورت زن اولین چیزی بود که در تصویر دیدید پس تبریک می‌گوییم! شما یک فرد منحصر به فرد با مهارت‌های برجسته مشاهده‌ای هستید. این موضوع می‌تواند به شما در کار و تعامل اجتماعی با دیگران بسیار کمک کند.


۴. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

مردی با یک دوربین شکاری

شما فردی هستید که به طور کلی به قضایا نگاه می‌کنید، اگر اولین چیزی که در این تصویر مشاهده کردید مردی بود که یک دوربین شکاری داشت. چندین نگاه کوتاه برای شما کافی است تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری کنید. به همین دلیل شما از طرفداران بزرگ تحلیل و آنالیز دقیق نیستید.

ماشین

اگر فوراً یک ماشین دیدید، همکاران و دوستانتان باید از توانایی شما در توجه به جزئیات دقیق قدردانی کنند. شما دوست دارید تا همه چیز طبق یک برنامه تفصیلی و برنامه ریزی شده پیش برود. اما ممکن است گاهی اوقات چیز‌ها را آنچنان بیش از حد، تحلیل و آنالیز کنید که شما را از تصمیم گیری سریع و به موقع وا دارد.

حرف A

آیا شما جزء معدود کسانی هستید که اول از همه، متوجه حرف «A» شدید؟ اگر چنین است، آنگاه بصیرت قوی شما رشک برانگیز است. مهمتر از آن، شما فردی هستید که همیشه ایده‌های خلاقانه و راه حل‌های غیر معمول و شگفت انگیز را پیشنهاد می‌کنید.


۵. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

دو صورت

اگر اولین چیزی که به آن توجه کردید این بود که یک زوج به یکدیگر نگاه می‌کنن، پس شما یک قلب عاشق دارید. شما واقعاً برای مردم در زندگی خود ارزش قائل هستید و درک کردن برای شما معنای زیادی دارد. ناگفته نماند که شما یک شخصیت مثبت و دوستانه دارید. توانایی استدلال ذاتی شما حتی می‌تواند عصبی‌ترین افراد را آرام کند.

یک درخت

اگر توجه شما فوراً به یک درخت جلب شد، پس شما از آن نوع افرادی هستید که گا‌ها نیاز به تنهایی دارید. شما عاشق طبیعت و تنهایی هستید، اما بدتان هم نمی‌آید که وقت خود را نیز با عزیزانتان سپری کنید. علاوه بر این، شما فردی مبادی آداب هستید که از صدمه زدن به احساسات دیگران به هر منظوری دوری می‌کنید.


۶. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

صورت یک دختر

اگر جزء کسانی هستید که متوجه چهره زن جوان شدید، از آن دسته از افرادی هستید که همیشه از محیط اطراف خود آگاه هستید. علاوه بر این، شما الگو‌های اطراف خود را می‌بینید، و این به شما کمک می‌کند تا ارزیابی‌ها و نتیجه گیری‌های صحیحی را انجام دهید.

گل ها

اگر ابتدا گل‌ها را در این تصویر دیدید، احتمالاً شما از دوستداران طبیعت هستید. شما از دنیای اطراف خود قدردانی می‌کنید، اما می‌توانید در مواقع لزوم از شلوغی‌های زندگی روزمره کناره گیری کنید و به طبیعت پناه ببرید.


۷. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

موش

اگر ابتدا موش را مشاهده کردید، خوش بین هستید و ترجیح می‌دهید در هر موقعیتی به دنبال محسنات باشید. بعضی اوقات ممکن است به اندازه کافی عملگرا نباشید و مردم اغلب می‌گویند که الکی خوش هستید! اما در واقع، شما به خوبی از دنیای اطراف خود آگاه هستید و به سادگی ترجیح می‌دهید روی قسمت‌های روشن آن تمرکز کنید.

گربه

اگر به محض نگاه به این تصویر، گربه‌ای را دیدید، شما یک فرد واقع بین هستید. شما می‌دانید که چه چیز‌هایی از زندگی می‌خواهید، و به صورت ساده لوحانه خیالبافی نمی‌کنید. شما جهان را به طور کلی می‌بینید، و این به شما در برنامه ریزی اقدامات بعدی کمک می‌کند.


۸. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

زنی در حال نگاه به بیرون از پنجره

اگر اول متوجه شوید که زنی از پنجره بیرون را نگاه می‌کند، ممکن است از خطرات چشم پوشی کنید. حتی ممکن است زندگی خود را بدون این که متوجه باشید به خطر بیاندازید! گاهی اوقات خیلی خودجوش و کمی ساده لوح هستید. به همین دلیل است که ممکن است اغلب خود را برای پیامد‌های ناخوشایند آماده نکرده باشید.

جمجمه

اگر ابتدا متوجه جمجمه شده اید، پس شما بیشتر از این که یک ایده آلیست باشید، واقع بین هستید. احتمالاً با افرادی که به اندازه کافی شما را نمی‌شناسند کمی بدبینانه رفتار کنید. فکر شما این است که همه چیز‌های خوب ممکن است روزی به پایان برسند.


۹. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

مردی در حال نواختن ساکسیفون

اگر اولین چیزی که چشم شما دید، مردی بود که ساکسیفون می‌نواخت، پس شما چپ مغز هستید. این بدان معنی است این بدان معناست که هنر شما، تفکر تحلیلی است. شما همچنین در یادگیری اعداد و زبان‌های مختلف نیز مهارت دارید. دوستانتان غالباً از شما مشاوره می‌خواهند، زیرا منطق شما به حل هر مشکلی کمک می‌کند.

صورت یک زن

اگر برای اولین بار متوجه چهره‌ی یک زن شدید، پس فردی باهوش و راست مغز هستید؛ و از آنجا که نیمکره راست شما از سمت چپ توسعه یافته‌تر است، پس ویژگی اصلی شما خلاقیت است! شما برای بیان خود از روش‌های هنری مختلف استفاده می‌کنید. علاوه بر این، شما از سطح بالایی از هوش هیجانی برخوردار هستید؛ و تخیل تان به شما کمک می‌کند تا با مشکلات باروشی متفاوت و مبتکرانه مقابله کنید.


۱۰. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

سنجاب

اگر اولین حیوانی که شما دیدید یک سنجاب است، این بدان معنی است که سمت چپ مغز شما توسعه یافته‌تر است. مجدداً بیان می‌کنیم که این نیمکره مسئول تفکر منطقی و تحلیلی و همچنین مهارت‌های ریاضی است.

اردک

اگر متوجه اردک شوید، پس نیمکره سمت راست مغز فعالتر است. این بدان معنی است که شما در ارتباط با هنر و خلاقیت واقعاً خوب هستید.


۱۱. ابتدا چه چیزی را در تصویر می‌بینید؟

تصاویری که شخصیت واقعی شما را آشکار می‌کنند!

فُک

اگر متوجه یک فُک در این تصویر باشید، توجه شما به جزئیات شگفت آور است. منطق شما صحیح و استوار است و می‌تواند در هر بحثی به شما کمک کند. شما در محاسبات و ریاضیات عالی هستید. علاوه بر این، توانایی‌های تحلیلی شما، به شما در تسلط آسان بر زبان‌های مختلف کمک می‌کند.

الاغ

اگر اولین چیزی که در این تصویر خر دیدید یک الاغ بود، پس بصیرت شما بسیار بالاست. شما برای آزادی خود ارزش قائل هستید و ترجیح می‌دهید بدون هیچ نظارتی کار کنید. شما غالباً پیش بینی می‌کنید که چه چیزی ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. وقتی برنامه ریزی می‌کنید، همه گزینه‌ها را در نظر می‌گیرید و بهترین گزینه را انتخاب می‌کنید.

منبع: BrightSide

رسول گل افلاک
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 35
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
09:12 - 1398/09/26
خیلی جالب بود ...
پاسخ ها
زهرا.۲۲
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۷
بله عالی
Iran (Islamic Republic of)
09:25 - 1398/09/26
به جز سه مورد اول من بقیه رو، دوتاشو همزمان دیدم. ولی سه تای اول رو فقط یه تصویر دیدم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
دقیقا منم همینطور
شرک.
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
برو دکتر
شرک.
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
برو دکتر
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
واسه من توضیح هر مورد از شحصینم برعکس مورد قبلی بود
Iran (Islamic Republic of)
10:10 - 1398/09/26
برای من بیشترشون درست بود
پاسخ ها
واقعگرا باش
Germany
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
همه میگن برای ما درست بود چون همش چیزای خوب نوشته بود،اگه چیز بو توش بود همه میگفتن برو بابا چرت بود همش،چون مردم دوس دارن فقط چیزای خوب بشنون
United States of America
10:30 - 1398/09/26
من دوس داشتم خوب بود،ممنون
France
10:34 - 1398/09/26
من بسیاری رو همزمان دیدم بعضی هم دومی ولی فکر نکنم آدم خلاقی باشم ولی یه چیزی اغلب تصاویر رو از دور دیدم از دور دومی به نظر میاد از نردیک اولی
Afghanistan
11:15 - 1398/09/26
تصویر آخری مگه رسول گل افلاک نیست ؟
پاسخ ها
بدون نام
Japan
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
اشتباهی مثبت دادم
زهرا
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
چه بی ادب
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۹
دقیقا تصویر آخری تصویر چهره ایشونه
و تصویر قبلیش یعنی آخرین کوییز، تصویر تو است
Iran (Islamic Republic of)
12:59 - 1398/09/26
تو سومی من هنوز زن ندیدم
پاسخ ها
امیرعلی
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
بجای خم کردن سر، گوشی رو افقی نگه دارید، بین دو سنجاب بینی قرار گرفته، البته سنجاب بالایی که گفتن به چشم تبدیل میشه خیلی شباهتی به چشم نداره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
دماغش رو پيدا كن بقيه ش قابل تشخيصه
رویا
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۷
منم‌تو‌آخری سنجاب‌ندیدم‌هنوز
Iran (Islamic Republic of)
15:05 - 1398/09/26
واقعاً همشو درست حدس زد!!
جالبه√√
Iran (Islamic Republic of)
15:44 - 1398/09/26
برام جالب بود چون من بجز یکی شون همه گرینه دوم رو میدیدم
Iran (Islamic Republic of)
16:03 - 1398/09/26
چرت بود به من یه بار گفتم نیم کره راست بهتره یه بارم گفت نیمکره چپ
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۷
خب برادر دو نیمکره مغز آدمیزاد فعال دیگه.این یه تست سادس اگه میخوای بفهمی کدوم نیمکره مغزت قویتره باید بگردی تستای اصولی تری پیدا کنی این متن جنبه عمومی داره و خیلی تخصصی نیستش
Iran (Islamic Republic of)
18:33 - 1398/09/26
بر اساس این نوشته ها من هر دو نیمکره مغزم کاملا فعاله:)
Iran (Islamic Republic of)
19:55 - 1398/09/26
اون قورباغه يا اسبه رو من اول مرغ كنتاكي ديدم اون ساكسيفون نوازه رو هم به صورت مردي ديدم كه با عرض معذرت، دستش تو دماغشه! اون زنه رو هم دماغش رو ديدم اول بار:))))
پاسخ ها
رها
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۸
خخخخ.خسته نباشید
Iran (Islamic Republic of)
00:49 - 1398/09/27
من یه آدم منطقی و با ذهن تحلیلگر و واقع بینم . باهوش و هنرمندم هستم و زیر نظارت کسی کار کردن اصلا برام خوشایند نیست....واقعا شخصیت شناسی درستی بود
Iran (Islamic Republic of)
09:59 - 1398/09/27
خیلی جالب بود برای من هم خیلی به و اقعیت نزدیک بود
Iran (Islamic Republic of)
16:58 - 1398/10/05
منم دوتا تصویر رو تو یه لحظه دیدم
خیلی خوب بود ممنونم
Iran (Islamic Republic of)
13:34 - 1398/10/08
رسول الاغ افلاک !!!!
چه نتیجه ای میگیری از این اراجیف ؟
خودتو به خریت زدی یا واقعا الاغ زاده ای ؟
Iran (Islamic Republic of)
01:42 - 1399/04/29
برا من کاملا درست بود
برترینها لطفا از ایما بیشتر بذار
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو