غرامت ۳ ماهه نقطه قوت قرارداد ویلموتس است
۹۴۰۲۲۴
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
۱۱۱۶۷
وکیل بین‌المللی حقوق ورزشی معتقد است موضوع پرداخت غرامت ۳ ماهه یکی از نقاط قوت قرارداد مارک ویلموتس به شمار می‌رود.

خبرگزاری مهر، آرش نجفی که سابقه حضور در دعاوی و پرونده های بین المللی فوتبالی زیادی را داشته در مورد قرارداد مارک ویلموتس سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال و پرداخت غرامت ۳ ماهه برای آن توضیحاتی ارائه کرد.

وی گفت: نکته اول در خصوص قراردادهای بین المللی این است که باید از اشخاص متخصص و کارشناسان با تجربه در این حوزه استفاده شود. البته من نمی دانم در روند امضای قرارداد ویلموتس چه افرادی حضور داشته اند اما با توجه به موضوع غرامت ۳ ماهه و اینکه فدراسیون فوتبال ملزم به پرداخت مبلغ بیشتری نیست این نقطه قوت قرارداد است.

وی تصریح کرد:وقتی در بعضی از دعاوی بین المللی حضور پیدا می کنید متوجه انعقاد قراردادهای عجیب و تاسف برانگیزی برای کشور می شوید که بارها در تیم های باشگاهی اتفاق افتاده است. مثلا یک سرمربی اخراج شده توانسته مدعی دریافت دستمزد ۲ یا ۳ سال باقیمانده از قرارداد شود. در واقع قرارداد به شکلی تنظیم شده که تا وقتی مربی مذکور بیکار باشد می تواند تا پایان مدت قرارداد دستمزد خودش را به راحتی دریافت کند.

این وکیل بین المللی حقوق ورزشی که سابقه حضور در پرونده های باشگاه های پرسپولیس، تراکتورسازی و چند باشگاه دیگر را داشته همچنین گفت: در شرایطی که امروز پیرامون آن صحبت می کنیم موضوع مورد بحث غرامت سرمربی بلژیکی است که با توجه به اعلام ۳ ماه غرامت باید بگویم شرط بسیار خوب و قابل دفاعی است. همین حالا در موارد دیگری فوتبال ایران در پرونده هایی دچار مشکل خواهد شد که متاسفانه چنین موردی پیش بینی نشده و باشگاه در صورت فسخ قرارداد با شکایت مربی ملزم به پرداخت کل مبلغ باقیمانده از مدت قرارداد می شود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/09/26
متشاالله به تاج و باندش . هر چی قرارداد میبندن ، عین ترکمانچایه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج