بازگشت شرایط عادی در غرب هرمزگان
۹۴۰۳۴۱
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۳
۷۳۸۰
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: شرایط عادی پس از بارندگی امروز در غرب استان به ویژه شهرستان بستک و پارسیان حاکم شده است.

ایسنا: مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: شرایط عادی پس از بارندگی امروز در غرب استان به ویژه شهرستان بستک و پارسیان حاکم شده است.

علیرضا صفاایسینی عصر امروز سه شنبه ۲۶ آذر در جمع خبرنگاران، ضمن اعلام این خبر افزود: از ساعت ۱۴ که بارندگی در منطقه کاهش یافت محور مواصلاتی پارسیان به بندرلنگه بازگشایی شده و دیگر مشکلی در این محور وجود ندارد.

وی با اشاره به منطقه رودخانه کوشکنار بیان کرد: این منطقه نیز به دلیل طغیان رودخانه کوشکنار مسدود شده که با فروکش رودخانه این محور نیز بازگشایی خواهد شد.

صفاایسینی خاطر نشان کرد: قطعی برق و آب اکثر نقاط به مدار بازگشته تنها در چند منطقه به دلیل ایمنی مردم برق قطع شده که پس از فروکش کردن آن آنها نیز در مدار قرار خواهند گرفت.

وی اضافه کرد: در تمام مدت بارندگی از هم طریق ارتباط بیسیم و ارتباط ماهواره ای با فرماندار و هلال احمر پارسیان در ارتباط بوده ایم و مشکلی در این خصوص وجود نداشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با اشاره به برقراری ارتباط از طریق ایرانسل در پارسیان، افزود: به دلیل بروز مشکلاتی در فیبر نوری پارسیان شرکت زیر ساخت در ایجاد ارتباط با مشکل روبرو شده که در حال برطرف سازی آن هستند.

وی با اشاره به بارش ۱۶۵ میلیمتر در بستک گفت: با توجه به حجم بالای بارندگی در شهرستان بستک خوشبختانه تنها آب گرفتگی معابر و تعدادی خانه مسکونی اتفاق افتاده که برای رفع آنها اقدامات لازم در حال انجام است.

صفاایسینی با بیان اینکه خوشبختانه در پارسیان و بستک خسارات جانی نداشته ایم، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اولویت در امداد و نجات ها جلوگیری از خسارت جانی است خوشبختانه در این دو شهرستان هیچ خسارت جانی نداشته ایم.

وی با بیان اینکه بارندگی ها تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت،افزود: از امشب بارندگی در شرق استان نیز آغاز خواهد شد از تمامی هم استانی ها درخواست می شود که به منظور کاهش خسارات احتمالی و بروز مشکلات از تردد های غیر ضروری پرهیز کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج