مشاور سابق ترامپ به جریمه و زندان محکوم شد
۹۴۰۳۶۴
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۳
۸۴۶۲
«ریک گیتس» مشاور سابق «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا که به کلاهبرداری و دروغگویی اعتراف کرده است، به ۴۵ روز زندان و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.

ایرنا: «ریک گیتس» مشاور سابق «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا که به کلاهبرداری و دروغگویی اعتراف کرده است، به ۴۵ روز زندان و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش سه‌شنبه شب شبکه ان.بی.سی نیوز، گیتس همچنین به پرداخت ۲۰ هزار دلار جریمه محکوم شده و دادگاه برای وی سه سال «عفو مشروط» در نظر گرفته است.

مشاور سابق ترامپ به جریمه و زندان محکوم شد

معاون سابق ستاد انتخاباتی ترامپ با یک دوره دیگر زندان روبرو بود اما به دلیل همکاری با دادستان‌ها مشمول تخفیف در مجازات شد.

«ایمی برمن جکسون» قاضی دادگاه منطقه‌ای واشنگتن در حکمی که برای گیتس صادر کرد، وی را به ۳۰۰ ساعت خدمات عام‌المنفعه محکوم کرده است.

گیتس با «رابرت مولر» بازپرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا همکاری گسترده‌ای داشت.

دادستان‌های فدرل در شکواییه خود نوشته بودند: گیتس بیش از ۵۰ بار با بازرسان ملاقات کرده و اطلاعات صادقانه‌ای را در اختیار دفتر بازپرس ویژه قرار داد.

گیتس و «پال مانافورت» اولین مقام‌های ستاد انتخاباتی ترامپ هستند که مولر در جریان تحقیقات خود اتهاماتی را به آنها وارد کرد.

گیتس و مانافورت به فرار مالیاتی و نقض قوانین لابیگری متهم شده بودند. گیتس این اتهامات را پذیرفته و مانافورت نیز در حال گذراندن دوره حبس ۷ ساله و نیمه خود است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج