فهرست اولیه فیلم‌های جشنواره برلین اعلام شد
۹۴۰۴۲۹
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
۱۹۳۹
جشنواره جهانی برلین در حالی فهرست اولیه فیلم‌های رویداد سال آینده خود را اعلام کرد که نام دو ایرانی در بخش پانوراما آن به چشم می‌خورد.

خبرگزاری صبا: به نقل از هالیوود ریپورتر، جشنواره جهانی فیلم برلین اولین فهرست از فیلم های حاضر در جشنواره سال آینده خود در بخش های پانوراما، نسل و چند بخش جانبی دیگر را اعلام کرد.

فهرست اولیه فیلم‌های جشنواره برلین اعلام شد

سه شنبه ۱۷ دسامبر کارلو شاتریان دبیر جدید جشنواره برلین در کنار اعلام اسامی فیلم های حاضر در چند بخش جشنواره، اعلام کرد در رویداد آینده جشنواره قرار است نمایش ویژه ای برای لایو اکشن «پینوکیو» به کارگردانی ماتئو گارونه با بازی روبرتو بنینی که اولین نمایش بین المللی اش را تجربه می کند، نیز برگزار شود.

بنا به اعلام برگزار کنندگان جشنواره، در بخش پانوراما امسال ۱۸ فیلم حضور دارند که از جمله آنها می توان به فیلم «دستیار» به کارگردانی کیتی گرین، «دماغ خونی، جیب خالی» ساخته بیل و ترنر راس و همچنین مستند «به چچن خوش آمدید» ساخته دیوید فرانس اشاره کرد.

در بخش پانوراما البته چندین فیلم دیگر نیز قرار دارد که نخستین نمایش جهانی خود را در برلین امسال تجربه می کنند که از میان این فیلم ها می توان به فیلم «غمی نیست» نخستین تجربه کارگردانی فراز شریعت فیلمساز آلمانی ایرانی و «پری» ساخته سیامک اعتمادی محصول یونان، فرانسه، هلند و بلژیک اشاره کرد.

هفتادمین دوره جشنواره جهانی فیلم برلین بین روزهای ۲۰ فوریه تا یک مارچ ۲۰۲۰ در شهر برلین برگزار می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج