بازگشت اموال داخلی و فاصله زنجانی با طناب دار
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۴۰۵۴۶
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
۱۰۲۶۸
وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: بعضا اظهارنظرهایی که در خصوص پرونده موکلم از سوی برخی از رجل سیاسی صورت می گیرد؛ در حالی است که از محتویات صدهزار صفحه‌ای این پرونده شاید یک برگ را هم مطالعه نکرده‌اند.

خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: بعضا اظهارنظرهایی که در خصوص پرونده موکلم از سوی برخی از رجل سیاسی صورت می گیرد؛ در حالی است که از محتویات صدهزار صفحه‌ای این پرونده شاید یک برگ را هم مطالعه نکرده‌اند.

رسول کوهپایه زاده  با اشاره به صحبت های سخنگوی قوه قضاییه در رابطه با پرونده بابک زنجانی گفت: صحبت های آقای اسماعیلی در خصوص پرونده موکل ناظر بر دو بخش بود. اولا در خصوص اینکه برخی از رجال سیاسی تمایل دارند این پرونده را در اذهان عمومی زنده و این پرچم را برافراشته نگه دارند؛ باید بگویم که از بدو تشکیل پرونده موکل از شش سال پیش که بنده در پرونده بودم و همه فراز و فرودهای آن را در جریانم؛ نه به عنوان وکیلش بلکه به عنوان مطلع؛ از بدو تشکیل پرونده تا امروز برخی از افراد و سیاسیون بیشتر از اینکه دنبال کشف حقیقت و احراز واقعیت باشند، به عنوان پیراهن عثمان هر از گاهی آنرا علم می کنند و در بزنگاه های سیاسی اغراض سیاسی خود را مطرح می کنند ؛ فارغ از توجه به اصل واقعیت و مطالبی که در پرونده وجود دارد.

وی افزود: بعضا اظهارنظرهایی که در این خصوص از سوی برخی از رجل سیاسی صورت می گیرد؛ در حالی است که از محتویات صدهزار صفحه ای این پرونده شاید یک برگ را هم مطالعه نکرده اند و آنقدر این قضیه تکرار می شود که دیروز سخنگوی محترم قوه قضاییه هم گلایه مند بودند. فرضا اگر کسی منتقد وزارت نفت باشد بلافاصله آنرا منصوب به موکل و پرونده بابک زنجانی می کنند. اگر کسی از برخی از اقدامات اقتصادی و نفتی گلایه می کند و انتقاداتی صورت می گیرد؛ باز هم در این خصوص سعی می شود که با انتساب هایی به جای پاسخگویی صورت مساله را پاک کنند.

کوهپایه زاده تصریح کرد: از ابتدای تشکیل پرونده تا امروز هم ما شاهد این هستیم که به نظر می رسد این نحوه مبارزه با فساد خودش عین فساد باشد. آنچه که باعث دلگرمی و قوت قلب است؛ این است که قوه قضاییه فارغ از هیاهوهای سیاسی و جنحال و انگیزه های قدرت و انچه که واقع است؛ مطابق با اسناد و قانون و عدالت عمل کرده و تا اخرهم به این نحو پیش برود.

وی افزود: به نظر می رسد برخی از سیاسیون وام دار و مدیون موکل هستند؛ به این معنا که بهترین گزینه برای فرار از پاسخگویی و ساکت کردن منتقدین منصوب کردن آنها به موکل به عنوان وابستگان و حامیان بابک زنجانی است.

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: در رابطه با قسمت دوم سخنان سخنگوی قوه قضاییه که در خصوص بازگشت اموال و تجدیدنظر در رای او بیان کرده ؛ عین رایی است که از سوی مرجع قضایی یعنی شعبه 38 دیوان عالی کشور صادر شده و در ذیل رای امده که چنانچه محکوم علیه - بابک زنجانی- موفق به استرداد وجوه و بازگشت بدهی شود؛ استحقاق بهره مندی از ماده 114 قانون مجازات اسلامی که همان عفو و بخشش را دارد.

وی یادآور شد: چندین بار در گذشته به کرات از سوی مقامات عالی و مرتبط قضایی عنوان شده چنانچه بابک زنجانی بتواند وجوه را پرداخت کند، مشمول عفو و بخشش قرار می گیرد. با همه بعضا کوتاهی ها و کارشکنی ها و تعللی که در این پرونده صورت گرفته به نظر می رسد ما شاهد تلاش هایی در خصوص اموال خارجی موکل و استرداد وجوه هستیم؛ ان‌شالله به ثمر بنشیند و محقق شود.

براساس این گزارش، اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه روز گذشته در نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره صحبت‌هایی مبنی براینکه در پرونده بابک زنجانی مسائلی است که شفاف سازی نشده است گفت: بیش از سایر پرونده‌ها به پرونده بابک زنجانی پرداخته شده ولی نمی دانم چرا برخی دنبال این هستند که پرچم را برافراشته بدارند. پرونده رسیدگی و حکم صادر شد و مجازات سنگین هم لحاظ شد و اموال در ایران شناسایی و به دولت داده شده است.

وی افزود: برای اموال خارج از کشور تلاش می شود. در مورد حکم اعدام در رای امده که اگر اموال برگشت دادگاه، تجدیدنظر کند. تا امروز بخش قابل توجهی از اموال در داخل برگشته و برای اموال خارج از کشور در در تلاش هستیم. ما تابع قانون هستیم و هرجا قانون اعدام و حبس ابد یا مجازات دیگر در نظر بگیرد همان اعمال می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1398/09/28
تمام مفسدین باید خلع مال و اعدام شوند .....
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1398/09/28
بابا می خواهید ازاد کنید ش دیگه رو در بایستی رو بزارید کنار مردم هم خیالشون راحت شه
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1398/09/28
اینها همش جنگ زرگری است اعدام چه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر