تهران فاقد سامانه شناسایی بوی نامطبوع است
۹۴۱۵۲۴
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
۹۴۳۹
سردار جلالی:
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: در مورد بوی نامطبوع تهران سامانه لازم برای شناسایی طیف‌های متفاوت بوی نامطبوع وجود ندارد و باید شبکه پایش و رصد آن تشکیل و پدافند غیر عامل شهری به این موضوع وارد شود.

انتخاب: دوره تخصصی پدافند غیر عامل شهری با موضوع بررسی تهدیدات جدید و رویکردهای نوین پدافند غیرعامل، تفاوت ها، اولویت ها، چالش های راهبردی و مسائل اساسی پدافند شهری با حضور سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور، شاپور رستمی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران و رئیس کمیته پدافند غیر عامل شهرداری تهران، رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، شهرداران ، مدیران ارشد شهرداری و دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق 22 گانه با همکاری سازمان پدافند غیرعامل کشور و شهرداری تهران برگزار شد.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در ادامه از دیگر چالش های راهبردی و اساسی پدافندشهری به رصد، پایش و هشدار دهی تهدیدات و حوادث شهری اشاره کرد و گفت: موضوع اساسی دیگر نبود سامانه های نوین و غیر نوین رصد مخاطرات است . به عنوان مثال در مورد بوی نامطبوع تهران سامانه لازم برای شناسایی طیف های متفاوت بوی نامطبوع وجود ندارد و باید شبکه پایش و رصد آن تشکیل و پدافند غیر عامل شهری به این موضوع وارد شود.

وی افزود: موضوع حفاظت از مردم نیاز به زیرساخت های لازم دارد که هر شهری باید بتواند یک سوم جمعیت را تخلیه کند، اسکان اضطراری بدهد و بعد از حادثه به محل بازگرداند و هنگام حادثه نیز بتواند آن را اداره کند.

سردار جلالی همچنین در خصوص کنترل میزان وابستگی های زیرساخت های شهری گفت: توصیه می کنم شهرداری تهران نسبت به این موضوع حداقل سالی 4 مانور برگزار کند تا وابستگی زیرساخت ها بهم در شرایط وقوع حادثه مشخص شود.

 

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1398/09/30
مسولیین فقط بوی نفت گاز راخوب بومیکشند سر از چاه نفت در ماورند
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1398/09/30
سامانه شناسايي بوي نامطبوع ؟!؟!؟!؟!؟ خخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج