لطیفی: استرا از عواطف هواداران سوء استفاده می‌کند
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۴۲۸۷۱
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
۲۶۲۹
پیشکسوت آبی پوشان گفت: استراماچونی را از نظر فنی قبول دارم اما دیگر او را از نظر اخلاقی قبول ندارم چون از موقعیتش به شدت سوء استفاده می‌کند.

خبرگزاری مهر: علی لطیفی اظهار داشت: بنده یکی از معدود افرادی بودم که از اولین روز حضور استراماچونی در تهران حامی او بودم و حتی در روزهایی که در آستانه اخراج قرار داشت با مصاحبه‌های مختلف از او حمایت کردم. هنوز هم معتقدم استراماچونی به لحاظ فنی بهترین بود، اما حالا از نظر اخلاقی اصلا به او اعتقاد ندارم و به عنوان پیشکسوت این تیم اصلا دوست ندارم به این تیم بازگردد.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: استرا یا هر مربی دیگری این حق را دارد که از موقعیتش برای منافع خودش استفاده کند. اما هیچ مربی این حق را ندارد که از محبوبیتش نزد هواداران استقلال سوء استفاده کرده و شخصیت آنها را به بازی بگیرد.

مهاجم پیشین آبی پوشان خاطرنشان ساخت: استراماچونی شورش را در آورده. آقا شما به هر دلیلی نمی‌خواهی برگردی، اصلا برنگرد. اما چرا هر روز یک بهانه جدید می آوری و شرایط تیم را به هم می ریزی. شما داری با این رفتارت با احساسات و شخصیت ما ایرانی‌ها بازی می‌کنید. آقای استراماچونی این باشگاه ۷۵ سال قدمت دارد و مربیان بسیار بزرگتر از شما را هم دیده. همه آنها رفته‌اند و این تیم و هوادارانش هستند که باقی مانده است.

لطیفی گفت: فکر می‌کنم هواداران هم دیگر متوجه شده‌اند که استراماچونی اصلا قصد بازگشت نداشت که اگر داشت حتما تا حالا این کار را کرده بود. ما هنوز هم به لحاظ اتفاقات خوب فنی که برای استقلال رقم زده از او ممنون هستیم و به لحاظ رفتار زشتی که به نمایش گذاشت از او دلخوریم.

وی افزود: هواداران هم باید این را درک کنند که اگر استراماچونی نیاید، بهرحال این تیم که نمی‌تواند بدون مربی بماند و باید یک نفر مسئولیت فنی آن را بر عهده بگیرد. واقعیت این است که در این شرایط نه ممکن است و نه منطقی است که به سراغ مربی خارجی برویم چون تا مربی خارجی بخواهد اسم بازیکنان را یاد بگیرد فصل تمام شده و همه چیز از دست رفته است. پس منطقی ترین کار این است که به سراغ مربی ایرانی برویم.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: شنیده‌ام فرهاد مجیدی گزینه اصلی است که این در شرایط بهترین تصمیم است. شاید فرهاد هنوز خام و کم تجربه باشد، اما باز هم بهترین گزینه است. منوط به این که یک کادر خوب کنار او قرار بگیرد. کادری که بتواند مجیدی را کامل کند.

لطیفی بیان داشت: کادر فنی مجیدی باید از نظر سنی و تفکری به او نزدیک باشند، به فرهاد اعتقاد داشته باشند و فرهاد هم متقابلا به آنها اعتماد داشته باشد. ضمن این که حتما یک مربی تمرین دهنده خوب خارجی هم باید به کادر اضافه شود. مربیان تمرین دهنده قیمت زیادی هم ندارند و در اروپا و به خصوص اروپای شرقی زیاد هستند و جذب آنها بسیار راحت است.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: امیدوارم هواداران استقلال از مجیدی یا هر فرد دیگری که قرار است جانشین استراماچونی شود حمایت کنند چون حمایت از مربی حمایت از نام بزرگ استقلال است. همچنین هواداران این باور را داشته باشند که با رفتن استراماچونی دنیا به آخر نمی‌رسد و فصل برای ما تمام نمی‌شود. این تیم نه تنها مدعی است، بلکه شانس بسیار خوبی برای قهرمانی دارد که باید از این شانس استفاده شود. شاید بعضی‌ها که می‌خواهند استقلال را از چرخه قهرمانی دور کنند بین هواداران یاس و نا امیدی می‌اندازند و هواداران ما باید باهوش باشند و اتحاد خودشان را برای حمایت از تیم از دست ندهند. باید به مدیریت و کادر فنی جدید استقلال هر فردی که باشد اعتماد کرد و از آنها حمایت نمود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Germany
14:40 - 1398/10/04
خود تم بودی چنتا وزیر ورزش و وزیر اقتصاد و دادگستری و سفیر و صداسیما و رئیس بانک مرکزی دنبال کارت میفتادن و یه جماعتی هم همه جاتو میمالیدن و چاپلوسیتو میکردن سواستفاده نمیکردی؟
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1398/10/04
درودبرتواقای لطیفی ،،استراماچونی دارداز عواطف پاک هواداران سو«استفاده میکند،
Germany
14:42 - 1398/10/04
طرف وقتی فهمید برای برگردوندن حتی پول داروی بیماران سرطانی رو خروجش کردید باید هم سواستفاده کردید ضمن اینکه حقارت طویله کیسه رو بیش از پیش ثابت کرد دستگاه دیپلماسی کشور هم بسیج کرد دنبال خودش و نیامد تا به شما بفهمونه از کوزه آن طراود که در اوست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
چوب و هنر _فوتر