استیلی: امیدوارم بازیکنان تیم امید لژیونر شوند
۹۴۵۱۷۳
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
۳۳۰۹
سرمربی تیم فوتبال امید گفت: دیدار اول ما با ازبکستان در مسابقات انتخابی المپیک اهمیت زیادی دارد.

خبرگزاری مهر: حمید استیلی در حاشیه تمرین امروز صبح تیم فوتبال امید گفت: ساعت ۱۸ امروز (چهارشنبه) تهران را به مقصد بانکوک ترک می‌کنیم و سپس در تایلند هم یک پرواز داخلی داریم. ساعت ۱۴:۳۰ فردا در مقصد هستیم و برای تیم یک جلسه تمرین پیش بینی شده است. در حال حاضر آقای ماجدی و تعدادی از گروه پشتیبانی به تایلند رفته اند.

وی درباره غیبت یونس دلفی تاکید کرد: دلفی با اینکه بازیکن خیلی خوبی است به خاطر آسیب دیدگی نتوانست ما را همراهی کند. البته اللهیار صیادمنش امروز به تمرین اضافه شد. باشگاه ترکیه‌ای با حضور صیادمنش در تیم امید مخالفت می‌کرد که با زحمت فدراسیون این مشکل رفع شد.

سرمربی تیم فوتبال امید درباره چین، ازبکستان و کره جنوبی حریفان مرحله گروهی ایران در مسابقات انتخابی المپیک، تاکید کرد: گروه خیلی سختی داریم. هر سه تیم را آنالیز کرده ایم، ولی بازی اول با ازبکستان خیلی مهم است. با دیدار تدارکاتی که مقابل قطر داشتیم امیدواریم که برابر ازبکستان هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

استیلی که با شبکه خبر گفتگو می‌کرد، در پایان گفت: امیدواریم صعود کنیم و اکثر بازیکنان تیم امید هم لژیونر شوند. اگر هم صعود نکنیم این بازیکنان ۶۰ تا ۷۰ درصد ترکیب آینده تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج