پیروانی: کالدرون نیاید سرمربی زیاد است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
۹۴۶۳۰۲
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
۱۴۱۸۰
سرمربی پیشین تیم‌های لیگ برتری در خصوص شرایط لیگ و پرسپولیس صحبت کرد.

خبرگزاری ایلنا: غلامحسین پیروانی یکی از آن چهره‌های فوتبالی است که در چند سال اخیر کمتر خبری از او به گوش رسیده و دیگر مثل سابق در کنار فوتبال دیده نمی‌شود. او که از چهره‌های تاثیرگذار فوتبال شیراز و فوتبال ایران در دهه گذشته بوده همچنان عقاید جالبی در خصوص تیم‌های لیگ برتری و مقایسه مربیان خارجی با ایرانی‌ها دارد و در خصوص سو تفاهمی که چند روز قبل میان او و هواداران استقلال پیش آمده بود هم توضیحاتی دارد.

پیروانی در خصوص اینکه فوتبال ایران را پیگیری می‌کند و نظرش در مورد وضعیت لیگ برتر اظهار داشت: فوتبال را به طور جدی و دقیق پیگیری می‌کنم و حتی بیشتر از قبل و با دقت و حساسیت بیشتری نسبت به گذشته پیگیر بازی‌ها هستم. لیگ ما شرایط خوبی دارد، ولی شکل برنامه‌ریزی بازی‌ها و اینکه هر چند هفته یکبار شاهد تطعیلی بازی‌ها هستیم به کیفیت رقابت‌ها و تیم‌ها ضربه می‌زند. یک مورد دیگر هم مادی شدن بیش از حد فوتبال ایران است و هزینه‌ها باعث شده معنویت از فوتبال ایران دور شود. فواره، چون بالا رود سرنگون شود. این همه هزینه باعث شده زحمت‌هایی که افراد خدوم فوتبال می‌کشند هم دیده نشود.

وی در مورد وضعیت استقلال و پرسپولیس و جدایی مربیان خارجی این تیم هم گفت: به هرحال شرایط همین است، ولی به نظرم به مربیان ایرانی در فوتبال ما به اندازه مربیان خارجی بها و شخصیت داده نمی‌شود. مربی خارجی، چون هزینه زیادی برایش شده فرصت داده می‌شود تا برنامه‌هایش را پیاده کند، ولی مربی ایرانی تا ۲ بازی نتیجه نگیرد می‌گویند بفرما.

پیروانی در مورد اختلاف میان کالدرون و افشین پیروانی که برادرش است گفت: من نمی‌دانم این اختلاف از کجا شکل گرفته است و برادر من گناهش چیست؟ اگر کاری مرتکب شده بیایند بگویند که این کار را کرده است. من با برادرم صحبت نکردم، ولی فقط می‌دانم او عاشق فوتبال است و دوست دارد خدمت کند. خدا را شکر از لحاظ مالی به خاطر ارث پدری‌مان مشکلی نداریم که بخواهیم دنبال برخی مسائل باشیم.

پدر ما عمر کوتاهی داشت و در ۵۲ سالگی به رحمت خدا رفت و خدا بیامرزدش. ما باید عادل باشیم و با عدالت صحبت کنیم. دو روز از شهادت سردار سلیمانی گذشته است و من وقتی خبرش را شنیدم خیلی ناراحت شدم. آدم بزرگی بود و شخص مهمی را از دست دادیم. در مورد شهید سلیمانی بنویسید که خالق اگر دیر گیرد سخت گیرد و این در مورد ایشان واقعاً صدق می‌کند.

مربی اسبق فجرسپاسی در مورد وضعیت استراماچونی و نقل قولی که از او در مورد این سرمربی ایتالیایی منتشر شده بود هم گفت: من هرگز به کسی بی‌ادبی نکردم و قصدم نبود به آن بنده خدا هم حرف بدی بزنم بلکه همه بحثم این بود که نباید شأن و شخصیت خودمان را پایین بیاوریم. مگر قطحی مربی آمده است؟ مگر وقتی حضرت بلال فوت کرد دیگر اذان گو نداشتیم؟ او دوست نداشت بماند و گذاشت رفت.

هرچه هم گفت به او گفتیم چشم و گفت قرارداد ۲ ساله را بکنید یک ساله و گفتیم چشم، ولی نمی‌خواست بماند. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد. مگر فرهاد مجیدی مربی کوچکی است؟ چرا از او حمایت نمی‌کنید؟ من دلم می‌سوزد که مربیان ایرانی را کوچک می‌کنند. مگر با بزرگانی مثل حشما مهاجرانی و حسن حبیبی و مرحوم پورحیدری و علی پروین مقام نیاوردیم؟ چرا حمایتی که از مربیان خارجی می‌شود را از امثال قلعه‌نویی‌ها و منصوریان‌ها و مظلومی‌ها و مجیدی‌ها انجام نمی‌دهیم؟

کی‌روش که مربی خوبی بود در ۲ جام ملت‌های آسیا نتیجه نگرفت. یک بار مقابل عراق در پنالتی مغلوب شد و یک بار هم مقابل ژاپن شکست خورد. مگر اتفاقی افتاد و آسمان به زمین آمد؟ همه حرف من همین است. من احترام همه مربیان را دارم و مربیان خارجی هم محترم هستند و هرگز به کسی بی‌احترامی نکردم.

پیروانی در مورد وضعیت کالدرون هم گفت: امیدوارم برگردد، ولی اگر برنگشت هم ایران و ایرانی را کوچک نکنید و در ایران هم مربیان خوبی داریم که نتیجه بگیرند. مگر کالدرون اوایل خوب نتیجه گرفت؟ ولی پایش ایستادند تا شرایطش جور شد و توانست نتیجه بگیرد به خدا اگر به مربی ایرانی هم فرصت بدهید همین می‌شود. من نه آبی هستم و نه قرمز، ولی همه تیم‌ها را دوست دارم و از سر دلسوزی حرفی می‌زنم.

وی در مورد اینکه کدام تیم‌ها مدعی قهرمانی هستند هم خاطرنشان کرد: به نظرم وضع سپاهان خوب است و مدعی اصلی قهرمانی هستند و پشت سر سپاهان، پرسپولیس و استقلال شانس دارند. تیم‌هایی که خوب هزینه کردند و نمی‌شود گفت چرا هزینه می‌کنند، چون دوست دارن موفق شوند. ولی آیا وزیر ورزش این شارژی که برای این تیم‌ها انجام می‌دهد را برای فجر و برق و ابوملسم و ملوان و آرارات و بانک ملی و راه‌آهن انجام می‌دهد؟ مشخص است که نه. چون مثل آن‌ها کار نکردند و نباید هم این هزینه‌ها برایشان انجام شود. خدا عادل است.

سرمربی سابق تیم‌های لیگ برتری در مورد وضعیت تیم امید که برادر دیگرش امیرحسین در کادرفنی آن حضور دارد هم گفت: برای تیم امید آرزوی موفقیت می‌کنم و خوشحالم که تدارک خوبی برای این تیم دیده شد. زمانی که من سرمربی تیم امید بودم نتوانستم بازیکنانی مثل شجاع خلیل‌زاده و بختیار رحمانی را همراه خودم ببرم و این‌ها نفرات کلیدی بودند، ولی حالا خدا را شکر همه نفرات را همراه دارند.

خدا پدر کفاشیان را بیامرزد که در برنامه مرحوم شفیع آمد و گفت برای تیم امید کاری نکردیم و بذری نکاشتیم که برداشت کنیم و هر چه نتیجه گرفتند کار خودشان است. آن دوره مقابل ژاپن و کره ۴-۳ و ۲-۱ باختیم و خوب بازی کردیم و این تیم‌ها هم یکی‌شان سوم و یکی‌شان چهارم المپیک شد. برای استیلی آرزوی موفقیت می‌کنم و همان شخصیتی که برای تیم بزرگسالان قائلیم را باید برای تیم امید هم قائل باشیم.

پیروانی در مورد اینکه قصد بازگشت به فوتبال و لیگ برتر را دارد یا نه هم گفت: من در شیراز آکادمی دارم و ۶۰۰ نفر شاگرد زیر دستم کار می‌کنند و تیم پیشکسوتان برق شیراز را هم دارم و به همین راضی هستم. فوتبال الان جوری شده بهترین بازیکن را هم داشته باشی، ولی نتوانی پولش را بدهی نتیجه نمی‌گیری و با زمان ما متفاوت است. من خودم آدم خدا ترسی هستم و دست به کار‌هایی برای ماندن نمی‌زنم و همین باعث می‌شود که نتوانم در این شرایط فعالیت کنم. الان بعضی‌ها نان را در خون می‌زنند و این اصلاً در من وجود ندارد. من بچه خودم در فجر ۵ سال بازیکنم بود، ولی ۴۰ دقیقه به او بازی دادم.

وی افزود: زمانی که من فجرسپاسی را داشتم بار‌ها استقلال و پرسپولیس را شکست دادیم و بعضی وقت‌ها هم باختیم، ولی در استادیوم ۲۵ هزار نفره خودمان ۲۳ هزار نفر استقلال و پرسپولیس را تشویق می‌کردند و از تیم شهر خودشان حمایت نمی‌کردند و به نوعی مقابل آن‌ها میهمان بودیم، ولی خدا را شکر الان شرایط بهتر شده است.

پیروانی در پایان گفت: یک بار دیگر شهادت سردار سلیمانی را تسلیت می‌گویم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1398/10/14
کالدرون میاد ولی سرپرست هم خیلی زیاده
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1398/10/14
در مورد اختلاف کالدرون با برادرم، با افشین صحبتی نکرده ام.
خخخخخخخ ادعای صداقت و خداترس بودن هم داری!!!!!
کالدرون نیومد مربی ایرانی زیاد داریم!!!
حتما یکیش هم برادر دزد و زیرآ ب زنته.
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1398/10/14
حضرت بلال!!!! جل الخالق!!°
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1398/10/14
بله کاملا درسته مثلا یکیش شاه غلام خدا وکیل خدا وکیلی خیلی هم عالیه.
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1398/10/15
هر چقدر افشین عوضیه، غلامحسین پیروانی آدم حسابیه...
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1398/10/15
واقعا چرا هرجا می ری واست پاپوش درست میشه علتش چیه تیم ملی و حال هم اینجا
تاج کبیر آسیا چهارفینال آسیا دوقهرمانی ⭐⭐
Iran, Islamic Republic of
04:59 - 1398/10/17
دزد چی میخای تو فوتبال؟ ب همت وزیر و باندمافیای لنگ
تاج کبیر آسیا چهارفینال آسیا دوقهرمانی ⭐⭐
Iran, Islamic Republic of
04:59 - 1398/10/17
دزد چی میخای تو فوتبال؟ ب همت وزیر و باندمافیای لنگ
تاج کبیر آسیا چهارفینال آسیا دوقهرمانی ⭐⭐
Iran, Islamic Republic of
04:59 - 1398/10/17
دزد چی میخای تو فوتبال؟ ب همت وزیر و باندمافیای لنگ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر