جدیت پرسپولیس برای خرید مغانلو و اسماعیلی‌فر
۹۴۷۰۵۲
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
۱۰۰۸۷ 
محمدحسن انصاری‌فرد برای جذب شهریار مغانلو مهاجم سرزن پیکان با حمیدرضا گرشاسبی تماس گرفته و در تلاش است مدیرعامل ذوب آهن را نیز برای به خدمت گرفتن اسماعیلی فر متقاعد کند.

خبرورزشی: گابریل کالدرون از طریق مدیر برنامه‌هایش در ایران خواستار شهریار مغانلو، عیسی آل‌کثیر و دانیال اسماعیلی‌فر برای خرید زمستانی شده است. اما باشگاه پرسپولیس برای جذب این سه بازیکن داخلی (شهریار مغانلو، عیسی آل‌کثیر و همچنین دانیال اسماعیلی‌فر) به در بسته باشگاه‌های پیکان، نفت آبادان و ذوب‌آهن خورده و هنوز نتوانسته به توافقی در این زمینه برای دریافت رضایتنامه آن‌ها دست یابد.

این در حالی است که انتقاداتی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه هیچ راهکاری نیز در اراده مدیریت باشگاه برای مذاکرات در زمینه دریافت رضایتنامه نیز دیده نمی‌شود و تمام کار آن‌ها به ارسال درخواست و بازگشت نامه کتبی خلاصه می‌شود.

در همین ارتباط یک منبع موثق در باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد؛ محمدحسن انصاری‌فرد برای جذب شهریار مغانلو مهاجم سرزن پیکان با حمیدرضا گرشاسبی تماس گرفته است.

مدیرعامل سابق پرسپولیس هم‌اکنون رئیس هیئت مدیره باشگاه پیکان است و بر همین اساس انصاری‌فرد با گرشاسبی تماس گرفته است البته گرشاسبی هم قولی برای حضور مغانلو در پرسپولیس نداده است چرا که حسین فرکی سرمربی پیکان به هیچ عنوان موافق جدایی مهاجم اول تیمش نیست.

همچنین محمدحسن انصاری‌فرد با جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن نیز تماس گرفته و خواستار دانیال اسماعیلی‌فر شده است که جواب باشگاه اصفهانی منفی بوده است. از سوی دیگر عیسی آل‌کثیر صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر خودش گفته است که می‌تواند از باشگاه صنعت نفت آبادان رضایتنامه بگیرد!

بسیاری از اهالی فوتبال معتقدند خرید بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی به مراتب سخت‌تر از تابستان است. باید هم به باشگاه‌های پیکان، ذوب‌آهن و صنعت نفت آبادان حق داد که بهترین مهره‌های خود را در نیم‌فصل از دست ندهند.

سه بازیکن مورد اشاره بهترین‌های پیکان، ذوب‌آهن و صنعت نفت آبادان بوده که عصای دست مربیان خود هستند. شاید خرید بازیکن خارجی به مراتب آسان‌تر از خرید مهره‌های کلیدی ایرانی در نقل و انتقالات نیم‌فصل باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج