هالیوودی‌ها؛ همراه با ایران، علیه ترامپ
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۴۷۲۶۱
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
۱۱۹۷۸
ترامپ در ذهنش تصور می‌کرد بعد از اقدام تروریستی‌اش همه از او دفاع خواهند کرد که به قول خودش جهان را نجات داده است! اما نمی‌دانست که هموطنان خودش، علیه‌اش می‌شوند و همه جا سخن از احمق بودن اوست. در این گزارش نظرات برخی از بازیگران و هنرمندان آمریکایی را می‌خوانیم که در مورد اقدامات ترامپ واکنش نشان دادند و رئیس‌جمهورشان را یک احمق و دیوانه خطاب کردند.

روزنامه فرهیختگان - عاطفه جعفری: ترامپ در ذهنش تصور می‌کرد بعد از اقدام تروریستی‌اش همه از او دفاع خواهند کرد که به قول خودش جهان را نجات داده است! اما نمی‌دانست که هموطنان خودش، علیه‌اش می‌شوند و همه جا سخن از احمق بودن اوست. در این گزارش نظرات برخی از بازیگران و هنرمندان آمریکایی را می‌خوانیم که در مورد اقدامات ترامپ واکنش نشان دادند و رئیس‌جمهورشان را یک احمق و دیوانه خطاب کردند.

شارون استون

ترامپ؛ احمق یا جانی

یکی از تازه‌ترین واکنش‌ها، مربوط به اظهارات شارون استون، بازیگر آمریکایی است که با انتشار فیلمی از تشییع باشکوه سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در صفحه توئیتر خود، از کاربرانش پرسیده است: «درباره این فیلم چه فکری می‌کنید؟!» زیر این پست کاربران این صفحه نسبت به اقدام اخیر ترامپ واکنش نشان داده‌اند. یکی از کاربران نوشته است این تصاویر مردم ایران است که انتقام سخت را فریاد می‌زنند. برخی از کاربران ایرانی زیر همین پست تصاویر دیگری از تشییع پیکر شهید سلیمانی منتشر کردند.


پاتریشیا آرکت

ترامپ؛ احمق یا جانی

پاتریشیا آرکت که برای بازی در سریال «تظاهر» در شاخه بهترین بازیگر زن مکمل یک سریال، سریال کوتاه یا فیلم تلویزیونی به‌عنوان برنده نهایی در جایزه گلدن‌گلوب معرفی شد، حین دریافت این جایزه در سخنانی، اتفاقات سیاسی اخیر به‌ویژه تصمیم کاخ سفید برای ترور سردار قاسم سلیمانی و توئیت‌های اخیر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده را مورد توجه قرار داد.

آرکت در بخشی از سخنرانی خود گفت: «بسیار مفتخرم که در این مکان حضور دارم...، اما می‌دانم امشب پنجم ژانویه سال۲۰۲۰، شبی نیست که قرار باشد در کتاب‌های تاریخ به آن بازگردیم. ما کشوری را می‌بینیم که رئیس‌جمهور آن برای تهدید بمباران کردن ۵۲ سایت ازجمله سایت‌های فرهنگی، توئیت می‌کند. مردم جوان آن جان خود را به خطر می‌اندازند و به سراسر جهان سفر می‌کنند.

مردم نمی‌دانند که آیا این بمب‌ها بر سر فرزندان‌شان آوار خواهد شد یا نه. از آنجاکه فرزندانم را عاشقانه دوست دارم، از همه شما می‌خواهم جهان بهتری را برای آن‌ها به وجود بیاوریم. برای کودکان‌مان و کودکان‌شان، باید در انتخابات سال ۲۰۲۰ شرکت کنیم و از همه کسانی که می‌شناسیم عاجزانه بخواهیم در انتخابات سال۲۰۲۰ شرکت کنند. امنیت ملی ما را خطری جدی تهدید می‌کند. باید ترامپ را بیرون کنیم. تمامی جمهوری‌خواهان حامی او را با رأی خود از مقام‌شان عزل کنید.»


رابرت دنیرو

ترامپ؛ احمق یا جانی

رابرت دنیرو، هنرپیشه اسکاری همچون تعداد زیادی از چهره‌های هنری آمریکایی به انتقاد شدید از اقدام تروریستی اخیر ترامپ پرداخت. دنیرو با انتقاد شدید از دونالد ترامپ، اقدام تروریستی او را تلقی نادرست رئیس‌جمهور آمریکا برای انتخاب مجدد در انتخابات عنوان کرد و نوشت: «رئیس‌جمهور ما دارد جنگی را با ایران شروع می‌کند، چون مطلقا توانایی مذاکره کردن ندارد. او ضعیف است و بدون کارایی.

او فکر می‌کند این تنها راه برای انتخاب مجدد در ریاست‌جمهوری است. این واقعا تاسف‌بار نیست؟!» او روز گذشته هم تصاویری از تشییع پیکر سردار سلیمانی منتشر کرد و نوشت: «این تصاویر تشییع‌جنازه سلیمانی است در شهر اهواز ایران. ترامپ هیچ تصوری از آنچه انجام داده است، ندارد.» یکی از کاربران زیر همین پست نوشته است: «ترامپ هیچ ایده‌ای از هیچ چیزی ندارد.»


مورگان جی. فریمن

ترامپ؛ احمق یا جانی

مورگان جی. فریمن، کارگردان آمریکایی نیز سیاست‌های جنگ‌طلبانه و خصمانه رئیس‌جمهور آمریکا را برنتابید و در صفحه توئیتر خود نوشت: «دونالد ترامپ یک تروریست است، دونالد ترامپ یک کودک‌آزار است، دونالد ترامپ یک نژادپرست است، دونالد ترامپ یک هنرمند شیاد است، دونالد ترامپ یک تبعیض‌گر جنسی است، دونالد ترامپ یک بزدل است، دونالد ترامپ یک دروغگوست، دونالد ترامپ یک کلاهبردار است، دونالد ترامپ یک مجرم است، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور من نیست.» جرج لوپز، کمدین معروف آمریکایی است. او نسبت به اعلام جایزه ۸۰ میلیون دلاری برای سر ترامپ که توسط کاربران ایرانی در فضای مجازی منتشر شده بود، واکنش نشان داد و گفت: «ما این کار را برای نصف این پول هم انجام می‌دهیم!»


راب راینر

ترامپ؛ احمق یا جانی

برخی از هنرمندان آمریکا هم توجیهات ترامپ در اقدام تروریستی فرودگاه بین‌المللی بغداد را قبول ندارند و ترامپ را دروغگو خطاب می‌کنند. راب راینر، کارگردان آمریکایی نوشته است: «احساس وحشتناکی است که فرمانده کل کشورت فقط دروغ بگوید و سعی کند هدف گرفتن قلب ارتش ایران را توجیه کند.»


آلک بالدوین

ترامپ؛ احمق یا جانی

اوضاع نابسامان ترامپ در شرایط سیاسی داخلی به‌گونه‌ای است که او در یک قدمی برکناری از ریاست‌جمهوری است. آلک بالدوین، بازیگر هم در صفحه توئیتر خود با کنایه به شرایط نابسامان ترامپ در فضای سیاسی داخل آمریکا نوشت: «شروع یک جنگ برای تحت‌شعاع قرار دادن استیضاح؟»


جان لگیزامو

ترامپ؛ احمق یا جانی

جان لگیزامو، بازیگر و استندآپ کمدین مطرح آمریکایی هم در توئیتی نوشته است: «ترامپ عروسک خیمه‌شب بازی است که می‌خواهد با این اقدام کاری کند استیضاحش فراموش شود!»


رزانا آرکت

ترامپ؛ احمق یا جانی

رزانا آرکت، بازیگر و تهیه‌کننده در صفحه توئیتر خود نوشته است: «ترامپ جنایتکار جنگی است و با این کارش انسان‌های زیادی را به کشتن می‌دهد. می‌خواهد ما را وارد جنگ کند تا استیضاحش را متوقف کند. امروز دست همه جمهوری‌خواهان به خون آلوده است.»


دبورا مسینگ

ترامپ؛ احمق یا جانی

دبورا مسینگ، بازیگر سریال «ویل و گریس» هم نوشته است: «ترامپ تهدیدی برای امنیت ملی آمریکاست.»


راب دلنی

ترامپ؛ احمق یا جانی

راب دلنی، کمدین آمریکایی در مورد احتمال وقوع جنگ می‌نویسد: «بیش از ۸۰ میلیون نفر در ایران زندگی می‌کنند. ایرانی‌های زیادی می‌شناسم و دوست ندارم یک جوان ۲۰ساله آمریکایی به آنجا برود و کودکان و شهروندانش را به قتل برساند و سپس خودش هم کشته شود. جنگ شیطانی‌ترین عمل است.»


بردلی ویتفورد

ترامپ؛ احمق یا جانی

بردلی ویتفورد، بازیگر آمریکایی نوشته است: «ترامپ یک خودشیفته است. دچار دردسر شده و برای همین می‌خواهد جنگی آغاز کند.»


استیون کینگ

ترامپ؛ احمق یا جانی

استیون کینگ، نویسنده آمریکایی و خالق بیش از ۲۰۰ اثر ادبی در گونه‌های وحشت و خیال‌پردازی، در واکنش به دستور ترامپ به ترور سردار سلیمانی نوشته است: «کشتن از راه دور – دیپلماسی از طریق هواپیمای بی‌سرنشین – ظاهرا تنها دیپلماسی‌ای است که این رئیس‌جمهور بلد است.» او در توئیت دیگری نوشته است: «آدمی که دارد این درگیری جدید را به وجود می‌آورد، همان کسی است که جرأت نداشت به ویتنام برود.»


رز مک‌گوان

ترامپ؛ احمق یا جانی

رز مک‌گوان که یکی از مخالفان سرسخت ترامپ است، در واکنش به اقدام تروریستی دولت آمریکا در به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی، در صفحه توئیتر خود با استفاده از هشتگ «به ایران نقل مکان کنید» جنجال آفرید. او با استفاده از هشتگ «سلیمانی» در انتهای توئیت خود نوشت: «ایران عزیز، ایالات متحده به کشور، پرچم و مردم شما بی‌احترامی کرده است. ۵۲ درصد از ما (مردم آمریکا) عمیقا معذرت‌خواهی می‌کنیم. ما با ملت شما صلح می‌خواهیم. ما توسط یک رژیم تروریستی گروگان نگه داشته شده‌ایم. نمی‌دانیم چطور باید فرار کنیم. لطفا ما را نکشید.»

او در ادامه با هجوم نظرات مخالف روبه‌رو شد و به خاطر تمام واکنش‌های بدی که دریافت کرد و ازجمله به او گفته شد «خودش باید به ایران نقل‌مکان کند»، توئیت قبلی را پاک کرد و متن جدیدی نوشت.

این بازیگر در متن جدیدش گفت: «قبول، من ترسیدم، چون ممکن است جنگی جدید در راه باشد. بعضی مواقع اشکالی ندارد که بابت افرادی که در قدرت هستند، بترسیم. این حق ماست. این چیزی است که سربازان شجاع بسیاری برای آن جنگیده‌اند. این دموکراسی است. من نمی‌خواهم هیچ سرباز آمریکایی دیگری کشته شود. همین.»


جان کیوزاک

ترامپ؛ احمق یا جانی

جان کیوزاک، بازیگر دیگری بود که به ترور شهید سلیمانی واکنش نشان داد و نوشت: «می‌دانیم این کاری است که دیکتاتور‌ها وقتی در یک گوشه گیر می‌افتند، برای شروع کردن جنگ می‌کنند. ما پیروی نخواهیم کرد.»


کتی گریفین

ترامپ؛ احمق یا جانی

کتی گریفین، بازیگر و کمدین نوشت: «دونالد ترامپ با این حرکت به‌شدت احمقانه و بدون فکر که یک عمل جنگی بود، تمام آمریکایی‌های سراسر دنیا را در خطری عظیم قرار داده است.»


برندی مکسیل

ترامپ؛ احمق یا جانی

برندی مکسیل، بازیگر و مجری تلویزیون آمریکا با انتشار ویدئویی از اهتزاز پرچم سرخ بر مسجد جمکران در متن پست اینستاگرام خود نوشت: «خوشحال باش ترامپ! برای نخستین بار در تاریخ ایران پرچم قرمز، سمبل آغاز جنگ شدید، بر فراز گنبد مسجد مقدس جمکران به اهتزاز درآمد. حالا دوباره ما منتظر چه چیزی باید باشیم؟ ایالات متحده آمریکا به صورت علنی، دومین مرد قدرتمند ایران را ترور کرد!»

واکنش‌های جهانی به اقدام تروریستی دولت آمریکا همچنان ادامه دارد، این درحالی است که هنوز برخی از هنرمندان ایرانی که جوایز بین‌المللی هم دریافت کرده‌اند و می‌توانند صدای مردم ایران باشند، در این مورد سکوت کرده‌اند.

انتشار یافته: 47
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/10/17
ای کاش خواست ملت ماهم همین بود،کشته نشدن میلیونها جوان در جنگ ،بابا از راههای دیگه هم میشه انتقام گرفت،تو رو خدا جنگ و کشتار دوباره برای مردم سرزمینم نه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
جنگ تنها گزینه است متاسفانه
بدون نام
Netherlands
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
از بس انتقام نگرفتیم پر رو شدند
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1398/10/17
خیلی از سلبریتی های ایرانی که تو هر مسئله ای اظهار نظر میکنن تو این مسئله ساکت موندن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
زیاد بودن شما ندیدی یا نخواستی ببینی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
آره دقیقا
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1398/10/17
اینا دلشون واسه ما سوخته اخه؟اینا میترسن جنگ بشه بچه هاشون و اطرافیان نشون مجبور بشن برن جنگ یه مشت لخت وپتی و رقاص
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
11:44
نمیدونم جنگ میشه یا نه اما کاش نسل متحجر هایی مثل تو منقرض بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
خاک بر سرت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
فقط میتونم بگم خیلی خیلی سطح پایین هستی
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1398/10/17
میدونید چرا سکوت کردن؟ چون خیلیاشون منافعشان بخاطر نیفته که همچون می‌دونیم چیه
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1398/10/17
مردم از دست داخلیا بیشتر میکشن تا امثال ترامپ
Netherlands
13:25 - 1398/10/17
حالا که همه هالیوودی ها باما هستن از امشب هرچی فیلم هالیوودی هست پخش کنین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
مخصوصا فیلمهای شارون استون
دایانا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
خدایی خیلی باحالی آفرین موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/10/17
هالیوودیها با شما نیستند
هالیوودیها بطور سنتی طرفدار دموکراتها و مخالف جمهوری خواهان هستند و بخصوص از ترامپ کینه به دل دارند که دلایلش مربوط به مسائل داخلی امریکا و جیب خودشان است
اگر اتفاقی بیفته - که بزودی می افته - امثال خانم شارون استون و آقای رابرت دنیرو به داد کسی نخواهند رسید
این توهّمات را دور بریزید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
دقیقا موضوع همینه مردم فکر کردن اینها عاشق قیافه ایران شدن نمیدونن که......
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
آفرین
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
ان شاءالله کک می افته تو جون اونها و همدیگر رو تیکه پاره می کنند ما هم میشینم و می بینیم
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1398/10/17
برخی از بازیگران محترم خودمان هم الان سرشون زیر برف کردن و بعضا هیچ اهمیتی برای ترور سردار قائل نیستن و چه بسا خوشحال هم باشن ... چقدر سخته که از ترور مردی که باعث شد هیچوقت زن و بچه هامون رنگ داعشو نبینن ، خوشحال باشی و بگی تقصیر خودش بود و نباید میرفت ! خب اگه نمیرفت که الان باید سر قبر عزیزانت اشک میریختی ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
افرین پسردرست گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
افرین پسردرست گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
افرین پسردرست گفتی
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1398/10/17
واقعا فکر کردین اینها عاشق ما هستند؟ خیر فقط یک حرکت برای دفاع از حزب خودشونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
خدا شر احمق های عربده کش جنگ طلب شستشو مغزی رو از سر ما کم گنه
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1398/10/17
بخاطر اینکه دو لیبریتی های خودمون میترسن موقعیت اقامتشون تو امریکا زیر سوال بره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درست منطقی گفتی
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1398/10/17
اگر همون موقع که هواپیمای مسافربری ما رو با 250 سرنشین غیر نظامی زدند و به عامل جنایتکارش. نشان .شجاعت دادند تلافی می کردیم ،حالا چنین غلطی نمی کردند .


الان با خودشون میگن بابا رجز می خونن. کاری نمی کنند .


ترس تا کی ؟
بالاتر از سیاهی رنگی هست ؟

اتفاقا سردار سلیمانی بود که با تدابیر جنگی و غیر جنگی جلوی گسترش جنگ رو گرفته بود
حتی به امریکایی های نمک نشناس بارها کمک کرده بود همه می دانند جاهایی ایران به کمک امریکا رفته بود. برای جنگ با داعش اینم نتیجه !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
این حرف شما درسته که گفتی ایشون بارها جون امریکاییها را نجات داده بوده و من هم اضافه میکنم که ایشون واقعا آدمی بود که اگر آزاری بهش نداشتند او هم آزاری بهشون نداشت. امریکاییها او را خیلی بی صفتانه و واقعا در نهایت بی صفتی ترور کردند
Netherlands
18:30 - 1398/10/17
آمریکاییها یه مشت رفاه طلب هستند منافعشون به خظر بیفته میترسن. اینها هم از جنگ میترسند حامی ما نیستند.
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1398/10/17
درد و بلای اون هالیوودی بخوره تو سر بیشتر سلبریتیای خودمون که هنوزم خواب و ساکت هستن و ایشالا خواب به خواب برن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
با شماها شدیم هشتاد ملیون نفر
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1398/10/17
اظهار نظر بکنن یا نکنن چ اینوریا چ اونوریا چ سودی به حال منو شما.نباید احساساتی باشیم جنگ اصلا خوب نیست مخصوصا برای ایران
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/10/17
کاربرانِ عزیزم چرا همه چیز و باهم قاطی میکنید؟الان کسی مگه گفت اینها دلسوز ما هستند یا اینکه دنبال منافع ایران هستن؟این توییت ها نشان میده که همه فهمیدن آمریکا تروریست و جنایتکاره،چه کشورهای دیگه چه ملت خودش،همین.چرا انقد همیشه اصرار دارید قیمه ها رو بریزید تو ماستا؟....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
این در مورد ایران هم صادقه
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1398/10/17
اونی که گذاشتید جان سینا هستش!
France
01:13 - 1398/10/18
سلبریتی های خودمون میترسن حرف بزنن بهشون بگن بیان مالیات بدین
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1398/10/18
مطمئنی این عکس مورگان فریمن ه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
اون مورگان فریمن بازیگر مسن با این مورگان جی. فریمن فرق دارند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
ممنون
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/10/19
واو! فريمن چه سفيد شده:)))
United States
01:50 - 1398/10/20
الان هالیوود یهو خوب شد و الگو؟ آفتاب پرست به این سرعت تغییر رنگ نمیده!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر