رونالدو به عروسی پسر‌خوانده‌اش دعوت شد
۹۴۷۴۸۹
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
۷۲۱۰
کریستیانو رونالدو، به عروسی فردی به نام دعوت شده است؛ کسی که در جریان سونامی مرگ بار اندونزی زنده مانده بود و ستاره پرتغالی به نوعی سرپرستی اش را بر عهده گرفت.

ورزش سه: روز ۲۶ دسامبر ۲۰۰۴ بود که یک اتفاق مرگ بار در کشور اندونزی رخ داد و بر اثر یک سونامی حدود ۲۳۰ هزار نفر کشته شدند. این سونامی، اما رقم زننده یک اتفاق دراماتیک برای پسر بچه‌ای هفت ساله به نام مارتونیس بود؛ کسی که حالا ۲۳ ساله شده و در آستانه ازدواج قرار دارد.

مارتونیس در جریان سونامی مرگ بار اندونزی مادر، دو خواهر و برادر خود را از دست داد، اما خودش به شکل عجیبی زنده ماند. او ۲۱ روز بعد در حالی در یکی از سواحل اندونزی پیدا شد که پیراهن تیم ملی پرتغال را بر تن داشت و هنگامی که از او درباره نجات یافتنش سوال شد، گفته بود: " من اصلا نمی‌ترسیدم، زیرا می‌خواستم دوباره با خانواده ام دیدار کنم و این که به یک بازیکن فوتبال تبدیل شوم. "

رونالدو به عروسی پسر‌خوانده‌اش دعوت شد

داستان مارتونیس در آن زمان احساسات مردم پرتغال را برانگیخت و فدراسیون فوتبال این کشور در اقدامی تحسین برانگیز هزینه ۳۴ هزار یورویی بازسازی خانه او را تقبل کرد. مارتونیس بعد از ابراز علاقه برای فوتبالیست شدن، با استقبال آکادمی فوتبال اسپورتینگ لیسبون روبرو شد.

با این وجود مارتونیس نتوانست استعداد‌های خود را در فوتبال به نمایش بگذارد و با وجود بازی در اسپورتینگ به تیم ملی زیر ۱۷ سال اندونزی نیز دعوت نشد؛ موضوعی که باعث شد این اندونزیایی خیلی زود فوتبال بازی کردن را کنار بگذارد. مارتونیس حتی بعد از آن در مقطعی برای پلیس شدن هم تلاش کرد، اما به این شغل نیز ورود نکرد.

رونالدو به عروسی پسر‌خوانده‌اش دعوت شد

مارتونیس امروز نه یک پلیس است و نه یک فوتبالیست حرفه ای! او حالا به عنوان یک فرد رسانه‌ای فوق العاده فعالیت می‌کند و موفقیت‌های خوبی در این عرصه به دست آورده است.

داستان‌های مارتونیس با فوتبال به همین جا ختم نمی‌شود. او بعد از آن اتفاق تلخ بار‌ها با کریستیانو رونالدو دیدار کرده و این فوق ستاره پرتغالی همواره و تحت هر شرایطی به مارتونیس کمک کرده است؛ اتفاقی که باعث شده این جوان اندونزیایی به نوعی پسرخوانده کریستیانو رونالدو لقب بگیرد.

رونالدو به عروسی پسر‌خوانده‌اش دعوت شد

از طرف دیگر مارتونیس همواره از رونالدو به عنوان الگوی زندگی خود یاد کرده بود و اخیرا در یک مراسم تبلیغاتی که در سنگاپور برگزار شده بود، با بازیکن یوونتوس دیدار کرد.

مارتونیس حالا در حال تهیه لیستی از مهمانان عروسی خود است؛ لیستی که به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو نیز در آن حضور داشته است. هنوز تاریخ دقیقی از مراسم این اندونزیایی اعلام نشده، اما خود مارتونیس درباره احتمال حضور رونالدو در این مراسم گفته است: " انشالله اگر او کاری نداشته باشد، خواهد آمد. "

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج