توضیح شرکت فرودگاه‌ها درباره سقوط بوئینگ ۷۳۷
۹۴۸۶۰۸
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
۲۲۶۴۶ 
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با تاکید بر اینکه مرکز کنترل فضای کشور باید نسبت به لغو برنامه‌های پروازی دستور می‌داد، گفت: ما موظف هستیم برنامه‌های روتین پروازی را انجام دهیم و از این موضوعات بی‌اطلاع بودیم. اختیار لغو یا تاخیر در پروازها به دلیل شرایط امنیتی در کشور را نداریم مگر اینکه از مرجعی به ما دستور بدهند.

خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با تاکید بر اینکه مرکز کنترل فضای کشور باید نسبت به لغو برنامه‌های پروازی دستور می‌داد، گفت: ما موظف هستیم برنامه‌های روتین پروازی را انجام دهیم و از این موضوعات بی‌اطلاع بودیم. اختیار لغو یا تاخیر در پروازها به دلیل شرایط امنیتی در کشور را نداریم مگر اینکه از مرجعی به ما دستور بدهند.

سیاوش امیرمکری در پاسخ به این سوال که چرا بامداد چهارشنبه 18 دی ماه پس از انجام عملیات انتقام، نسبت به تاخیر و لغو پروازها اقدام نکردید، گفت: دستورالعمل لغو و تاخیر پروازها برای چنین موضوعاتی را پدافند اعلام می کند.

وی ادامه داد: نهاد و افرادی باید نسبت به لغو و تاخیر در انجام پروازها اقدام کنند که از موضوعات مطلع هستند. ما در مقام متولی شرکت فرودگاه‌های کشور از شرایط مطلع نبودیم.

امیرمکری با تاکید بر اینکه مرکز کنترل فضای کشور باید نسبت به لغو برنامه‌های پروازی دستور می‌داد، گفت: ما موظف هستیم برنامه‌های روتین پروازی را انجام دهیم و از این موضوعات بی‌اطلاع بودیم. اختیار لغو یا تاخیر در پروازها به دلیل شرایط امنیتی در کشور را نداریم مگر اینکه از مرجعی به ما دستور بدهند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1398/10/21
باعراق هماهنگ بودیم باخودمون نبودم واقعا که
United Arab Emirates
09:13 - 1398/10/21
واقعا چه نیازی هست که آمریکا بهمون حمله کنه؟ ما خودمون به خودمون حمله میکنیم!
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1398/10/21
بچه کوچیکمون از حمله احتمالی آمریکا خبر داشت مسولین ما خبر نداشتند اینها دیگه کی هستند
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1398/10/21
باید محاکمه بشه که با صراحت روزهاست داره دروغ میگه...در فضای مجازی از روز اول مردم میدانستند چه اتفاقی افتاده...عدم هماهنگی گروههای مختلف....!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج