کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۴۸۶۹۶
۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
۱۵۰۸۶
محتوای حمایت‌شده
خیلی از آقایان از این که نمی‌توانند مدل ریش دلخواه خود را داشته باشند دچار افسردگی و کاهش اعتمادبه‌نفس می‌شوند. یکی از روش‌های خوب و نتیجه‌بخش برای این مشکل، کاشت ریش است که در این مطلب به توضیح آن می‌پردازیم.

برترین‌ها: برای برخی از مردان، داشتن ریش و سبیل پرپشت و منظم و با رشد مساوی و بدون کچلی، آرزو شده است. خیلی از آقایان از این که نمی‌توانند مدل ریش دلخواه خود را داشته باشند دچار افسردگی و کاهش اعتمادبه‌نفس می‌شوند.

یکی از روش‌های خوب و نتیجه‌بخش برای این مشکل، کاشت ریش است که در این مطلب به توضیح آن می‌پردازیم.

کاشت مو در صورت باعث رشد و حفظ خطوط ریش، ریش و حتی سبیل می‌شود و ظاهری بسیار مردانه به فرد می‌بخشد. جراحی ترمیمی ریش می‌تواند به طور کامل ظاهر صورت را تغییر دهد، و موجب ایجاد یک خط پیوسته و پرتر شود و صورت با ظاهری منظم تراشیده‌تر به نظر برسد.

 
کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن

کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن

جهت مشاوره رایگان با کلینیک تخصصی کاشت مو بهکاشت همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۰۵۸۴۲

۰۲۱-۲۶۳۲۹۳۴۳

۰۹۱۲۰۱۳۹۴۸۸

کلینیک تخصصی کاشت مو بهکاشت با ۱۷ سال سابقه کار، به‌کارگیری جدیدترین و مؤثرترین روش و نمونه‌های موفق بی‌شمار، اقدام به برگزاری جشنواره تابستانه تخفیف ۲.۵ میلیونی در خدمات کاشت مو، ابرو و ریش کرده است. برای مشاوره رایگان می‌توانید همین حالا با شماره‌های بالا تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چه موقع می‌توان کاشت ریش را انجام داد؟

درست همانند کاشت مو، ریشه‌ها از پشت سر، از ناحیه اهدا کننده جمع آوری شده و به منطقه مورد نظر منتقل می‌شوند. نتایج تخمینی در طی ۶ تا ۱۲ ماه مشاهده می‌شود و این ریشه‌ها با ساختار منطقه پیوند سازگار می‌شوند و ظاهر طبیعی رخ می‌دهد.

وضعیت ریش در بین بسیاری از مردان دارای اهمیت خاصی است که داشتن مو‌های ریش بدون عیب و نقص فرد را در مقابل دیگران زیباتر جلوه می‌دهد به همین دلیل موی ریش از اهمیت زیادی در بین مردان برخوردار است و داشتن ریش زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس آقایان می‌شود.

برخی از آقایان ممکن است به دلایل ژنتیکی از داشتن موی ریش محروم بوده و برخی دیگر بر اثر سانحه‌ای ممکن است که موی ریش آن‌ها معیوب شده باشد برای این افراد راهی به غیر از کاشت ریش نمی‌ماند.

کاشت ریش در سال‌های اخیر در بین کسانی که از داشتن ریش‌های زیبا محروم بوده اند رواج پیدا کرده است و با روش‌های جدید در کاشت ریش بهترین و طبیعی‌ترین کاشت ریش را در بهکاشت برای شما انجام خواهند داد.

کاشت ریش یک روش درمان تخصصی است که نتایج حاصل از آن به شدت وابسته به تجربه و مهارت جراح انجام دهنده کاشت ریش می‌باشد. در بهکاشت متخصصانی وجود دارند که دانش و تجربه کافی در انجام کاشت ریش دارند و مشکل شما را به نحو احسن حل خواهند کرد.

علل ریزش ریش و سبیل

۱. عوامل فیزیکی و سوانح سوختگی، ضربه، بریدگی، اعمال جراحی، جای زخم، جای اسکار و ....

۲. نداشتن و طاسی از ابتدا به صورت ارثی، مادرزادگی یا هیپوتریکوزیس (عدم وجود فولیکول‌های مویی موجود).

۳. مشکلات و کمبود هورمون مردانه (آندروژن) قبل از سن بلوغ.

کاشت ریش کاملا شباهت به کاشت موی سر دارد، اما کاشت ریش از میزان حساسیت و دقت بالاتری برخوردار است. برای کاشت ریش باید به جهت رشد مو‌ها یا به اصطلاح زاویه خواب مو‌ها دقت شود. در صورتی که به این موارد توجه شود، کاشت ریش بسیار دقیق‌تر و طبیعی‌تر خواهد بود.

کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن

کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

@behkashtclinic

انواع روش‌های کاشت ریش

در کاشت ریش به روش FUE با ایجاد شکاف‌های بسیار ریزی در پوست سر پیاز‌های مو را از این ناحیه خارج کرده تا در مکان مورد نظر پیوند دهند.

یک روش دقیق‌تر برای کاشت ریش، کاشت ریش به FUT می‌باشد که در این روش کاشت ریش در آن پیاز‌های مو را از نواحی مورد نظر خارج کرده و سپس به وسیله میکروسکوپ آن‌ها را در مکان‌های مورد نظر قرار داده تا با این روش ظاهری طبیعی را به فرد مورد نظر ببخشند. در هر دوی روش هایکاشت ریش FUE و FUT زخم‌های ایجاد شده در ناحیه اهدا کننده در سطح حداقل است و به این ترتیب امکان رشد مو از بافت دارای جراحت وجود دارد و می‌توان مطمئن شد نواحی اهدا کننده با مشکل از دست دادن مو روبرو نخواهند شد.

کاشت ریش و سبیل به روش sut

در کاشت ریش و سبیل به روش sut می‌توان در تمامی مناطق از قبیل (چانه، پشت لب، خط ریش و ...) کاشت و پیوند مو را انجام داد.

کاشت ریش و سبیل به روش SUT بهترین و آخرین تکنیک کاشت ریش و سبیل است که در این روش دیگر نیازی به جراحی‌های طولانی مدت، خونریزی‌های شدید، درد، عوارض‌های جانبی، دوران نقاهت و ... نبوده و صفر تا صد پروسه برداشت با دستگاه انجام می‌شود.

مزیت آن هم در این است اگر برداشت گرفت‌ها با دستگاه انجام شود اولا گرفت کاملا سالم برداشت شده و ثانیا آسیبی به گرفت‌های اطراف گرفت کاندید زده نمی‌شود. در نتیجه از تمامی و کلیت ظرفیت بانک مو می‌توان استفاده کرد. عزیزانی که تمایل به کاشت ریش و سبیل به روش SUT را دارند، مطلع باشند که کاشت ریش و سبیل با تکنیک SUT کاملا حساس و پیچیده بوده و انجام آن در یک جلسه میسر می‌باشد.

روش‌های عمل تریکو فتیک اسکارلس اس یوتی TSUT

‏ TSUT در حال حاضر همپای روش‌های نوین کاشت مو طبیعی روز دنیا جایگزین روش‌های قدیمی همچون FIT دستی شده است. در این روش ها، دیگر به هیچ عنوان جای برداشت پشت سر داوطلب باقی نمی‌ماند و روی مجدد مو در اطراف ناحیه برداشت وجود دارد. (چرا که در روش قدیمی FIT جای برداشت و و طاس به قطر ۲-۴ سانتی متر پشت سر باقی می‌ماند و این خود یکی از معایب کاشت مو بود).

کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن

کاشت مو روش SUT بهکاشت

به لطف روش اسکارلس این مشکل وجود ندارد. می‌توان گفت ۲ برابر بیشتر از روش‌های قدیمی تراکم داریم که این باعث رضایتمندی بیشتر داوطلبین می‌شود. متاسفانه در روش‌های قدیمی به علت وجود این طاس در پشت سر، داوطلب می‌بایست مو‌های آن قسمت را بلند کرده تا موی ناحیه طاس را بپوشاند. لیکن در این روش حتی با کوتاه کردن مو‌های پشت سر حتی تا ۲ سانتی متر دیگر جای برداشت از پشت سر در منطقه بانک مو وجود ندارد این یکی از بهترین مزیت‌های روش جدید است.

مورد دیگر در مورد دستگاه تمام اتوماتیک sut است که جایگزین دستگاه دستی FIT قدیمی شده است.

به این صورت که به صورت پارازیت وارو دانه‌ای با دستگاه SUT نوین برداشت از پشت سر انجام می شود که جای برداشت باقی نمانده و پرتی گرافت‌های مورا به حداقل می رساند طبق زاویه استاندارد.

کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن
کلینیک تخصصی کاشت مو بهکاشت با ۱۷ سال سابقه کار، به‌کارگیری جدیدترین و مؤثرترین روش و نمونه‌های موفق بی‌شمار، اقدام به برگزاری جشنواره تابستانه تخفیف ۲.۵ میلیونی در خدمات کاشت مو، ابرو و ریش کرده است. برای مشاوره رایگان می‌توانید همین حالا با شماره‌های بالا تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.
 

کاشت ریش به روش FUE

این تکنیک یکی از اولین روش‌های کاشت موی طبیعی در دنیا می‌باشد. در این روش یک باریکه از پشت سر به ضخامت (عرض) یک الی دو سانتی برداشته شده، و توسط تکنسین‌ها و تیم پیوند مو فولیکول‌های مو از آن خارج می‌شود؛ و در نهایت آن محل برش بخیه می‌زنند و گرفت‌های جداشده در قسمت‌های خالی ریش کاشته می‌شوند.

کاشت ریش به روش‌FUT

یکی از روش‌های کاشت ریش و سبیل، روش FUT است که به روش برداشت نواری یا روش نواری نیز معروف است. در این روش یک نوار ۳ تا ۴ اینچی از محل اهداکننده در سر برداشته شده و به گرافت‌های کوچک که هر کدام شامل ۴ تار مو است تقسیم می‌شود. این مینی گرافت‌ها در ناحیه مورد نظر در ریش کاشته می‌شود و مانند مو‌های دیگر رشد می‌کند. این عمل تحت بیهوشی موضعی انجام شده و کل درمان در ۴ تا ۸ ساعت انجام شده که مدت زمان انجام آن به تعداد گرافت‌های پیوندی بستگی دارد.

چه کسانی می‌توانند کاندید کاشت ریش شوند؟

افرادی که شکاف بین ریش و سبیل دارند ممکن است این عمل را ترجیح دهند. ریش و سبیل تنها با ریشه‌های موی گرفته شده از خود فرد ساخته می‌شود.

شاید این سئوال برای شما مطرح شده باشد. خبر خوب اینکه خوشبختانه هر کسی که می‌خواهد مو‌های ضخیم‌تر و پرتری در ناحیه صورت داشته باشد، می‌تواند متقاضی کاشت ریش باشد. فقط کافی است که به یکی از کلینیک‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، مراجعه کنید. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که همه کلینیک‌های کاشت مو، عمل کاشت ریش وسبیل را انجام نمی‌دهند؛ لذا تحقیق و بررسی در این زمینه نیز اهمیت دارد.

امروزه بسیاری از مردانی که دچار ریزش مو در ناحیه ریش شده اند، از جمله ریزش موی سکه‌ای و یا چنانچه دچار آسیب‌های جدی و یا سوختگی در این ناحیه از صورت شده اند، می‌توانند کاندید این عمل شوند.

کاشت ریش برای افرادی که دوست دارند چانه آن‌ها کمی ته ریش داشته باشد و افرادی که دوست دارند یک خط ریش زیبا و مشخص داشته باشند، اما مو‌های صورت آن‌ها کم پشت و پراکنده است، بسیار مناسب است.

علاوه بر مردانی که به طور ژنتیکی ریش یا سبیل آن‌ها رویش نمی‌کند، مردانی که قسمت‌هایی از ریش آن‌ها تراکم کمتری دارد و یا قسمت‌هایی از آن خالی است مناسب‌ترین کاندیدا‌ها برای این عمل هستند.

کاشت ریش را میتوان برای افرادی انجام داد که الگوی پر پشت یا کم پشت بودن مو‌های صورت خود را می‌خواهند تغییر بدهند با این کار می‌توان شکل و فرم چهره فرد را تغییر داد.

کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن

نکات مهم کاشت ریش

 • کاشت ریش تنها در مردانی کارایی دارد که فقط فاقد ریش هستند؛ بنابراین بیمارنی که بیماری داءالثعلب (ALOPECIA) جامع دارند به عنوان مثال هیچ مویی در هیچ جای بدنشان ندارند، مشمول استفاده از این روش نمی‌شوند.
 • گرفت‌هایی که جدید پیوند زده شده مانند موی معمولی رشد میکند و این حالت برای همیشه ادامه خواد داشت.
 • موی پیوند زده شده طبیعتا خصوصیات قبلی خود را حفظ خواهد کرد و ریزش نخواهد داشت و از الگوی ریزش مو یا کم پشت بودن مو‌ها در ناحیه‌ای که کاشته شده پیروی نمی‌کند و ثابت باقی خواهد ماند.
 • افرادی که در ناحیه ریش و سبیل پیوند مو انجام می‌دهند در مقایسه با کسانی که پیوند موی سر انجام داده اند، به طور واضح و آشکارتری رشد موی خود را مشاهده می‌کنند. معمولا دو ماه پس از کاشت ریش شما رشد چشمگیری را در ناحیه‌ی پیوند زده شده خواهید دید. در صورتی که می‌خواهید بگذارید ریش شما خیلی بلند شود باید بین ۴ تا ۶ ماه وقت بگذارید.

مزایای کاشت ریش

 • ریش و سبیل با ظاهری کاملا طبیعی است.
 • از لحاظ هزینه کاشت ریش و سبیل به این متد مناسب‌تر و مقرون به صرفه میباشد.
 • بعد از کاشت ریش فرد میتواند ریش یا سبیل خود را از ته تراشیده، بلند کرده و یا پیرایش کند.
 • افزایش جذابیت و آراستگی ظاهری فرد در چشم دیگران است.
 • پوشاندن ایرادات و سوانح ایجاد شده پوستی در ناحیه ریش و سبیل.
 • این تکنیک، عوارض خطرناک ندارد و کاشت به صورت سرپایی و با بی‌حسی موضعی و بدون بیهوشی صورت میگیرد.

هزینه کاشت ریش

بیشترین تعیین کننده هزینه کاشت ریش و سبیل به روش FUE، SUT بستگی به تعداد گرافت‌ها و روش به کار برده شده لازم برای انجام کاشت ریش دارد البته عواملی مانند، شهرت و مهارت و سابقه کار پزشک، میزان مدرنیزه بودن کلینیک و تجهیزات مورد استفاده وغیره تاثیر بسزائی میتوانند داشته باشند. البته پزشک با دیدن ریش فرد در همان جلسه مشاوره می‌تواند تخمین دقیق تری نسبت به هزینه‌های این درمان را ارائه دهد.

قبل از کاشت ریش به این موارد توجه کنید

 • میزان مهارت و تجربه پزشک جراح و همکاران وی
 • روش و تکنیک بکار رفته در جراحی
 • داشتن بانک موی مناسب
 • وسعت ناحیه ریزش و یا طاسی ریش
 • رعایت دستورالعمل‌های ابلاغ شده به فرد از طرف پزشک و تیم همکاران وی در کلینیک
 • مشورت با پزشک در صورت استفاده از داروی خاص

مراقبت‌های بعد از کاشت ریش

 • شب بصورت صاف و رو به پشت بخوابید و از خوابیدن به روی پهلو‌ها و یا روی شکم اجتناب کنید.
 • ناحیه‌ی مورد نظر را تا حد امکان تمیز نگه دارید.
 • ورزش‌های سنگین و فعالیت بدنی شدید را تا زمانی که پزشک جراح به شما اجازه نداده، بطور کامل کنار بگذارید.
 • شنا کردن و فعالیت‌هایی از جمله رفتن به سونا و یا حمام آب گرم را انجام ندهید.
 • سیگار نکشید.
 • از خاراندن و حتی لمس کردن ناحیه کاشت ریش جدا پرهیز کنید.
 • سعی کنید تا حد امکان صورت تان در معرض نور شدید خورشید قرار نداشته باشد.
 • زمانی که مو‌های کاشته شده بلند شدند، حتما پیش از اصلاح آن‌ها با پزشک مشورت کنید.
 • در صورت پوست پوست شدن بخشی از صورت، نباید آن‌ها بکنید.

کلینیک کاشت مو تخصصی بهکاشت 

کلینیک تخصصی کاشت مو بهکاشت با ۱۷ سال سابقه کار، به‌کارگیری جدیدترین و مؤثرترین روش و نمونه‌های موفق بی‌شمار، اقدام به برگزاری جشنواره تابستانه تخفیف ۲.۵ میلیونی در خدمات کاشت مو، ابرو و ریش کرده است. برای مشاوره رایگان می‌توانید همین حالا با شماره‌های بالا تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • تاییده رسمی از وزارت بهداشت
 • میکروگرافت جدیدترین متد روز دنیا TSUT (FUE)
 • گارانتی کتبی- زراعه شعر
 • مشاوره رایگان
 • پاسخ‌گویی ۲۴ ساعته

مزایای روش میکروگرافت، جدیدترین متد روز دنیا TSUT (FUE)

 • یک روزه، بدون درد، بدون زخم، نهایت تراکم، موی طبیعی قابل رشد، بدون کوتاه کردن مو

جهت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۳۰۵۸۴۲

۰۲۱-۲۶۳۲۹۳۴۳

۰۹۱۲۰۱۳۹۴۸۸

کاشت ریش؛ انواع روش‌ها و قیمت آن

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

@behkashtclinic

بهترین روش‌ کاشت مو

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب مراجعه کنید.

behclinic.com

بهترین روش‌ کاشت مو

برای ورود به تلگرام کلیک کنید.

https://t.me/behkashtclinic

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Netherlands
12:44 - 1398/10/21
طوری این ریش رو میشه از صورت کند جوری که دیگه درنیاد! کاشتش پیش کش
Iran (Islamic Republic of)
07:47 - 1400/02/07
اخه کی ریش کاشت میکنه ولله من ازدست ریش دیوانه شدم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر