محور ترانزیتی چابهار- نیکشهر بسته شد
۹۴۸۸۵۱
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
۱۰۲۳۱ 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان(ایرانشهر) گفت: محور ترانزیتی چابهار - ایرانشهر در محدوده نیکشهر بر اثر بارش باران بسته شد.

ایرنا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان(ایرانشهر) گفت: محور ترانزیتی چابهار - ایرانشهر در محدوده نیکشهر بر اثر بارش باران بسته شد.

ابراهیم جاوشیری اظهار داشت: این محور بر اثر شدت باران بسته شده که تلاش راهداران برای بازگشایی این مسیر با قوت ادامه دارد.

محور ترانزیتی چابهار- نیکشهر بسته شد

وی گفت: تاکنون 15 محور شامل مسیرهای دلگان - زهکلوت، دلگان - ایرانشهر، فنوج - اسپکه، فنوج - کتیج - رمشک، نیکشهر - بنت، بزمان - دلگان، دلگان - جلگه، جلگه - ایرانشهر، اسپکه - چانف، کنارک - زرآباد، ایرانشهر - خیرآباد، نیکشهر - قصرقند، دامن - ایرندگان، قصرقند - جکیگور، و ایرانشهر به مهرستان بسته شده است.

براساس گزارش هواشناسی سامانه بارشی که از روز جمعه وارد سیستان و بلوچستان شده تا صبح روز یکشنبه در منطقه فعال است و بارش‌های قابل توجهی به همراه دارد به طوریکه بیشینه بارش‌ها به صورت نقطه‌ای در برخی نقاط خاص در غرب و جنوب غرب استان به بیش‌از ۱۵۰ میلیمتر می‌رسد.

استان سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی راههای ارتباطی دارای 2 اداره کل راه و شهرسازی و 2 اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در شمال (زاهدان) و جنوب (ایرانشهر) استان است که هر یک از این ادارات شهرستانهای شمالی و جنوبی را زیر پوشش دارند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج