مدارس کدام شهرها فردا تعطیل است؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۴۸۹۰۶
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
۲۳۰۰۲
برخی مدارس شهرهای ایران فردا تعطیل اعلام شد.

برترین‌ها: برخی مدارس شهرهای ایران فردا تعطیل اعلام شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس برخی مناطق استان کرمان به دلیل بارش باران و برف، یخ زدگی جاده‌ها و معابر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر امید سلاجقه روز شنبه ۲۱ دی ماه ۹۸ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به ورود و فعالیت سامانه بارشی در استان و به دلیل بارش باران و برف، یخ زدگی جاده‌ها و معابر، مدارس شهرستان رفسنجان، شهر مس سرچشمه و منطقه نوق فردا یکشنبه ۲۲ دی ماه ۹۸ در تمام دوره‌های تحصیلی تعطیل خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهرستان‌های کوهبنان و زرند نیز فردا یکشنبه ۲۲ دی ماه ۹۸ به دلیل ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان و به دلیل بارش باران و برف، برودت هوا، یخ زدگی جاده‌ها و معابر، تعطیل خواهد بود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان همچنین بیان کرد: مدارس شهرستان‌های انار و بردسیر نیز در تمام دوره‌های تحصیلی تعطیل خواهد بود.

سلاجقه اظهار داشت: مدارس منطقه کشکوئیه رفسنجان نیز فردا یکشنبه ۲۲ دی ماه ۹۸ در تمام دوره‌های تحصیلی تعطیل است.

وی ادامه داد: مراکز پیش دبستانی و ابتدایی بخش دهج و دهستان خبر از توابع شهرستان شهربابک در تمام دوره‌های تحصیلی و همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهر جیرفت و مدارس بخش‌های تابعه و روستایی شهرستان جیرفت در تمام دوره‌های تحصیلی فردا یکشنبه ۲۲ دی ماه ۹۸ تعطیل است.

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: پیرو صدور اخطاریه هواشناسی مبنی بر تداوم بارندگی‌ها و خطر وقوع سیل مدارس ۱۰ شهرستان این استان فردا تعطیل است.

داوود گلی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: براثر بارندگی چند روز اخیر در استان سیستان و بلوچستان و پیرو صدور اخطاریه هواشناسی مبنی بر تداوم بارندگی‌ها و خطر وقوع سیل مدارس شهرستان‌های چابهار، خاش، فنوج، سرباز، دلگان، کنارک، سراوان، سیب و سوران، مهرستان و بمپور فردا یک شنبه ۲۲ دی ماه تعطیل اعلام شد.

وی افزود: بر اساس هشدار اداره کل هواشناسی رگبار سنگین همراه با آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه‌های فصلی تا عصر یکشنبه برای بیشتر نقاط استان سیستان و بلوچستان پیش بینی می‌شود.

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین به دلیل ادامه بارندگی‌ها احتمال اعلام تعطیلی مدارس در برخی دیگر از شهرستان‌های استان هم وجود دارد که از طریق رسانه‌ها به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

با توجه به تداوم و شدت بارش برف و باران در خراسان جنوبی تمامی مدارس شهرستان‌های قاینات، سربیشه و درمیان در روز یکشنبه ۲۲ دی ماه تعطیل است.

رییس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تعطیلی در شهرستان‌های یادشده شامل دانش آموزانی نمی‌شود که امتحان نهایی دارند.

سید علی حسینی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مدارس ابتدایی و متوسطه روستاهای کریمو، مصعبی و چرمه از توابع شهرستان سرایان نیز فردا تعطیل است.

وی اظهار داشت: همچنین به علت بارندگی‌ مدارس ابتدایی روستاهای نرم، نوبهار و نوده سرایان تعطیل است.

برخی مدارس استان خراسان جنوبی به علت بارش شدید باران و برف امروز (شنبه) تعطیل بود.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد از تعطیلی مدارس مقاطع مختلف تحصیلی در هفت شهرستان استان یزد به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر و خیابان‌ها خبر داد.

محسن گلستانی‌فر اظهار داشت: به علت بارش نزولات جوی و برودت هوا، یخ زدگی و لغزندگی سطح جاده‌ها و معابر، مدارس برخی مقاطع تحصیلی در هفت شهرستان استان یزد، فردا (یکشنبه) تعطیل اعلام شد.

وی عنوان کرد: مدارس شهر نیر، دهستان‌ها و روستاهای زردین، بنادکوک، سخوید، کهدوئیه، گاریزات و شهر بخ در تمامی مقاطع، مدارس شهرستان تفت شامل شهر تفت، دهستان شیرکوه روستاهای ده بالا و طزرجان، دهستان‌های نصرآباد، دهشیر، علی آباد، سانیج و اسلامیه در تمامی مقاطع تعطیل است.

گلستانی‌فر ادامه داد: مدارس شهرستان میبد شامل شهر ندوشن و روستاهای صدرآباد، سورک، هفتهر، نیوک و درین در همه مقاطع تعطیل است.

وی بیان کرد: در شهرستان اردکان نیز مدارس در بخش‌های کوهستانی عقدا و بخش خرانق، مراکز پیش دبستانی و ابتدایی نیز تعطیل خواهد بود.

گلستانی‌فر عنوان کرد: در شهرستان بافق نیز همه مراکز پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل اعلام شد.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد ادامه داد: در شهرستان بهاباد مدارس بخش مرکزی و بخش آسفیج و شهر بهاباد در همه مقاطع تعطیل است.

وی یادآور شد: در شهرستان خاتم نیز مدارس شهر هرات، دهستان چاهک و فتح آباد در مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی، منطقه مروست روستاهای توتک، کرخنگان، چنارناز همه مقاطع و مراکز پیش دبستانی بخش مروست تعطیل است.

گلستانی‌فر عنوان کرد: در شهرستان مهریز نیز مدارس روستاهای تنگ چنار، میانکوه، بهادران و گردکوه در تمامی مقاطع فردا یکشنبه ۲۲ دیماه تعطیل است.

به دنبال اعلام تعطیلی مدارس بسیاری از شهرهای استان یزد در پی بارش برف و برودت هوا، مدارس اشکذر، زارچ و یزد هم برای فردا یکشنبه تعطیل اعلام شدند.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران با صدور. اطلاعیه‌ای اعلام کرد به علت بارش برف و برودت هوا، کلیه مدارس دوره‌های تحصیلی (در هر سه مقطع تحصیلی) شهرستان کلاردشت فردا یکشنبه ۲۲ دی ۹۸ تعطیل خواهد بود.

طبق اعلام هواشناسی مازندران وضعیت جوی مازندران در روز یکشنبه نیمه ابری با بارش پراکنده باران و برف در ارتفاعات همراه است.

مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه اول شهرستان فاروج در خراسان شمالی در نوبت صبح فردا تعطیل شد.

کلیه مدارس مناطق کوهرنگ، فارسان، بروجن، بلداجی، گندمان، بن، لاران، شهرکرد، کیار، سامان و اردل در چهارمحال و بختیاری در تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح تعطیل است.

وی بیان کرد: مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی مناطق میانکوه، خانمیرزا تعطیل و متوسطه اول و دوم با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی در اطلاعیه ای اعلام کرد: مدارس نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان در "نوبت صبح "روز یکشنبه " ۲۲ " دی ماه ۹۸ تعطیل است.

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع می رساند در پی ادامه بارندگی ها و برودت هوا ،فردا "یکشنبه 22 دی ماه"، علاوه بر موارد مذکور در اطلاعیه های شماره (1) ،(2) ، (3) و (4)روابط عمومی آموزش و پرورش استان، کلیه مدارس مقطع ابتدایی( دوره اول و دوم) و متوسطه اول در نواحی هفتگانه مشهد و منطقه تبادکان در "نوبت صبح" تعطیل است.

ضمنا ‌کلیه مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی(در تمام مقاطع) نیز در نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان تعطیل خواهد بود.

امتحان نهایی کشوری پایه دوازدهم، مطابق برنامه از پیش اعلام شده برگزار خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
21:42 - 1398/10/21
یکشنبه مدرسه ها تعطیل شدن
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/10/21
بمحض اینکه اعتراضات شروع میشه مدارس رو تعطیل میکنید .مسخره هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
نیکان فارمدمهر_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_تزریق چربی