شریفی: معروف نعمتی برای تیم ملی است
۹۵۰۰۷۲
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
۴۱۷۸
بازیکن تیم ملی والیبال ایران با بیان این‌که وجود سعید معروف در تیم ملی نعمت است، گفت: تیم ملی از تجربه این بازیکن در مسابقات انتخابی به خوبی استفاده و سهمیه المپیک کسب کرد.

خبرگزاری مهر: مرتضی شریفی پس از ورود تیم ملی والیبال ایران به تهران در گفت وگو با خبرنگاران درباره کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ازسوی تیم ایران، افزود: خدا را شکر می‌کنیم که سهمیه المپیک را گرفتیم. سهمیه المپیک برای والیبال ایران خیلی مهم بود و خوشبختانه به هدف مدنظر دست یافتیم.

وی با بیان این که اسم المپیک برای ورزشکاران همراه با انرژی مضاعف است، ادامه داد: آرزوی هر ورزشکاری حضور در المپیک است و امیدوارم من هم در ترکیب تیم اعزامی به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو باشم.

شریفی با یادآوری این که امسال در مقطعی کولاکوویچ او را برای مسابقات پیش روی تیم ملی انتخاب نکرد، گفت: سخت تمرین و خودم را ثابت کردم و برای مسابقات انتخابی المپیک در گروه مردان قاره آسیا دعوت و انتخاب شدم.

وی درباره دیدار با کره در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات انتخابی نیز گفت: کره تیم خیلی خوبی بود و واقعا فشار زیادی به تیم ایران آورد. در برخی از لحظات مسابقه، همه بازیکنان دچار استرس شدند اما خدا را شکر به بازی برگشتیم، چون همه همدل بودیم و صعود کردیم.

بازیکن تیم ملی والیبال درباره نقش سعید معروف کاپیتان تیم ملی در پیروزی برابر کره و در مجموع مسابقات انتخابی تاکید کرد: کاپیتان در پیروزی ایران برابر کره، نقش بسیار زیادی داشت. وجود معروف در تیم ملی نعمت است و هر چه از این بازیکن بگویم، باز هم کم است. تیم ملی از تجربه این بازیکن در مسابقات انتخابی به خوبی استفاده و معروف هم به همه بازیکنان و تیم کمک بسیار زیادی کرد.

شریفی درباره زمان سفر به ترکیه و همراهی تیم بورسا گفت: چند روزی استراحت می‌کنم و جمعه صبح راهی ترکیه خواهم شد. تیم بورسا رفته رفته بهتر می‌شود و با توجه به جذب دو بازیکن با تجربه، انشاالله در ادامه مسابقات عملکرد بهتری خواهد داشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج