تساوی یک نیمه‌ای امید‌های ایران مقابل چین
۹۵۰۳۹۱
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
۵۷۸۴
تیم فوتبال امید در آخرین دیدار مرحله گروهی مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا به مصاف چین رفت و در نیمه نخست به تساوی رسید.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال امید کشورمان در سومین دیدارش در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک 2020 توکیو از ساعت 13:45 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه تینسنولانون شهر سونگلا به مصاف چین رفت که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب چین: چن وی، هوانگ ژنگیو، وی ژن، ژو چنجی، هوانگ کونگ، هو جینگ‌هانگ، ژو جونچن، فنگ بوژوآن، تیان ژین، دیلمورات مالانیاز و چن پو.

ترکیب ایران: حبیب فرعباسی، عارف آقاسی، مجتبی نجاریان، متین‌کریم‌زاده، شاهین طاهرخانی، رضا دهقانی، مهدى مهدی‌خانی، امید نورافکن، جعفر سلمانی، على شجاعى و اللهیار صیادمنش.

دقیقه 3: موقعیت روی دروازه چین با دفع ناقص دروازه‌بان این تیم به جعفر سلمانی رسید که ضربه سر او شدت لازم را نداشت چن وی، توپ را در اختیار بگیرد.

دقیقه 12: ارسال روی دروازه چین از سمت چپ ضربه سر اللهیار صیادمنش را به دنبال داشت که دروازه‌بان چین توپ را برگشت داد.

دقیقه 16: اللهیار صیادمنش در محوطه جریمه صاحب توپ شد که این بار ضربه او را دروازه‌بان چین راهی کرنر کرد.

دقیقه 22: بازیکنان چین روی یک حمله سریع صاحب موقعیت شدند که شوت از پشت محوطه جریمه، به شکل خطرناکی از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 28: ارسال رضا دهقانی روی دروازه با ضربه سر علی شجاعی همراه شد که توپ از بالای دروازه به شکل خطرناکی به اوت رفت.

دقیقه 34: این بار نوبت شاهین طاهرخانی بود که ارسال امید نورافکن از روی ضربه ایستگاهی را از دست بدهد و ضربه سر این بازیکن هم راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 43: مهدی مهدیخانی در محوطه جریمه با سر توپ زدن مدافع حریف را از پیش‌رو برداشت، اما ضربه او نتوانست قفل دروازه چین را باز کند.

دقیقه 44: ارسال دهقانی روی دروازه در دهانه دروازه چین به مهدیخانی رسید که این بار هم نتوانست توپ را به تور دروازه بچسباند.

تیم فوتبال امید کشورمان در دو دیدار نخست خود در گروه C به ترتیب به مصاف تیم‌های ازبکستان و کره‌جنوبی رفته بود که تساوی در بازی نخست و شکست در بازی دوم حاصل این دو دیدار بوده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج