فال روزانه ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۰۹۱۶
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۸
۲۳۹۱
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه 98/10/27

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که باتولدتان شروع شده را با انرژی و انگیزه آغاز کنید و مطمئن باشید این روحیه در طول سال همراه شما خواهد بود. در سال تولدتان اهمیت بیشتری به دوستان و اطرافیان بدهید و در حل مشکلات از آنها کمک بگیرید. بهمن ماهی که درپیش دارید را با شجاعت و اعتماد‌به‌نفس آغاز کنید و در این ماه از هیچ‌چیزی هراس نداشته باشید. در این ماه پول خوبی به دست شما می‌رسد و نگرانی‌های مالی‌تان نیز خاتمه پیدا می‌کند. نقشه‌های زیادی در سر دارید اما اکنون زمان مناسبی برای اجرای این نقشه‌ها نیست و بهتر است تا تیرماه سال آینده صبر کنید، سپس دل‌تان را به دریا بزنید و مطمئن باشید این نقشه‌ها تمام‌و‌کمال اجرا خواهند شد. حجم کارهای شما در ماه آبان سال آینده به اوج می‌رسد و در این ماه لحظه‌ای دست از کار و تلاش نکشید. مطمئن باشید تلاش‌های شما بیهوده نخواهد بود و مزد زحمات شبانه‌روزی‌تان را دریافت خواهید کرد. سالی که با تولد شما شروع شده را به گونه‌ای به پایان برسانید که کوله‌باری از تجربه و افتخار به کارنامه زندگی‌تان اضافه شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شخصیت جذابی دارید و مانند آهنربا افراد را به خود جذب می‌کنید، این رویحه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که با آن روبرو شده‌اید را از سر راه برخواهید داشت. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده‌اید و بدهی یا قسطی پرداخت‌نشده‌ای دارید، در چنین شرایطی از یکی از دوستان نزدیک خود که بضاعت مالی خوبی دارد کمک بگیرید و مطمئن باشید که ایشان دست رد به سینه شما نخواهد زد. زبان‌ تند‌وتیزی دارید و اطرافیان از گوشه‌و‌کناره‌های شما در امان نیستند، قبل از اینکه بیشتر از این زمینه دلخوری دیگران را فراهم کنید، به جای زبانی تند و آزاردهنده، گفتاری نرم و محبت‌آمیز درپیش بگیرید و اجازه ندهید کسی از سخن‌های تند شما دلخور شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هدیه‌ای برای شما گرفته و قصد دارد با تقدیم این هدیه به شما، ثابت کند که جای خاصی در قلب وی دارید. با فرد یا افراد جدیدی آشنا شده‌اید که به لحاظ تجارت و کاروکاسبی ارتباطات خوبی در بازار دارند، این رابطه را حفظ کنید و مطمئن باشید دوستی با این افراد در درازمدت سود چشمگیری روانه جیب شما خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع نکرده‌اید و در بستر بیماری افتاده‌اید و درد و ناراحتی امان شما را بریده است. اما جای نگرانی وجود ندارد، چرا که با استراحت و رعایت دستورات پزشک، بر بیماری غلبه خواهید کرد و در طول چند روز آینده از بستر بیماری رها می‌شوید. رعایت حال اعضای منزل را نمی‌کنید و با گفتار و رفتار خود، زمینه ناراحتی و دلخوری اهل منزل را فراهم کرده‌اید. این رویکرد را تغییر دهید و طوری در منزل رفتار کنید که آب در دل کسی تکان نخورد. نگرانی‌های زیادی در زندگی دارید و این دلمشغولی‌ها خواب راحت را از شما ربوده است، فراموش نکنید که نگرانی دردی از دردهای شما دوا نمی‌کند و با تلاش و امید به زندگی، اجازه ندهید نگرانی‌های بی‌مورد در دل و ذهن شما ریشه بدواند. انسان نکته‌سنج و دقیقی نیستید و کارها را سرسری انجام می‌دهیم، این روحیه امروز کار دست شما می‌دهد و کاری که سرسری انجام داده‌اید آبروی شما را پیش همکاران در محل کار یا اعضای منزل می‌برد، از این اشتباه درس بگیرید و در آینده دقت بیشتری برای انجام کارها به‌خرج دهید. به لحاظ کاری اوضاع خوبی ندارید و به‌رغم اینکه انسان تلاش‌گری هستید، دستاورد چشمگیری نداشته‌اید، امروز زمان خوبی است که رویکرد خود را در انجام کارها تغییر دهید و با ایجاد تغییرات در محل کار، شرایط را برای افزایش درآمد مهیا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع کرده‌اید و کارهای زیادی برای انجام‌دادن ندارید، چنین روزی را به فال‌نیک بگیرید و تا می‌توانید استراحت کنید. به لحاظ مالی اوضاع خوبی ندارید و به هرچیزی که دست می‌زنید خاکستر می‌شود، برای حل این مشکل، امروز با بزرگ‌ترهای فامیل یا افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند صحبت کنید و با انجام راهنمایی‌هایی که در اختیار شما قرار می‌دهند، وضعیت مالی خود را در آینده بهبود بخشید. مدتی است که وقتی را در کنار اعضای خانواده سپری نکرده‌اید، امروز زمان خوبی است که با اهل منزل بنشنید و به آنها ثابت کنید که از بودن در کنارشان لذت می‌برید. امروز به مهمانی مهمی دعوت هستید و نگرانی‌های زیادی برای حضور در این مهمانی دارید، اما غم به دل خود راه ندهید، چرا که در این مهمانی به شما حسابی خوش خواهد گذشت و با افراد مهم و سرشناسی آشنا خواهید شد. روز خوبی برای عاشقی است و فرصت را غنیمت بدانید و با همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مواظب سلامتی خود نیستید و ادامه این رویه شما را به دردسر می‌اندازد و سر از بستر بیماری درمی‌آورید، در نتیجه از امروز قول بدهید که بیشتر هوای خودتان را داشته باشید و از سلامت وجود نازنین‌تان غافل نشوید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی را با شما در میان می‌گذارد، این پیشنهاد را انجام دهید و مطمئن باشید اوضاع مالی‌ شما بهبود چشمگیری پیدا خواهد کرد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از همسایه‌ها یا همکاران وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره روز شما را خراب کند و قبل از اینکه مشاجره بالا بگیرید، قائله را ختم‌به‌خیر کنید. رابطه شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به سردی گراییده و برای اینکه فاصله‌ای میان شما نیافتد، از امروز تصمیم بگیرید که اهمیت بیشتری به عشق‌زندگی‌تان بدهید و با نوشداروی محبت، دل ایشان را بدست آورید. استعداد‌ و مهارت‌های زیادی دارید اما این توانایی‌ها تاکنون به نظر دیگران جلوه‌ای نداشته و اطرافیان قدر مهارت‌های شما را نمی‌دانند، امروز فردی سر راه شما قرار می‌گیرد که قدر استعداد شما را می‌داند، با این فرد ارتباط بیشتری برقرار کنید و مطمئن باشید که ایشان زمینه اثبات توانایی‌ها شما را فراهم می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان خیرخواهی هستید و به‌غیر خوبی برای دیگران چیزی نمی‌خواهید، این روحیه شما را به فردی انسان‌دوست و مردم‌دار تبدیل کرده است، از چنین روحیه‌ای برای پیدا کردن دوستان جدید کمک بگیرید و دامنه دوستان نزدیک خود را گسترش دهید. مواظب دخل‌و‌خرج‌تان نیستید و بی‌مهابا خرج می‌کنید، اگر می‌خواهید در آینده دست‌تان پیش کسی دراز نشود، از امروز جانب احتیاط نگه دارید و با صرفه‌جویی و پس‌انداز، ثبات مالی خود را در آینده تضمین نمایید. کارهای عقب‌افتاده زیادی در منزل یا محل‌کار دارید و به تنهایی از عهده انجام حجم زیاد کارها بر نمی‌آید، در چنین شرایطی از اعضای خانواده یا عشق‌زندگی‌تان کمک بگیرید و با همکاری و کمک ایشان، کارها را به پایان برسانید. امروز از صبح با نگرانی و اضطراب از خواب بلند شده‌اید و دل‌نگران آینده‌تان هستید، بار سنگین این نگرانی‌ها را تنهایی به دوش نکشید و با صحبت با همسر یا عشق‌زندگی‌تان بار این نگرانی‌ها را زمین بگذارید و آرامش پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهل انجام کارهای هیجان‌انگیز و مخاطره‌آمیز نیستید و به همین دلیل احساس کسالت می‌کنید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و با انجام کاری هیجان‌انگیز و جذاب، روزتان را بسازید و تا می‌توانید خوشحالی کنید. اهمیتی به زمان نمی‌دهید و روزهای زندگی شما مانند برق و باد از پیش‌روی‌تان گذر می‌کند، فراموش نکنید که هر کسی تنها یک بار به دنیا می‌آید و به جای اینکه عمرتان را به تفریح و سرگرمی تلف کنید، وقت گران‌بهای خود را به کارهای مهم‌تری اختصاص دهید و نبض زمان را در دست بگیرید. امروز یکی از اعضای خانواده شدیدا به کمک شما نیاز دارد و در اولین فرصت به درخواست کمک ایشان پاسخ دهید و هرکاری که از دست‌تان برمی‌آید را از وی دریغ نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قدر لحظه‌لحظه‌های بودن در کنار شما را می‌داند و امروز ثابت خواهد کرد که قدردان زحمت‌های‌ شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen

به همراه دوستان یا آشنایان عازم سفری تفریحی هستید، در این سفر حسابی به شما خوش خواهد گذشت و خاطره‌های فراموش‌نشدنی از این سفر به یادگار خواهد ماند. رازسربه‌مهری در سینه دارید، اما می‌خواهید مهر سکوت را بشکنید و این راز را با یکی از آشنایان یا اعضای منزل درمیان بگذارید، برملا کردن این راز با فردی که سنگ‌صبور شما است، هیچ اشکالی ندارد، به شرط اینکه اطمینان‌خاطر حاصل کنید که این راز هرگز به بیرون درز پیدا نخواهد کرد. روحیه‌ای خلاق دارید اما خبری از خلاقیت در شغلی فعلی‌ شما نیست و این قضیه باعث شده تا علاقه‌ای به کارتان نداشته باشید. در اولین فرصت به فکر شغل جدیدی باشید که در این شغل شرایطی برای بروز خلاقیت‌های شما را فراهم کند. عادت به استعمال دخانیات یا خوراکی‌های مضر دارید و با این کار نه‌تنها سلامت خود را به‌خطر انداخته‌اید، بلکه پول زیادی نیز به هدر می‌دهید، از همین امروز تصمیم بگیرید که این عادت‌های ناپسند را کنار بگذارید و وجود نازنین‌تان را از هرگونه آلودگی پاک کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده و کاری خواهد کرد که بیشتر از همیشه عاشق وی شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

خانواده متشنجی دارید و مشاجره‌های اعضای خانواده، امروز شما را حسابی نگران و مضطرب کرده است، اجازه ندهید روزتان با این اضطراب به پایان برسد و در اولین فرصت با اعضای خانواده صحبت کنید و شرایط را به گونه‌ای پیش ببرید که بین اهل منزل صلح و صفا برقرار شود. پولی از کسی قرض گرفته‌اید و امروز این فرد انتظار بازپرداخت این پول را دارد، در نتیجه اگر از زیر سنگ‌ هم شده، این پول را فراهم کنید و دِین خود به مردم را بپردازید. دلباخته کسی هستید و مانند شمع برای عشق دلدارتان می‌سوزید. شاید بهتر باشد بیش‌از‌حد برای این عشق مایه نگذارید چرا که احتمال دارد محبوب‌تان در آینده دل شما را بشکند و تنها و بی‌کس بمانید. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی ر ا شروع کرده‌اید و اعضای منزل یا همکاران برای کمک به شما در انجام کارها داوطلب خواهند شد و سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید، کارهای روزانه را به پایان خواهید رساند.

فـال روزانـه - Daily Omen

رویای بزرگی در سر دارید و این آرزو خواب و خوراک را از شما ربوده است، امروز شرایطی برای تحقق این رویا فراهم خواهد شد، این شرایط را به فال نیک بگیرید و به رویای دیرینه خود جامه عمل بپوشانید. انسان احساساتی هستید و با کوچکترین برخوردی از کوره در می‌روید. این رویکرد باعث شده تا اطرافیان شما را به‌عنوان فردی عصبانی و زودرنج بشناسند، اجازه ندهید آشنایان به شما چنین دیدگاه پیدا کنند و با کنترل بیشتر بر اعصاب و رفتار خود، ثابت نمایید که به این راحتی‌ها آزرده نمی‌شوید و دلی دریایی دارید. به لحاظ مالی روزی را شروع کرده‌اید که در این روز احتمال رسیدن پولی به دست شما بسیار است، اما این پول به شما وفا نمی‌کند و خرج هزینه‌های زندگی خواهد شد. فردی قصد دارد میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازید و آتش عشق شما را خاکستر کند، این فرد را هرچه سریع‌تر شناسایی کنید و به ایشان بفهمانید که آتش عشق شما به این راحتی‌ها خاکستر نخواهد شد. لحظه‌ای از کمک به دیگران در محل کار یا منزل دست نمی‌کشید و کمکی که مدتی پیش به فردی کرده‌اید، امروز در نظر اطرافیان جلوه می‌کند و برای این کمک از شما تقدیر و تشکر به‌عمل خواهد آمد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فشار کاری بسیار زیادی را تحمل می‌کنید و این فشارها شما را به فردی کم‌حوصله و زودرنج تبدیل کرده است، فراموش نکنید که سلامتی شما از همیشه چیز مهم‌تر است و در اولین فرصت فشارهای کاری را کاهش دهید و بیشتر به فکر سلامت اعصاب و روان خود باشید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش ندارید و تا می‌توانید برای امور مالی و عقد‌قراردادهای کاری دقت کنید، در غیر این‌صورت، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. برنامه‌ای برای اجرای کار جدیدی در سر دارید و امروز اجرای این کار را آغاز کنید و مطمئن باشید زودتر از چیزی که فکرش را بکنید این کار به ثمر خواهد نشست. امروز مهمان ناخوانده‌ای به منزل شما می‌آید، از این مهمان پذیرایی درخور و شایسته‌ای به‌عمل‌ بیاورید و در کنار مهمان‌تان حسابی خوش بگذرانید. امروز حال و حوصله چندانی ندارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که همسر یا عشق‌زندگی‌تان متوجه بی‌حوصلگی شما خواهد شد و برنامه‌هایی برای تفریح و خوشحالی شما تدارک می‌بیند.

فـال روزانـه - Daily Omen

به‌هیچ‌وجه حواس‌تان به خرج‌های زندگی نیست و سبک‌زندگی مصرف‌گرایانه و پرخرجی دارید، قبل از اینکه ولخرجی‌ها شما را به مخمصه مالی بیاندازد، جلوی خرج‌های گزاف زندگی را بگیرید و جانب احتیاط را در هزینه‌های زندگی نگه‌ دارید. انسان عجولی هستید و بی‌فکر و اندیشه درخصوص رفتارهای دیگران قضاوت می‌کنید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به فرد منفوری تبدیل کند، از امروز به خودتان قول بدهید تا جایی که امکان دارد، رفتار دیگران را با قضاوت‌های عجولانه خود زیر سوال نبرید. مهر فردی در دل شما افتاده و شب و روز در فراق یار، مانند شمع می‌سوزید. اما فردی که عاشق‌اش شده‌اید علاقه‌ا‌ی به شما ندارد و این وضعیت شما را در عشقی بی‌حاصل فرو برده است، امروز تکلیف‌تان را با این عشق روشن کنید و اجازه ندهید بیش از این آتش عشق دامان شما را بسوزاند. روز خوبی را برای کار و کاسبی آغاز کرده‌اید و کارها راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید یکی پس‌ازدیگری انجام می‌شود. امروز متوجه می‌شوید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان در مورد موضوع کوچکی به شما دروغ گفته و واقعیت را از شما پنهان کرده است. این اشتباه را به روی عشق‌زندگی‌تان بیاورید و علت چنین رفتاری را از ایشان جویا شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امیدتان به آینده را از دست داده‌اید و مانند سابق برای رسیدن به موفقیت تلاش نمی‌‌کنید، به خاطر داشته باشید که راز موفقیت در استمرار و پشتکار نهفته است و اگر امروز دست از امید بکشید، هرگز به آرزوهای‌تان نخواهید رسید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان پیشنهاد خوبی برای کمک در کارها به شما می‌دهد، این پیشنهاد را قبول کنید و مطمئن باشید با این پیشنهاد نه تنها کارهای شما سریع‌تر انجام خواهد شد، بلکه در درازمدت سود چشمگیری نیز به جیب خواهید زد. وعده‌ و وعید‌های زیادی به اطرافیان می‌دهید که قادر به انجام این قول‌ها نیستید، این روحیه شما را به فردی بدقول در نزد اطرافیان تبدیل کرده است، در نتیجه از امروز طوری زندگی کنید که اگر سرتان رفت، قول‌تان نرود. مدتی است که اهمیت خاصی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نمی‌دهید و این رفتار زمینه دلخوری ایشان را فراهم کرده‌،‌ اجازه ندهید این دلخوری ریشه‌دار شود و در اولین فرصت توجه بیشتری به عشق‌زندگی‌تان داشته باشید. انسان خلاقی هستید و همیشه با خلاقیت و نوآوری کارها را به پیش می‌برید، امروز مواظب این روحیه باشید چرا که ممکن است خلاقیت شما کار دست‌تان بدهد و آبروی حرفه‌ای شما زیر سوال برود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1398/10/27
چرت و پرت
خرافات
ابتذال
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان