فروزان: از تمام گلرهای تیم ملی بهترم!
۹۵۱۴۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۱
۹۵۴۷ 
دروازه‌بان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: فکر می‌کنم خوب بازی کردن ملاک دعوت شدن به تیم ملی نباشد.
خبرگزاری فارس: محسن فروزان در خصوص لیست اعلام شده تیم ملی فوتبال گفت: من واقعا از مربیان تیم ملی گله دارم. چرا که در این مدت تاخیر برای تیمم زحمات زیادی کشیده‌ام و در خیلی از بازی‌ها به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب می‌شدم و حتی چند بار دروازه‌بان منتخب هفته شدم اما تمام زحمات من با عدم دعوت به تیم ملی به هدر رفت. من در کل فصل صبح و عصر تمرین می‌کردم به این امید که به تیم ملی راه یابم اما نمی‌دانم چرا مربیان تیم ملی این فرصت را از من گرفتند و بازی‌های من نادیده گرفته شد.

وی ادامه داد: به جرات می‌توانم بگویم نه تنها از خیلی از دروازه‌بانان لیگ برتر بلکه از تمام گلرهای دعوت شده به تیم ملی آماده‌ترم و حقم بود که جزو 5 گلر دعوت شده به تیم ملی باشم.

دروازه‌بان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنی به چه دلیل به تیم ملی دعوت نشدی، اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم چرا به تیم ملی دعوت نشدم و این سؤال را باید از سرمربیان تیم ملی بپرسید. من حقم بود که جزو 5 دروازه‌بان انتخاب شده باشم. کی‌روش در ایران نبود و من گله‌ای از او ندارم اما مربیانی که در ایران بودند و بازی‌ها را می‌دیدند چرا من را نادیده گرفتند؟ فکر می‌کنم خوب بازی کردن ملاک دعوت شدن به تیم ملی نیست. من چشمم را به خیلی از مسائل بسته‌ام اما فکر می‌کنم فقط چند نفر برای تیم ملی در نظر گرفته شده‌اند و انگار می‌خواهند همانها به تیم ملی دعوت شوند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج