آخرین وضعیت ترافیکی معابر پایتخت
۹۵۱۶۲۷
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
۱۴۲۸۷ 
رئیس پلیس راهور پایتخت از ترافیک نیمه سنگین در معابر بزرگراهی و شمالی پایتخت خبر داد و گفت: با توجه به وضعیت مناطق شمالی، رانندگان از زنجیر چرخ استفاده کنند.

خبرگزاری فارس: سردار «محمدرضا مهماندار» رئیس پلیس راهور تهران در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر پایتخت با توجه به بارش شدید برف اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به بارش برف و لغزندگی در سطح معابر حرکت خودرو‌ها به کندی انجام می‌شود.

رئیس پلیس راهور پایتخت با بیان این مطلب که خوشبختانه معبر مسدودی نداریم، تصریح کرد:از شب گذشته ماموران پلیس راهور در آماده‌باش بوده و خرابی و تصادفات را به سرعت مرتفع کردند؛ همچنین ماموران شهرداری نیز از صبح معابر را نمک پاشی و برف‌روبی کردند.

سردار مهماندار گفت: با توجه به شدت برف در معابر شمالی پایتخت لازم از شهروندان برای تردد از زنجیر چرخ استفاده کنند.

وی ادامه داد: شهروندان دقت داشته باشند که اگر تصادف خسارتی رخ داد بلافاصله از وضعیت خودرو‌ها عکس و فیلم تهیه کرده و خودرو‌ها را به منتهی الیه سمت راست هدایت کنند تا هنگام رسیدن ماموران به سر صحنه، راه مسدود نشود.

رئیس پلیس راهور پایتخت در خصوص وضعیت تردد در معابر بزرگراهی اعلام کرد: در معابر بزرگراهی و ورودی تهران ترافیک نیمه سنگین است همچنین در معابر شمالی پایتخت نیز به علت شدت بارش و کندی حرکت خودرو‌ها ترافیک نیمه سنگین بوده و مشکل خاص دیگری نداریم.

سردار مهماندار به رانندگان توصیه کرد که با سرعت مطمئنه و فاصله طولی مجاز اقدام به رانندگی کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج