پاکسازی معابر تهران از برف
۹۵۱۶۳۵
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
۵۴۸۵
مدیرکل خدمات شهری معاونت شهرداری تهران از پاکسازی معابر سطح شهر تهران در پی بارش شب گذشته با به کارگیری ۱۴ هزار نیروی انسانی خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل خدمات شهری معاونت شهرداری تهران از پاکسازی معابر سطح شهر تهران در پی بارش شب گذشته با به کارگیری ۱۴ هزار نیروی انسانی خبر داد.

اصغر عطایی در تشریح اقدامات انجام شده توسط معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در پی بارش برف شب گذشته گفت: از نیمه شب گذشته بارش برف در کل سطح شهر تهران آغاز شده و در حال حاضر شهر تهران سفیدپوش شده است. این بارش تنها در شمال شهر نبوده و جنوب شهر نیز شاهد بارش برف خوبی بوده‌ایم.

وی ادامه داد: به دلیل آمادگی کامل در تمامی نواحی و مناطق و همچنین بسیج امکانات و نیرو‌ها توانستیم به موقع وارد عمل شویم و حتی برخی تجهیزات در محل‌هایی که پیش‌بینی می‌شد برفگیر باشد، مستقر شدند تا در کمترین زمان ممکن خدمت‌رسانی به شهروندان را داشته باشند.

مدیرکل خدمات شهری معاونت شهرداری تهران تاکید کرد: ۴۰۰۰ مخزن زرد رنگ در سطح شهر تهران تعبیه شده که در همگی شن و نمک قرار داده شده تا شهروندان و نیرو‌های خدمات شهری بتوانند برای بارش برف از آن‌ها بهره بگیرند. همچنین ۱۳۵۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات محلول پاش و نمک پاش برای پاکسازی معابر به کار گرفته شده است.

وی ادامه داد: ۱۴ هزار نیروی انسانی پس از بارش برف شب گذشته معابر بزرگراهی و اصلی سطح شهر تهران را پاکسازی کردند و تعداد قابل توجهی از نیرو‌های فضای سبز نیز مشغول برف‌تکانی درختان هستند.

عطایی تاکید کرد: این خدمات ادامه خواهد داشت تا لایه‌های دوم و معابر درجه ۲ و حتی فرعی سطح شهر تهران پاکسازی شوند. شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده موارد خاص مراتب را با سامانه ۱۳۷ در میان بگذارند تا در اسرع وقت خدمت‌رسانی انجام شود. تمهیدات لازم در صورت ادامه بارش‌ها تدبیر شده و در حال حاضر نیز هیچ انسدادی در سطح شهر تهران نداریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج