فال روزانه ۰۱/ ۱۱/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۲۳۹۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۰
۲۶۴۷
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه 98/11/01

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. خوشی‌های زیادی در سال تولدتان انتظار شما را می‌کشد و در این سال با مشکلاتی هم روبرو خواهید، اما این مشکلات به حدی نیست که جلوی آرزوهای شما را بگیرد و سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید، بهترین زمان برای دستیابی به آرزوهای دیرینه شما است. در ماه بهمن که با تولد شما شروع شده است با موقعیتی چالش‌برانگیز برخورد خواهید داشت. با هوش و ذکاوت سرشاری که دارید این موقعیت را به نفع خودتان تغییر دهید و مشکل را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کنید. در ماه اسفند و فروردین که در پیش‌رو دارید با فرصت‌هایی وسوسه‌برانگیزی روبرو می‌شوید. این فرصت‌ها به‌رغم اینکه جالب و چشمگیر به نظر می‌رسد، اما شما را از اهداف‌تان دور می‌کند و به جای دنبال کردن این فرصت‌ها، راه خودتان را ادامه دهید و مطمئن باشید فاصله‌ای چندانی به رسیدن به اهداف‌تان باقی نمانده است. تابستان سال آینده زمانی است که بخت و اقبال به شما رو می‌کند و تلاش‌های‌تان به بار می‌نشیند و به لحاظ مالی نیز موقعیت‌تان بهبود پیدا خواهد کرد. در تابستان با افراد جدیدی آشنا می‌شوید و این آشنایی موفقیت‌های بعدی شما را تضمین می‌کند. آبان ماه سال آینده زمانی است که اطرافیان به دستاوردهای شما در زندگی پی‌می‌برند و احترام خاصی در میان دوست و آشنا پیدا می‌کنید. در سالی که با تولدتان شروع می‌شود بیشتر از همیشه به دنبال رسیدن به اهداف‌تان باشید و این سال را به گونه‌ای به پایان برسانید که در انتهای آن، به هدف‌های بزرگی در زندگی دست پیدا کرده باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

همسر یا عشق‌زندگی‌تان گرفتار بستر بیماری است و حال و روز خوشی ندارد، امروز تا می‌توانید از عشق‌زندگی‌تان پرستاری کنید و شرایط بهبود ایشان را فراهم نمایید. اهل منزل دائم از رفتار شما گله می‌کنند و از آنجایی که انسان مهربان و مردم‌دوستی هستید، توقع‌های زیادی از شما دارند. اجازه ندهید این روحیه شما را از رسیدگی به خودتان غافل کند و به اعضای خانواده بفهمانید که جایی برای توقع‌های بی‌جا وجود ندارد. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع کرده‌اید و با کمترین زحمتی، کارهای روزانه خود را انجام خواهید داد. مشکل پیش‌بینی‌نشده‌ای امروز در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد و مجبور هستید برای حل این مشکل از اندوخته و پس‌اندازی که با هزارویک زحمت کنار گذاشته‌اید، کمک بگیرید. اما نگران نباشید چرا که در آینده پول خوبی به دست شما می‌رسد جای خالی این خرج پُر خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان مسئولیت‌پذیری هستید و امروز تصمیم مهمی باید بگیرید که این تصمیم نه تنها در زندگی شما تأثیر دارد، بلکه زندگی اطرافیان را نیز تحت‌تاثیر قرار می‌دهد، در نتیجه برای اتخاذ این تصمیم بیش‌از‌حد عجله نکنید و پس از مشورت با دوستان و آشنایان، بهترین تصمیم را که صلاح شما و اطرافیان در آن باشد را اتخاذ نمایید. روز عاشقانه‌ای را شروع کردید و دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید، این احساس را به فال نیک بگیرید و شب‌و‌روز عاشقانه‌ای را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه کنید. امروز یکی از همسایه‌ها یا همکاران در محل‌‌کار، ایده خلاقانه‌ای را با شما در میان می‌گذارد، به این ایده جامه عمل بپوشانید و مطمئن باشید انجام آن به سود شما و اطرافیان‌تان خواهد بود. امروز فرصتی برای حضور در کار خیری فراهم می‌شود، این فرصت را با کمال‌میل قبول کنید و با انجام کارهای انسان‌دوستانه به لحاظ فکری به آرامش برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

گرفتاری‌های مالی زیادی دارید و قسط‌و‌قرض‌ها امان شما را بریده است، اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که امروز پول خوبی به دست شما می‌رسد و با این پول قرض‌ها و هزینه‌های زندگی را پوشش می‌دهید. با همسر و عشق‌زندگی‌تان تفاهم ندارید و دائم بر سر چیزهای کوچک دعوا می‌کنید، قبل از اینکه این رویکرد میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، امروز با ایشان صحبت کنید و تصمیم بگیرید که به تفاهم بیشتری در زندگی برسید. انسان خیال‌پردازی هستید و به جای مواجه‌شدن با واقعیت‌های زندگی، دائم در رؤیا و خیال به‌سر می‌برید. این رویکرد موقعیت کاری و اجتماعی شما را به خطر انداخته است، در نتیجه از امروز عالم رؤیا و خیال را کنار بگذارید و به استقبال واقعیت‌های زندگی بروید. امروز با یکی از دوستان قدیمی خود قرار ملاقات دارید، این ملاقات را به فال‌نیک بگیرید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. به لحاظ سلامتی در وضعیت بسیار خوبی هستید و روز را با نشاط و انرژی شروع کرده‌اید، این روحیه را تا پایان روز حفظ کنید و کارها را زودتر از همیشه به اتمام برسانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان سخت‌کوشی هستید و بیشتر وقت خود را به کار و تلاش سپری می‌کنید، این روحیه سلامت روحی و جسمی شما را به خطر خواهد انداخت، در نتیجه در اولین فرصت کمی از کار کنار بگیرید و با انجام تفریحات مورد علاقه‌تان، تجدید انرژی کنید. به لحاظ مالی وضعیت مناسبی دارید و به‌خوبی می‌دانید که ثبات مالی خود را مدیون پس‌انداز و صرفه‌جویی‌های گذشته هستید. این رویکرد را ادامه دهید و با کنار گذاشتن قسمتی از درآمد خود، آینده‌تان را تضمین نمایید. راز سربه‌مهری را در سینه دارید و می‌خواهید این راز را امروز با همسر یا عشق‌زندگی‌تان در میان بگذارید، اما پیشنهاد می‌کنیم اجازه دهید این راز تا ابد سربه‌مهر بماند، چرا که برملا کردن این راز، نگرش عشق‌زندگی‌تان را به شما تغییر خواهد داد. قرارداد کاری یا معامله‌ای مهم در پیش‌رو دارید، این معامله را انجام دهید و مطمئن باشید سود خوبی روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قرار است برای خرید سری به بازار بزنید و ممکن است ولخرجی‌های زیادی انجام دهید، در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم به غیر از خرید کالاهای ضروری، خرج دیگری نکنید و به خاطر داشته باشید که راز ثبات مالی در پس‌انداز و صرفه‌جویی نهفته است. گرفتاری برای یکی از اعضای خانواده پیش‌آمده و از آنجایی که این فرد عادت دارد از کاه، کوه بسازد، این گرفتاری را بزرگ‌نمایی می‌کند و قادر به حل آن نیست. امروز با این فرد صحبت کنید و به ایشان خاطر‌نشان نمایید که توانایی‌های وی بیشتر از مشکلات‌اش است و با اعتماد‌به‌نفس و پشتکار به راحتی این مشکل را از سر راه برخواهد داشت. موقعیتی برای شراکت یا همکاری با یکی از دوستان یا آشنایان برای شما فراهم شده است. امروز زمان خوبی است که این شراکت را آغاز کنید و خاطر‌جمع باشید که در این شراکت ضرری متحمل نخواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

میان شما و یکی از دوستان یا آشنایان شکرآب شده و امروز می‌خواهید ظلمی که این فرد در حق شما روا داشته را جبران کنید، اما فراموش نکنید که بخشش از بزرگان است و بهتر است به جای کینه‌ و نفرت، این فرد را ببخشید و بزرگواری خود را به ایشان ثابت نمایید. علاقه‌ای به هم‌صحبتی با دیگران ندارید و همیشه در پاسخ پرسش‌های دوستان و‌ آشنایان، جواب سربالا می‌دهید. قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی منزوی تبدیل کند، مردم‌داری پیشه کنید و اهمیت بیشتری به صحبت‌ها و نظرات اطرافیان بدهید. مدتی است که چیز باارزشی را گم کرده‌اید، امروز به صورت کاملاً اتفاقی این چیز باارزش را پیدا می‌کنید و نگرانی‌های‌تان خاتمه می‌یابد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان چیزی در حق شما کم نگذاشته و امروز زمان خوبی است که محبت‌های ایشان را جبران کنید و ثابت نمایید که قدردان زحمت‌های عشق‌زندگی‌تان هستید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را به لحاظ مالی شروع کرده‌اید و در معامله‌های تجاری سود خوبی عاید شما خواهد شد. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز فرصتی برای عاشقی دارید و عشقی سوزان انتظار شما را می‌کشد. انسان مستبد و خودرایی هستید و احساس می‌کنید که همیشه حق با شما است، قبل از اینکه این رویکرد امروز زمینه ایجاد مشاجره‌ای را میان شما و همکاران یا اعضای منزل فراهم کند، تصمیم بگیرید که این اخلاق را کنار بگذارید. به خودتان وعده داده‌‌اید که امروز اوقات فراغت خوبی و مفرحی را تجربه کنید، اما روز شلوغی را برای استراحت انتخاب کرده‌اید و حجم زیاد کارهای امروز به شما مجال تفریح و استراحت را نمی‌دهد. انسان رازداری نیستید و حرف در دهان شما بند نمی‌شود، این روحیه شما را به فردی نامطمئن تبدیل کرده است و از همین امروز تصمیم بگیرید که سفره دلتان را پیش هر کسی باز نکنید و محرم رازی قابل‌اطمینان برای اطرافیان باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قرار است برای گردش و تفریح بیرون بروید یا فرصتی را به ورزش اختصاص دهید، این شرایط مهیا خواهد شد و سعی کنید تا حد امکان تفریح کنید و خوش‌بگذرانید. مدتی پیش کالا یا زمینی خریده‌اید، امروز متوجه می‌شوید که ارزش این کالا چند برابر شده و سود خوبی روانه جیب شما خواهد شد. عشق کسی را در سینه نهان دارید، اما حاضر نیستید عشق خود را به زبان بیاورید، امروز زمان خوبی است که راز دل را با معشوق خود درمیان بگذارید و ابراز عشق کنید. به لحاظ فکری، ذهنی آشفته دارید و اضطراب و نگرانی لحظه‌ای دست از سر شما بر نمی‌دارد، برای التیام این وضعیت، امروز با انجام کارهای مذهبی یا مراقبه و مدیتیشن، ذهن خود را آرام کنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما با یکی از همسایه‌ها یا همکاران وجود دارد، در نتیجه امروز تا می‌توانید مواظب رفتار و گفتار خود باشید و کسی را نرنجانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حال و روز خوشی ندارید، اما به فکر درمان هم نیستید و این روحیه حال شما را روز‌به‌روز وخیم‌تر کرده است، امروز زمان خوبی است که فکری به حال درمان خود بردارید و به سمت بهبود جسمی و روحی قدم بردارید. روز پرحادثه‌ای را شروع کرده‌اید و اگر مواظب مال‌و‌اموال‌تان نباشید، احتمال سرقت یا گم‌شدن یکی از کالاهای باارزش شما وجود دارد. انسان بااستعداد و توانمندی‌ هستید اما از توانایی‌های خود بهره لازم را نمی‌برید و این رویکرد شما را از همکاران‌تان عقب انداخته است. اجازه ندهید استعداد‌ سرشار شما به هدر برود و از امروز اهمیت بیشتری به توانایی‌های خود بدهید. امروز با فردی دنیا دیده ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرد و اندرزهای این فرد را آویزه گوش نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دل خوشی از شما ندارد و از هر فرصتی برای گله‌گذاری استفاده می‌کند، قبل از اینکه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، با ایشان صحبت کنید و دلیل ناراحتی‌های وی را جویا شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اهمیتی به دخل‌و‌خرج‌تان نمی‌دهید و ادامه این رویکرد ثبات مالی شما را از بین خواهد برد، در نتیجه از امروز حساب‌و‌کتاب‌های‌تان را زیر نظر بگیرید و با وسواس بیشتری خرج کنید. فرصتی وسوسه‌برانگیز برای افزایش درآمد درپیش‌روی شما قرار دارد، اما این درآمد از راه درست کسب نمی‌شود و برای افزایش چنین درآمدی باید اصول اخلاقی‌تان را زیر پا بگذارید، کاملاً مشخص است که چنین درآمدی ارزش ندارد و بهتر است عطای درآمدی‌های مشکوک و نادرست را به لقایش ببخشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خوبی برای شما در نظر دارد و کاری خواهد کرد که از همیشه بیشتر عاشق‌اش شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از دوستان قدیمی پیشنهادی برای افزایش درآمد به شما می‌کند، این پیشنهاد را عملی کنید و مطمئن باشید به لحاظ مالی اوضاع‌تان بهبود پیدا خواهد کرد. علاقه زیادی به شایعه‌سازی دارید و پشت‌سر دیگران حرف در می‌آ‌ورید، این روحیه نه تنها اعتبار و احترام شما را زیر سؤال می‌برد، بلکه اطرفیان نیز رفته‌رفته از شما کناره خواهند گرفت. در نتیجه از امروز شایعه‌پراکنی را کنار بگذارید و اهمیتی به شایعات ندهید. امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای صورت خواهد گرفت و اگر مواظب رفتار خود نباشید، این مشاجره بالا می‌گیرد و دردسرهای زیادی را به دنبال خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

گرفتار مشکلی هستید و هر کاری که می‌کنید راهی برای حل این مشکل پیدا نمی‌شود، این مشکل را با دوستان نزدیک خود درمیان بگذارید و از آنها درخواست کمک کنید. انسان عجولی هستید و بیش‌از‌حد در انجام کارها عجله می‌کنید، این روحیه نه تنها دقت شما را در انجام کارها کم کرده است، بلکه اطرافیان نیز از عجله‌های بی‌مورد شما به تنگ‌آمده‌اند، فراموش نکنید که عجله کار شیطان است و از امروز صبر و بردباری پیشه کنید. دستی در هنر دارید، اما کسی قدر هنر و استعداد شما را نمی‌داند، امروز با فردی هنردوست آشنا می‌شوید و این فرد زمینه ورود شما به دنیای هنر را فراهم می‌کند. یکی از همکاران یا همسایه‌ها امروز سر صحبت را با شما باز می‌کند و برای انجام کاری از شما مشورت می‌گیرد، کوله‌بار تجربه‌های خود را در اختیار این فرد قرار دهید و مطمئن باشید کمکی که امروز به وی می‌کنید، در آینده بدون پاسخ نخواهد ماند. امروز متوجه تغییر رفتار همسر یا عشق‌زندگی‌تان خواهید شد، این تغییرات را به فال نیک بگیرید چرا که رویکردی مثبت را در زندگی شما به دنبال خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو