بسکتبالیست آمریکایی: ادعای ناامنی ایران دروغ است
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۲۵۹۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
۵۷۹۶
بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: من همیشه در گرگان و ایران احساس امنیت کرده‌ام و به همه کسانی که از من پرسیده‌اند، گفته‌ام ایران و گرگان یکی از کشورها و شهرهای بسیار خوب هستند که در کنار احساس امنیت، شرایط برای بازی بسکتبال و ورزش حرفه‌ای بسیار فراهم است.

خبرگزاری فارس: «پری پتی» بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص لیگ برتر امسال بسکتبال باشگاه‌های کشور اظهار کرد: لیگ امسال از سال گذشته باکیفیت‌تر است و فقط دو تیم قدرتمند وجود ندارد و تمامی تیم‌ها دارای قدرت هستند.

وی در خصوص عملکردش در لیگ برتر امسال گفت: از عملکرد خودم خیلی راضی نیستم اما از عملکردم عصبانی هم نیستم، چون تمام تلاشم را برای گرفتن نتیجه انجام داده‌ام.

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصریح کرد: خوشبختانه تیم در صدر جدول قرار دارد و برای موفقیت تیم مانند سایر بازیکنان تمام تلاشم را خواهم کرد.

پتی تاکید کرد: من همیشه در گرگان و ایران احساس امنیت کرده‌ام و مردم گرگان را خیلی دوست دارم و نمی‌دانم این مطالبی که از طرف من می‌گویند که من در گرگان می‌ترسم، از کجا منتشر شده است!

وی با تکذیب هرگونه مطلب منفی علیه امنیت و مردم ایران و گرگان بیان کرد: من همیشه در ایران احساس خوبی داشته‌ام، بخصوص در گرگان که شرایط بسیار خوبی هم در آن داشته‌ام.

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان یادآور شد: من از زمانی که به گرگان آمده‌ام، هر بازیکن خارجی که از من در خصوص گرگان و ایران سوال پرسیده، به همه آنها گفته‌ام ایران و گرگان یکی از کشورها و شهرهای بسیار خوب هستند که در کنار احساس امنیت، شرایط برای بازی بسکتبال و ورزش حرفه‌ای بسیار فراهم است.

پتی در خصوص اضافه شدن «بهنام یخچالی» به تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: من بهنام را نمی‌شناسم و فقط یک بار مقابلش بازی کردم، اما از دیگران شنیده‌ام که بازیکنی بسیار خوب با شخصیت بسیار عالی است و معتقدم تیم ما به یک لیدر ایرانی خیلی خوب احتیاج داشته و به نظر می‌رسد بهنام بهترین گزینه برای این جایگاه است.

وی درباره شرایطش در تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دو سال گذشته، اضافه کرد: همه چیز در گرگان بسیار خوب است و شهردار گرگان نیز مرد بسیار خوبی است و با وی احساس بسیار خوبی دارم.

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تاکید کرد: اگر من اینجا خوشحال نبودم و شهر و کشور خوبی نبود، دوباره به اینجا بر نمی‌گشتم.

پتی بیان کرد: اینکه امسال شهردار گرگان در تلاش است که تمام تکه‌های پازل موفقیت را کنار هم بچیند تا تیم قهرمان شود، برایم لذتبخش است.

وی افزود: کادر فنی و سرمربی خیلی خوبی داریم که برای موفقیت تیم تمام تلاشش را می‌کند و از سوی دیگر عشق و رفتار هواداران بسکتبال شهرداری گرگان بی‌نظیر است.

بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان، درباره نتیجه پایان فصل برای تیمش تصریح کرد: دوست ندارم پیش‌بینی کنم، اما امیدوارم قهرمان شویم و با تمام تلاش برای رسیدن به این قهرمانی وارد میدان مسابقه می‌شویم.

پتی درباره «مهران شاهین‌طبع» سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان اظهار کرد: او یک مربی و معلم بسیار خوب است و همه به او احترام می‌گذارند و خیلی برای تیم تلاش می‌کند.

وی اضافه کرد: ما بازیکنان جوان زیادی در تیم داریم و اگر دقت کنید، به دلیل فعالیت‌های سرمربی خیلی نکته فنی یاد گرفته‌اند و حتی به این هم فکر کرده‌ام که با گرفتن گذرنامه ایرانی در المپیک برای ایران بازی کنم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر