طلب برانکو ۳۰ برابر درخواست دایی است!
۹۵۲۶۰۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
۷۱۶۸
حضور ناگهانی علی دایی در فدراسیون فوتبال گرچه ربطی به حضور احتمالی‌اش در تیم ملی نداشت؛اما همه دوربین‌ها را به سمت خود کشاند.

ورزش‌ سه: حضور ناگهانی علی دایی در فدراسیون فوتبال گرچه ربطی به حضور احتمالی‌اش در تیم ملی نداشت؛اما همه دوربین‌ها را به سمت خود کشاند. جریان از جایی شروع می‌شود که وکیل علی دایی عکسی را منتشر کرد که حضور سرمربی سابق سایپا و رفقا را در طبقه اول فدراسیون فوتبال یعنی کمیته استیناف تایید می‌کند. در این عکس کنار دایی، رضا درویش (مدیرعامل اسبق باشگاه سایپا)، بهمن دهقان (نماینده تام الاختیار علی دایی) و صمد ابراهیمی (وکیل علی دایی) حضور داشتند. جمعی که خبر از یک پرونده حقوقی و مالی می‌دهد و به احتمال فراوان باید در انتظار صدور حکمی به نفع شهریار بود.

علی دایی که آخرین حضورش در فدراسیون برای حضور در کمیته استیناف یا تعیین وضعیت برمی‌گشت بازهم برای پیگیری مطالبات به خیابان سئول آمده بود؛چیزی که انگیزه تکراری او برای سفر درون شهری از دفترش در زعفرانیه به خیابان سئول بوده است. رضا درویش مدیرعامل سابق سایپا در مورد حضورش به همراه دایی در فدراسیون فوتبال به ورزش سه می گوید: آقای دایی در هزینه‌هایی را برای سایپا از حساب خود کرده بودند و بنده به عنوان مطلع در جلسه روز گذشته حاضر شدم. موضوع شکایت علی دایی در این مورد بود و با تو به اینکه در زمان مدیریت بنده در باشگاه این اتفاق رخ داد برای اجرا عدالت به فدراسیون رفتم. قبلا هم نامه ای را به علی آقا داده بودیم اما حالا کمیته استیناف همه چیز را مشخص می‌کند.

در لیگ هجدهم علی دایی قراردادی به مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان با سایپا برای مربیگری امضا کرده بود. او درست چهار هفته مانده به پایان مسابقات به علت اختلاف نظر با مدیریت وقت از سمت خود برکنار شد و نزدیک به 400 میلیون تومان از نارنجی پوشان تهرانی طلب دارد. حالا دایی به دنبال باقی قرارداد خود و هزینه‌هایی است که از جیب برای باشگاه انجام داده؛از جمله مخارجی که در سفر به قطر متحمل شده است.

با این وصف او هم مثل برانکو ایوانکوویچ یک پرونده باز مالی دارد اگرچه رقم طلب برانکو از باشگاه سابقش پرسپولیس حدود 30 برابر طلب دایی از سایپاست! دایی که یکبار این جنگ طولانی را با خود فدراسیون هم داشته حالا دوباره در چرخش روزگار تبدیل به گزینه اول برای حضور روی نیمکت تیم ملی شده است. پستی که با تلخ ترین حالت ممکن از آن دور شد و هنوز هم بابت برکناری هر از چندگاهی به رییس جمهوری و رییس سازمان تربیت بدنی وقت نیش‌هایی می زند.افرادی که آن روز سرنوشت تیم ملی را تعیین کردند اما حالا هیچ اثری در ورزش از آنها نیست (شاید مثل امروز)!

رضا درویش، که در سایپا دو فصل با دایی کار کرده و دیروز شاهد پرونده او در کمیته استیناف بود ،درباره احتمال سرمربیگری دایی در تیم ملی می‌گوید: من در مورد تیم ملی و پیشنهاد فدراسیون با علی دایی صحبت نکرده‌ام. اما با توجه به شرایطی که دایی دارد و به مانند گزینه دیگر تعهدی به باشگاهی ندارد، بهترین گزینه به حساب ‌می‌آید.

امروز در صفحه ورزشی یک روزنامه درباره دایی نوشته شده بود:کی روش دست دایی را بالابرده و او کسی است که بازیکنان دوستش دارند؛ضمن اینکه اعضای هیئت رییسه نیز به وی علاقه مندند...
البته کاش این همه ماجرا بود!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج