طلب برانکو ۳۰ برابر درخواست دایی است!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۲۶۰۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
۷۲۲۲
حضور ناگهانی علی دایی در فدراسیون فوتبال گرچه ربطی به حضور احتمالی‌اش در تیم ملی نداشت؛اما همه دوربین‌ها را به سمت خود کشاند.

ورزش‌ سه: حضور ناگهانی علی دایی در فدراسیون فوتبال گرچه ربطی به حضور احتمالی‌اش در تیم ملی نداشت؛اما همه دوربین‌ها را به سمت خود کشاند. جریان از جایی شروع می‌شود که وکیل علی دایی عکسی را منتشر کرد که حضور سرمربی سابق سایپا و رفقا را در طبقه اول فدراسیون فوتبال یعنی کمیته استیناف تایید می‌کند. در این عکس کنار دایی، رضا درویش (مدیرعامل اسبق باشگاه سایپا)، بهمن دهقان (نماینده تام الاختیار علی دایی) و صمد ابراهیمی (وکیل علی دایی) حضور داشتند. جمعی که خبر از یک پرونده حقوقی و مالی می‌دهد و به احتمال فراوان باید در انتظار صدور حکمی به نفع شهریار بود.

علی دایی که آخرین حضورش در فدراسیون برای حضور در کمیته استیناف یا تعیین وضعیت برمی‌گشت بازهم برای پیگیری مطالبات به خیابان سئول آمده بود؛چیزی که انگیزه تکراری او برای سفر درون شهری از دفترش در زعفرانیه به خیابان سئول بوده است. رضا درویش مدیرعامل سابق سایپا در مورد حضورش به همراه دایی در فدراسیون فوتبال به ورزش سه می گوید: آقای دایی در هزینه‌هایی را برای سایپا از حساب خود کرده بودند و بنده به عنوان مطلع در جلسه روز گذشته حاضر شدم. موضوع شکایت علی دایی در این مورد بود و با تو به اینکه در زمان مدیریت بنده در باشگاه این اتفاق رخ داد برای اجرا عدالت به فدراسیون رفتم. قبلا هم نامه ای را به علی آقا داده بودیم اما حالا کمیته استیناف همه چیز را مشخص می‌کند.

در لیگ هجدهم علی دایی قراردادی به مبلغ یک میلیارد و 200 میلیون تومان با سایپا برای مربیگری امضا کرده بود. او درست چهار هفته مانده به پایان مسابقات به علت اختلاف نظر با مدیریت وقت از سمت خود برکنار شد و نزدیک به 400 میلیون تومان از نارنجی پوشان تهرانی طلب دارد. حالا دایی به دنبال باقی قرارداد خود و هزینه‌هایی است که از جیب برای باشگاه انجام داده؛از جمله مخارجی که در سفر به قطر متحمل شده است.

با این وصف او هم مثل برانکو ایوانکوویچ یک پرونده باز مالی دارد اگرچه رقم طلب برانکو از باشگاه سابقش پرسپولیس حدود 30 برابر طلب دایی از سایپاست! دایی که یکبار این جنگ طولانی را با خود فدراسیون هم داشته حالا دوباره در چرخش روزگار تبدیل به گزینه اول برای حضور روی نیمکت تیم ملی شده است. پستی که با تلخ ترین حالت ممکن از آن دور شد و هنوز هم بابت برکناری هر از چندگاهی به رییس جمهوری و رییس سازمان تربیت بدنی وقت نیش‌هایی می زند.افرادی که آن روز سرنوشت تیم ملی را تعیین کردند اما حالا هیچ اثری در ورزش از آنها نیست (شاید مثل امروز)!

رضا درویش، که در سایپا دو فصل با دایی کار کرده و دیروز شاهد پرونده او در کمیته استیناف بود ،درباره احتمال سرمربیگری دایی در تیم ملی می‌گوید: من در مورد تیم ملی و پیشنهاد فدراسیون با علی دایی صحبت نکرده‌ام. اما با توجه به شرایطی که دایی دارد و به مانند گزینه دیگر تعهدی به باشگاهی ندارد، بهترین گزینه به حساب ‌می‌آید.

امروز در صفحه ورزشی یک روزنامه درباره دایی نوشته شده بود:کی روش دست دایی را بالابرده و او کسی است که بازیکنان دوستش دارند؛ضمن اینکه اعضای هیئت رییسه نیز به وی علاقه مندند...
البته کاش این همه ماجرا بود!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222