اهدای بورسیه تحصیلی به یاد جانباختگان هواپیما
۹۵۲۶۹۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸
۱۳۸۶۰ 
رئیس دانشگاه صنعتی شریف از اقدام این دانشگاه برای اهدای بورس تحصیلی به یاد ۱۶ دانش آموخته این دانشگاه در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: مهدی فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف در مراسم یادبود جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراینی که عصر امروز در داشگاه صنعتی شریف برگزار شد، ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های این جانباختگان از اعطای بورس تحصیلی تحقیقاتی به یاد جانباختگان دانشگاه صنعتی شریف در این سانحه هوایی خبر داد.

وی افزود: برگزاری مراسم یادبود نخبگان از دست رفته دانشگاه شریف حداقل کاری بود که می‌توانستیم برای این عزیزان انجام دهیم و در نظر داریم نمادی را در دانشگاه به یاد این ۱۶ جانباخته سقوط هواپیمای اوکراینی که دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف بودند در دانشگاه نسب کنیم.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف همچنین ادامه داد: علاوه براین در نظر داریم تعدادی بورس تحصیلی و تحقیقاتی را با موافقت و حمایت معنوی خانواده‌های جانباختگان نخبگان شریف در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی و حمایت خود دانشگاه و بنیاد حمایت از نخبگان دانشگاه داشته باشیم تا این بورسیه به نام عزیزان از دست رفته سالیانه به تعدادی از دانشجویان اهدا شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
01:02 - 1398/11/02
حداقل کسانی را انتخاب کنید
که مجبور نباشیم
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1398/11/02
یه عده ای را هم شما اینگونه بفرستید بروند
Iran, Islamic Republic of
05:56 - 1398/11/02
فقط بدین به انهایی که لیاقت دارن نه فقط فرزندان و اقوام خودتون
Iran, Islamic Republic of
06:16 - 1398/11/02
خیلی خوبه ،حالا بنام آن بندگان بیچاره خدا ،یکسری بورسیه درست کنید برای فرزندان و فک و فامیل خودتان ! چه میشه کرد اینجا ایرانه .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج