آخرین جزئیات تردد در آزادراه تهران - شمال
۹۵۲۸۴۷
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
۷۴۸۵ 
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد امیدواریم قبل از افتتاح رسمی قطعه یک آزادراه تهران - شمال بتوانیم چند روز تردد آزمایشی داشته باشیم تا نواقص احتمالی را برطرف کنیم. همچنین ممکن است برای روزهای خاص و جلوگیری از ایجاد ترافیک در ابتدا و انتهای این مسیر محدودیت ترافیکی اعمال کنیم.

خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد امیدواریم قبل از افتتاح رسمی قطعه یک آزادراه تهران - شمال بتوانیم چند روز تردد آزمایشی داشته باشیم تا نواقص احتمالی را برطرف کنیم. همچنین ممکن است برای روزهای خاص و جلوگیری از ایجاد ترافیک در ابتدا و انتهای این مسیر محدودیت ترافیکی اعمال کنیم.

خیرالله خادمی - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور - در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این‌که آیا روزهای خاصی برای تردد از آزادراه تهران - شمال پس از افتتاح اعلام می‌کنید؟ اظهار کرد: تردد از آزادراه تهران - شمال پس از افتتاح همه روزه خواهد بود. اما در برخی از مواقع ممکن است محدودیت ترافیکی در ساعاتی خاص ایجاد کنیم که البته این موضوع در جلسه بهمن‌ماه نهایی خواهد شد.

وی ادامه داد: برای تردد در حالت عادی هیچ مشکلی نخواهیم داشت، اما در زمانی که پیک ترافیک است و به دلیل آنکه این آزادراه از اتوبان همت آغاز و به شهرستانک و جاده قدیم چالوس منتهی می‌شود، ممکن است ترافیک پس بزند؛ بنابراین در جلسه پیش‌رو در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد شد که چگونه ترافیک را مدیریت کرده و نحوه‌ بهره‌برداری از این آزادراه را چگونه باشد.

عوارض خروج از قطعه یک آزادراه تهران - شمال الکترونیکی است

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور همچنین در مورد سوال دیگری مبنی بر این‌که عوارض آزادراه تهران - شمال چقدر است و آیا در این زمینه مصوبه‌ای داشته‌اید یا خیر؟ گفت: نرخی برای تعیین عوارض این آزادراه پیشنهاد شده که براساس هزینه و برگشت سرمایه آن در نظر گرفته شده است، اما این پیشنهاد را در کمیته تخصصی آن بررسی کردیم و در هیات دولت نیز ارزیابی می‌شود تا بتوانیم کاهشی نسبت به برآورد صورت گیرد و به گونه‌ای که بازگشت سرمایه سرمایه‌گذار منطقی باشد اعمال کنیم. اما باید گفت که قطعه یک آزادراه تهران - شمال ایستگاه دریافت عوارض نخواهد داشت و مردم برای پرداخت باید به صورت الکترونیکی اقدام کنند.

خادمی ادامه داد: امیدواریم قبل از افتتاح و بهره‌برداری رسمی از قطعه یک آزادراه تهران - شمال بتوانیم تردد آزمایشی را طی چند روز با تعدادی ماشین محدود برقرار کنیم تا بتوانیم اگر کم و کسری است نسبت به رفع نواقص اقدام کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1398/11/02
با سلام
آقاي مهندس فتاح بايد رئيس جمهور شود
چون به وعده هايي كه ميدهد عمل ميكند
زنده باد مهندس فتاح
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
همین سمتی هم که داره به سرش زیادزیادزیادهست
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/11/03
سلام
عشق يعني مهندس فتاح ، زنده باد مهندس فتاح
رئيس جمهور ما مهندس فتاح ، ياشاسين
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1398/11/05
سلام
ما به مديراني احتياج داريم كه دروغ نگويند
و كشور را آباد كنند ، مثل آقاي مهندس فتاح
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج